Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Ja dodam cos od siebie wez kurw... człowieku sie ogarnij:D:D:D;]

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
wez kur. czlowieku sie ogarnij:D:D:D

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
dodalem cos od siebie;]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
kingleo0 masz zryty beret

jaki miales wczesniej nick?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Ludzie to mają pomysły...
Ale jak zaczynałem czytać temat to bankowo była jedna peFka, że pewien user tu napisze.
Zawsze dobrze poinformowany jest i zawsze służy pomocą jak trzeba strescić temat złożony z 15 stron wink

Pozdr. dla wiadomego usera
A temat to laugh laugh laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by shane
HAGIi, Ty ponoć byłeś na Sensation White, nie? :GRIN:


bylem, bylem, ale tej lolity nie widzialem grin

"HAGIi"-

nie przesadzaj z tą lolitą bo ona ma dowód w 1988 roku wyrabiany!

I to wtórnik bo ten pierwszy z 1985 zgubiła ... laugh laugh laugh

Pzdr.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Ona po prostu zapomniała zdjąć maskę z ryja po karnawale!

I stąd całe to-zupełnie niepotrzebne-zamieszanie i emocje...

A dziś przecież śmigus-dyngus więc Panowie:

trochę wody na głowę (lub łebek...) i do typowania a nie starej

dupy z Wyszkowa poszukiwania!

Pzdr.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Apropo Wyszkowa to niezle paczki tam maja w cukierni takiej jednej smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Originally Posted by tv
Ona po prostu zapomniała zdjąć maskę z ryja po karnawale!

I stąd całe to-zupełnie niepotrzebne-zamieszanie i emocje...

A dziś przecież śmigus-dyngus więc Panowie:

trochę wody na głowę (lub łebek...) i do typowania a nie starej

dupy z Wyszkowa poszukiwania!

taki mundrol byles w innym temacie a teraz jakie fajne posty piszesz co strone.

Pzdr.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
"loipop"-

jak dorośniesz(i nie chodzi tu tylko o wiek!) to zrozumiesz,że

strój organizacyjny miłośników naturyzmu nie jest odpowiedni do

pójścia w nim np.do kościoła i odwrotnie...

Stąd przykładanie jednej miary do charakteru wypowiedzi z topicu

o śmierci koszykarza zabitego przez pijanego kierowcę-co miało

swoje znaczenie jako ostrzeżenie przed świateczną jazdą na 2

gazach-a Twoim obecnym porównaniem z moimi wpisami w tym wielce

z założenia żartobliwym temacie jest jakims chyba dużym

nieporozumieniem...

Ale zrozumiesz to dopiero jak kiedyś dzieciaku dojrzejesz.

Wybacz ale nie będę Cię już więcej zaszczycał swoimi

odpowiedziami-zgodnie z tym co moderator "amkwish" wtedy napisał

o tym abym nie zniżał się do Twojego poziomu wypowiedzi...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Jestes moim nowym idolem na forum smile

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
A niektórzy mówią, że im Olisadebe i Raftera brakuje laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 76
ice18 zapodaj jej fotencje to powiem ci czy warto sie z nia przelizać smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Lizing laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dobra, znalazłem ją chyba. Ale pewien nie jestem...

http://f4.sfd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2007/20070103153227.jpg


Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Pokazuj fotke , ciekawe jaki masz gust . Bo Artek Potito kiepski ... smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
[img]http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.naszdom.org/pigwa.jpg&imgrefurl=http://www.naszdom.org/actualnosci2006.htm&h=200&w=200&sz=10&hl=pl&start=6&um=1&tbnid=u9XmQAM7AbBeHM:&tbnh=104&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Dgenowefa%2Bpigwa%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN[/img]

Ja szukam tej, złamała mi zdzira serce...

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Emrod
[img]http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.naszdom.org/pigwa.jpg&imgrefurl=http://www.naszdom.org/actualnosci2006.htm&h=200&w=200&sz=10&hl=pl&start=6&um=1&tbnid=u9XmQAM7AbBeHM:&tbnh=104&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Dgenowefa%2Bpigwa%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN[/img]

Ja szukam tej, złamała mi zdzira serce...

Tobie też ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
hm jak tu sie wkleja zdjecia ? smile niech ktos pomoze tongue
umiescilem na fotosik.pl smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@ice18

[img]link z fotosika[/img]

Najpierw wyprobuj sobie może w dziale testuj forum a pozniej wrzuc tu wink

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1