|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
[Linked Image] [ imageshack.us]  na dyskotece oczywiscie wiele ladniej wygladala przy blaskach fleszy umalowana % i wogole
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
To trzeba było czekać tyle dni, 5 stron tematu żeby ją zobaczyć? I niby ile Ona ma lat? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
To trzeba było czekać tyle dni, 5 stron tematu żeby ją zobaczyć? I niby ile Ona ma lat?  Tam musiały być na tej dyskotece dwie-młodsza i dużo starsza : obie siostry,obie Krysie,obie kur..wy zdaje mi się...  Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
To trzeba było czekać tyle dni, 5 stron tematu żeby ją zobaczyć? I niby ile Ona ma lat?  Tam musiały być na tej dyskotece dwie-młodsza i dużo starsza : obie siostry,obie Krysie,obie kur..wy zdaje mi się... Pzdr. Już namierzyłem JĄ na gronie... ta fotka jest chyba najlepsza bo inne to średniawe... TV RZĄDZISZ jak zawsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
sadzilem ze ma z 20-22 lata ale chyba ma 16 czy 17 ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
wex jeszcze raz wrzuc zdjęcie, bo ja nic nie widzę :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
wex jeszcze raz wrzuc zdjęcie, bo ja nic nie widzę :/ jedz do Kurnika pod Hannover, bauer tam ma dużo do oglądania.. do wyboru do koloru, Polska, Ukraina, rosja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
wex jeszcze raz wrzuc zdjęcie, bo ja nic nie widzę :/ jedz do Kurnika pod Hannover, bauer tam ma dużo do oglądania.. do wyboru do koloru, Polska, Ukraina, rosja  Widzę,że są przecieki z innego topicu... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Całe TiO żyję problemem @jaszura 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Smiejecie sie, smiejecie, ale zobaczycie ze wszystko będzie OK a moze tylko zazdroscic
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
"jaszur"-
młody jesteś,życie przed Tobą ale trzeba Ci wiedzieć że zespół
"Budka suflera" miał taki przebój "Jolka,Jolka" a tam tekst:
Narzeczoną miał piękną jak sen
Z autobusem Arabów zdradziła go
Nigdy już nie był sobą,o nie!
Oby to nie był autobus ani Arabowie...bo że burdel to peffka!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 222 |
Jaki burdel, jaki burdel. A nie ma na imie jolka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Jaki burdel, jaki burdel. A nie ma na imie jolka "jaszur"- ja Ci źle nie życzę ale life is brutal and a full of zasadzkas... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka