|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
Ja dodam cos od siebie wez kurw... człowieku sie ogarnij:D:D:D;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
wez kur. czlowieku sie ogarnij:D:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
kingleo0 masz zryty beret
jaki miales wczesniej nick?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
Ludzie to mają pomysły... Ale jak zaczynałem czytać temat to bankowo była jedna peFka, że pewien user tu napisze. Zawsze dobrze poinformowany jest i zawsze służy pomocą jak trzeba strescić temat złożony z 15 stron  Pozdr. dla wiadomego useraA temat to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
HAGIi, Ty ponoć byłeś na Sensation White, nie? :GRIN: bylem, bylem, ale tej lolity nie widzialem  "HAGIi"- nie przesadzaj z tą lolitą bo ona ma dowód w 1988 roku wyrabiany! I to wtórnik bo ten pierwszy z 1985 zgubiła ...  Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
Ona po prostu zapomniała zdjąć maskę z ryja po karnawale!
I stąd całe to-zupełnie niepotrzebne-zamieszanie i emocje...
A dziś przecież śmigus-dyngus więc Panowie:
trochę wody na głowę (lub łebek...) i do typowania a nie starej
dupy z Wyszkowa poszukiwania!
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Apropo Wyszkowa to niezle paczki tam maja w cukierni takiej jednej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Ona po prostu zapomniała zdjąć maskę z ryja po karnawale!
I stąd całe to-zupełnie niepotrzebne-zamieszanie i emocje...
A dziś przecież śmigus-dyngus więc Panowie:
trochę wody na głowę (lub łebek...) i do typowania a nie starej
dupy z Wyszkowa poszukiwania!
taki mundrol byles w innym temacie a teraz jakie fajne posty piszesz co strone.
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675 |
"loipop"-
jak dorośniesz(i nie chodzi tu tylko o wiek!) to zrozumiesz,że
strój organizacyjny miłośników naturyzmu nie jest odpowiedni do
pójścia w nim np.do kościoła i odwrotnie...
Stąd przykładanie jednej miary do charakteru wypowiedzi z topicu
o śmierci koszykarza zabitego przez pijanego kierowcę-co miało
swoje znaczenie jako ostrzeżenie przed świateczną jazdą na 2
gazach-a Twoim obecnym porównaniem z moimi wpisami w tym wielce
z założenia żartobliwym temacie jest jakims chyba dużym
nieporozumieniem...
Ale zrozumiesz to dopiero jak kiedyś dzieciaku dojrzejesz.
Wybacz ale nie będę Cię już więcej zaszczycał swoimi
odpowiedziami-zgodnie z tym co moderator "amkwish" wtedy napisał
o tym abym nie zniżał się do Twojego poziomu wypowiedzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
Jestes moim nowym idolem na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
A niektórzy mówią, że im Olisadebe i Raftera brakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76 |
ice18 zapodaj jej fotencje to powiem ci czy warto sie z nia przelizać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Lizing 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Pokazuj fotke , ciekawe jaki masz gust . Bo Artek Potito kiepski ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
[img]http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.naszdom.org/pigwa.jpg&imgrefurl=http://www.naszdom.org/actualnosci2006.htm&h=200&w=200&sz=10&hl=pl&start=6&um=1&tbnid=u9XmQAM7AbBeHM:&tbnh=104&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Dgenowefa%2Bpigwa%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN[/img]
Ja szukam tej, złamała mi zdzira serce...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
[img]http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.naszdom.org/pigwa.jpg&imgrefurl=http://www.naszdom.org/actualnosci2006.htm&h=200&w=200&sz=10&hl=pl&start=6&um=1&tbnid=u9XmQAM7AbBeHM:&tbnh=104&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Dgenowefa%2Bpigwa%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN[/img]
Ja szukam tej, złamała mi zdzira serce... Tobie też ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
hm jak tu sie wkleja zdjecia ?  niech ktos pomoze umiescilem na fotosik.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@ice18 [img]link z fotosika[/img] Najpierw wyprobuj sobie może w dziale testuj forum a pozniej wrzuc tu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka