|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
nawiazujac do tabeli Konferencji to nie przypominam sobie w ostatnich latach, zeby az tak ciekawie zapowiadal sie w finish w jakiejs z Konferencji, jak w tym sezonie ma to miejsce na Zachodzie. Jakas gorsza seria, glupia porazka tu, glupia porazka tam, przy jakims szczesliwym zwyciestwie innego teamu i wszystko sie moze powykrecac do gory nogami. Stawka wyrownana, wiec i same PO w Western Conference zapowiadaja sie bardzo ciekawie. Faworyzuje lekko LAL, ale czy na dluzsza mete stosunkowo nowo ulozony team da juz rade wyciagnac Final Konferencji, a moze i Final calej NBA? Zobaczymy...  i zestaw spotkan na Swiateczny Poniedzialek: Philadelphia 76ers @ Boston Celtics - 00:30 New Jersey Nets @ New York Knicks - 00:30 Milwaukee Bucks @ Miami Heat - 00:30 Phoenix Suns @ Detroit Pistons - 00:30 Denver Nuggets @ Memphis Grizzlies - 01:00 Sacramento Kings @ Houston Rockets - 01:30 Portland Trail Blazers @ Seattle SuperSonics - 03:00 Los Angeles Lakers @ Golden State Warriors - 03:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
GB: Games back - w wolnym tłumaczeniu ile wygranych potrzeba danemu teamowi aby zrównać się z pierwszym, że w konferencji wschodniej Boston dominuje i ma znacznie lepszy bilans od innych - dlatego też wysokie są reszty games back, natomiast na zachodzie tabela jest ściśnieta, jedna wygrgana często daje awans o jedno oczko w tabeli, pierwszy Nowy Orlean ma bilans 47-21 a ósmy Golden State 43-26 co daje jedynie 4,5 games back  już kumaczos ? pozdr, Ślicznie dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Póki co decyduję się na dwa zdarzenia..
New Jersey @ New York - 1 @ 1,47 Denver @ Memphis - 1 @ 1,27
Daje to razem 1,87, IMO bardzo prawdopodobne zdarzenie.. Powinno to wejść nawet z ujemnymi hc.
Reszta później z mojej strony.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
dlugo zastanawialem sie jak ugryzc dzisiejsze mecze, az w koncu zdecydowalem sie - podobnie jak kolega wyzej widze - na dubla Nets + Nuggets. Kursy odpowiednio 1.476 oraz 1.294, co w efekcie daje nam 1.909. New Jersey Nets @ New York KnicksW tym pojedynku stawiam na zespol przyjezdnych. Sytuacja jest dosc klarowna - Nets wciaz walcza o play-offy. Z obecnym bilansem 29-41 znajda sie obecnie poza ta finalowa faza, plasujac sie na pozycji numer 9. Ostatnia dajaca awans, osma lokate, okupuje druzyna Jastrzebi z Atlanty (30-39). Jak widac roznice nie sa duze, a NJN i Hawks zamieniali sie w ostatnich tygodniach pozycjami numer 8 i 9 kilkakrotnie. Trzeba wspomniec - w roli formalnosci - o trzecim kandydacie do 8. lokaty na Wschodzie - Indianie Pacers - obecnie lokata 10. z bilansem takim jak dzisiejsi rywale Knicks. Zespol z Nowego Jorku w obecnym sezonie nie gra juz o nic. Gorsi od nich, w Konferencji Wschodzniej sa tylko koszykarze Heat, ktorych zastapienie na tej malo chlubnej, ostatniej pozycji i tak byloby dla NYK zadaniem nielatwym  MIL takze raczej nie do dogonienia, wiec w zasadzie sezon na Manhattanie mozna juz podsumowac - 14. pozycja na Wschodzie. Dziekuje. Nie moglem przypomniec sobie zadnego z poprzednich pojedynkow pomiedzy obiema ekipami, a gdy spojrzalem jaki mialy przebieg, bylem w lekkim szoku. Wszystkie, z trzech pojedynkow wygrali koszykarze...Knicks. Co za tym idzie, Z 19 wygranych dotychczasowych pojedynkow w tym sezonie, druzyna z Madison Square Garden az 3 z nich mialy miejsce nad druzyna Nets! New Jersey Nets - New York Knicks 105:111 New York Knicks - New Jersey Nets 94:86 New Jersey Nets - New York Knicks 93:100 Mozna by pomyslec, ze to jakis patent NYK, fatum Netsow albo cos innego. Ja jednak jakos nie wierze, ze w tegorocznym h2h mialoby byc az 4-0 dla tak przecietnej ekipy jak NYK!  Szczegolnie, ze NJN maja o co walczyc i w zaistnialej sytuacji powinni takich rywali pokonywac. Do tego Jefferson, Carter i spolka z pewnoscia maja te 3 porazki w glowie i chec rewanzu z pewnoscia jest niemala. Dla mnie Knicks to malo poukladany zespol, ktory pod wodza Isiaha Thomasa juz niejednokrotnie w tym sezonie pokazywal swoja nieudolnosc. Do tego, trener gospodarzy nie bedzie mial dzisiaj do dyspozycji Eddy'ego Curry'ego, a niepewni wystepu sa Quentin Richardson oraz Nate Robinson. Nets zdobyc w koncu MSG! Denver Nuggets @ Memphis GrizzliesObie ekipy notujace obecnie serie 2W. A sytuacja prawie, ze analogiczna jak w poprzednim opisywanym przeze mnie pojedynku - Denver, ktore obecnie plasuje sie na 9. pozycji na Zachodzie wciaz walczy o faze PO, zas koszykarze Misiow z Memphis okupuja miejsce przedostatnie w swojej Konferencji, wyprzedzajac zaledwie SuperSonics. Wczoraj DEN ograli na wyjezdzie Raptors. Po tym zwyciestwie z pewnoscia liczyli, ze Lakers ograja w Staples Centre Wojownikow. Baron Davis i spolka jednak okazali sie lepsi od Kobe'a i jego kolegow, tak wiec oba zainteresowane 8. miejscem zespoly sa w takiej samej sytuacji, jak przed dniem wczorajszym. Dzisiaj GSW znow graja z Lakers, tym razem jednak we wlasnej hali, zas Nuggets podejma w Memphis tamtejszy zespol i wydaje sie, ze moga sie dzisiaj zblizyc do upragnionego miejsca. Trzeba jednak przede wszystkim wygrac! Koszykarsko zespol przyjezdnych wyglada zdecydowanie lepiej, majac w skladzie takie osobistosci, jak Iverson, czy Anthony, ktorzy we wczorajszym meczu @TOR rzucili lacznie az 69 oczek! Zaufam dzisiaj Nuggets, ktorzy wygrywac poprostu musza, a rywal dosc latwy. Jedyne co przemawia za gospodarzami to wlasnie wlasny teren oraz fakt, iz DEN grali wczoraj, podczas gdy MEM odpoczywali. Jednak na tym etapie trzeba juz grac na maxa i taki argument 'przeciw' powinien tracic na sile w obliczu celu, ku ktoremu krocza koszykarze Brylek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
drobna poprawka: w pinie taki dubel to 1.408 + 1.286 = 1.81  co do typów to generalnie się zgadzam, w Nowym Jorku Carter na pewno będzie się starał (w ogóle on ostatnio coś zaczął grać) a to dla niego klucz do dobrych występów bo umiejętności ma w Memphis Denver ma taką przewagę pod koszem, że Grizzy musiałby trafiać bardzo dużo i co za tym idzie zostawić mało okazji to zbierania pił z deski, niby wygrane ostatnio 3/4 MEM no ale cóż różnica klas jest spora; jeśli tylko zawodjnicy DEN nie są zmeczni (5 kolejny mecz wyjazdowy na wschodzie) to powinno być ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
jeszcze - co do walki o playoffy to jak dobrze pójdzie zespół który rok temu wygrał 67 meczy czyli Dallas Mavericks może wypaść z gry przez kontuzję UberDirka - zdiagnozowane high ankle sprain and a mild knee sprain i może się nie skończyć na 2 tygodniach odpoczynku a kalendarz nie jest łatwy - 5 dom (min.GSW, Hornets, Jazz) oraz 7 wyjazd (min.Lakers, Phoenix, Portland), + kluczowe wizyty w Denver i Oakland, więc niewykluczone że GSW skończy nawet na 7 lokacie, a Bryłki oczywiście na 8-mym
Platini jak tu jestes to wrzuc to do poprzedniego postu a ten skasuj, nie ma co burdelu zbytniego robic
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Kursy na oba zdarzenia lecą na dół.. Skoro my tutaj jesteśmy zgodni, to pewnie pół świata tak gra :/ Może ktoś sprawdzić za ile możecie takiego dubla zagrać w GB? Ja to zagrałem za 630zl i już nie mam wolnego limitu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
drobna poprawka: w pinie taki dubel to 1.408 + 1.286 = 1.81  Ja zlapalem jeszcze tego dubla po 1.476 za Nets ML i 1.294 za Denver ML co w efekcie dalo mi wlasnie te 1.909  i tym sie kierowalem, kiedy pisalem posta  Teraz juz lekko pospadaly kursy. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
 imo ważna notka o Detroit Pistons, trzeba zacząć uważać kogo wystawi trener, żeby nie wpaść na minę lub trafić dobry kurs przeciwko nim Nothing has been determined, but soon Pistons president Joe Dumars and coach Flip Saunders will decide how to use the final 13 games in terms of resting veteran players.
First, there is the matter of clinching the Central Division for the sixth time in seven years. Entering Sunday, the Pistons' magic number was two -- any combination of two Pistons wins or two Cleveland loses -- to clinch at least a tie. The tiebreaker with the Cavaliers has yet to be determined. A third Pistons' win or Cavs' loss would render the tiebreaker meaningless.
In the meantime, the Pistons have to figure out how to achieve the right balance between keeping players fresh without losing sharpness.
"We haven't played our main guys a ton of minutes all year," Saunders said. "I still think we want to keep playing everybody to keep them sharp."
Saunders said he took note of how both the New England Patriots and New York Giants approached the NFL playoffs. Neither team rested key players, approaching each game as must-win situations. The result, Saunders felt, was both teams entered the playoffs playing at a higher level and with more momentum than teams that tapered and rested.
"Joe might be totally opposed to that, but as long as we don't play our main guys a lot of minutes, I don't think we need to sit guys out," Saunders said.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
wtorek
_____________________________
Mysle że mozna już coś napisać, bardzo ciekawy mecz w Orlando, gdzie zajadą San Antonio Spurs, i których bym tam widział po kursie @2.00. Dlaczego? Z każdym dniem mamy coraz więcej 'play-off-owej' koszykówki, z naciskiem na defensywę. Orlando niby źle nie gra, L10 7-3 z porażkami z ATL, WAS i GSW no ale wiadomo jak ich gra jest oparta na seryjnym odpalaniu trójek z skutecznością 39% a taki sposób im dalej w las czyli w sezon jest mniej efektywny. A obrona San Antonio zza łuku jest świetna - pozwalają na 34% trafień, i są w tym drudzy w lidze tylko za Bostonem. Dwight Howard chyba jest trochę zmęczony sezonem, bo 3 jego ostatnie występy to 3, 13 i 11 punktów - bardzo mało. Ofensywnie i wynikowo San Antonio nienajlepiej, bo L10 to cienkie 4-6 i wtopy z bez mała z prawie całą czołówką ligi, ale 3 ostatnie mecze wygrali, w tym trudny mecz w Dallas gdzie po tragicznych rzutowo pierwszych 2.5 kwarty (mieli FG 22% - z czym do ludzi) się obudzili i ograli stanowych rywali 88-81. Poza tym, myślę ze match-up'owo ci rywale z sobą pasują, bo Turkoglu aż tak szybki żeby uciec Bowenowi nie jest, a Duncana się wrzuci na Dwighta. Również fakt iż Orlando jako drużyna młoda i średnio zorganizowana (powód - brak dobrego rozgrywacza) nie radzi sobie z ekipami które są tego przeciwieństwem - najlepszym przykładem seryjne porażki z Detroit Pistons, stylowo podobną drużyną do San Antonio. Tony Parker raczej nie powinien powtórzyć żałosnego 4/21 z gry gdy krył go J-Kidd; w Orlando takich speców od obrony zwyczajnie brakuje. H2h ten sezon 1-0 dla Spurs, w Teksasie padł wysoki wynik bo 128-110, i to mimo 34p i 16zb Howarda, Parker wówczas 32p (14/22) i 9 asyst. Bym zapomniał - mają już spowrotem Brenta Barry'ego (po 30 dniach odpoczynku), kluczowego zawodnika-egzekutora dla ich systemu gry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
powoli zaczyna sie potwierdzac, to co wkleil Baqu odnosnie Pistons. Dzisiejszej nocy przeciwko PHX nawet na lawce nie usiadl Rip Hamilton. Dzis on, jutro moze trafic na kogos innego... Na Suns starczylo, ale moze jutro w Toronto bedzie mozna poszukac jakiegos ciekawego rozwiazania przeciwko Tlokom  we'll see Wtorek: San Antonio Spurs @ Orlando Magic - 00:00 New Orleans Hornets @ Indiana Pacers - 00:00 Atlanta Hawks @ Chicago Bulls - 01:30 Los Angeles Clippers @ Dallas Mavericks - 01:30 Charlotte Bobcats @ Utah Jazz - 02:00 Washington Wizards @ Portland Trail Blazers - 03:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Sorry za post pod postem, ale chcialem jeszcze dodac od siebie cos odnosnie opisanego przez Skipera meczu pomiedzy SAS i Magic. Otoz Magicy maja praktycznie zapewniona trzecia lokate w swojej Konferencji, bo watpie wielce, by Cavaliers z obecnym bilansem 40-31 byli w stanie doscignac ORL, prezentujacych sie na dzien dzisiejszy 46-26. Jak widac roznica spora, spotkan niewiele zostalo i Howard z kolegami trzecia lokate maja prawie, ze na bank. Co innego Spurs. Jak wiadomo na Zachodzie scisk i obecnie 6. SAS spokojnie maja jeszcze szanse podskoczyc w tabeli. Trzeba jednak wygrywac. Wygrywac, by podskoczyc i wygrywac, by przypadkiem nie spasc nizej! Tu dystans jednak troche bezpieczniejszy, bo 7. Dallas maja 44-26 przy 47-23, jakim prezentuja sie Ostrogi. Ta 6. lokata jednak to z pewnoscia nie szczyt mozliwosci i ambicji przed PO dla Spurs. Dlatego jak widac czarno na bialym, znow spotykaja sie zespoly, gdzie z jednej strony mamy dosc klarowna sytuacje, zas z drugiej wciaz majacy ambicje na lepsza lokate druzyne. W przypadku koszykowki na dosc wysokim poziomie, jaka prezentuja w tym sezonie obie ekipy, ten czynnik moze byc nie bez znaczenia. ORL czeka teraz cieki kalendarz, wiec raczej wszystkich sil w mecz przeciwko Spurs nie beda wkladac i walczyc, jak o nie wiadomo co. Po dzisiejszej grze maja 2 dni przerwy, po czym udadza sie do Milwaukee, gdzie Bucks juz niejednego ograli, po czym przyjdzie im zmierzyc sie w Detroit z NOH, potem @CLE. Po tym juz rywale slabsi - NYK, Chicago, Minnesota, znow @Chicago, @Atlanta i Washington. Z wymienionych ekip o co grac maja juz praktycznie tylko te dwie ostatnie ekipy, ale przed samymi pojedynkami sytuacja bedzie juz o wiele jasniejsza - za rowno dla ORL, jak i zainteresowanej Atlanty i Wizards. Podobnie, jak kolega Skiper jestem za sprobowaniem dzisiaj wygranej SAS w Orlando. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
widze, ze chyba bede mial 3 posta z rzedu  ale... Washington Wizards @ Portland Trail BlazersWe wczorajszej potyczce przeciwko Seatlle SuperSonics, LaMarcus Aldridge skrecil kostke. Skrzydlowy Blazers opuscil parkiet w trzeciej kwarcie, nie powrocil juz na niego, a dzisiejsze badania wykluczyly mozliwosc by zawodnik pojawil sie dzis na parkiecie. Ze jest to spora strata dla zespolu gospodarzy, nie trzeba chyba nikogo przekonywac - LaMarcus notuje srednio 17.7 ppg; 7.3 rpg; 1.5 apg, a w swoich ostatnich 3 - poza tym 22-minutowym wystepem przeciwko SEA - wystepach rzucal zawsze ponad 20 oczek. PTB matematyczne szanse na PO jeszcze maja, ale w zasadzie sa to tylko szanse matematyczne i o 8. lokate bic sie beda z pewnoscia nie oni, a Denver z Warriors. Co innego Washington. Ci fazy play-off sa bardzo blisko, obecnie 5. lokata na Wschodzie i wydaje sie, ze zespol ze stolicy spokojnie w pierwszej osemce sie utrzyma i w dalszej fazie zespol WAS ujrzymy. Kwestia pozostaje z jakiego miejsca przyjdzie im wystartowac. Do czwartych Cavs ciezko bedzie podbic, ale i tak 5. lokata bedzie dobra dla zespolu. Trzeba ja jednak utzrymac, bo za plecami juz czuc oddech rozpedzonej Philadelphii oraz Raptors. Mobilizacja z pewnoscia wieksza w zespole przyjezdnych, a w obliczu kontuzji jakiej nabawil sie jeden z glownych, obok Roya architektow gry Blazers, Aldridge'a szanse na wygrana w Portland sa spore. Dlatego ja zaufalem dzis Wizards -2 po 1.877 w Pinnacle. Mysle, ze to dobry typ na dzisiejsza noc  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Po wczorajszej pięknej nocy, pora na kolejną  === Portland - Washington 2(-2) @ 1,91 Portland mnie wczoraj bardzo rozczarowało (o utraconych korzyściach nie wspomnę..). Widać, że dali sobie spokój z PO. Za to goście myślą o PO bardzo poważnie, co potwierdzają ostatnie wygrane z Detroit i Orlando. Dla mnie to zakład dnia. === Indiana - No/Okla. City 1(+7,5) @ 1,91 Indiana również walczy o PO. Gdyby nie spory, dodatni hc to bym się obawiał.. Myślę, że +7,5 na gospodarzy warte próby. === Orlando - San Antonio 2(+2) @ 1,91 Koledzy wcześniej wszystko napisali. === Chicago - Atlanta 1(-3,5) @ 1,91 Tu mam największy ból głowy.. Chciałem grać Atlante, oba zespoły bardzo podobne IMO. Największym plusem może się okazać własne hala, dlatego spróbuje gospodarzy. === Dallas - L.A. Clippers 1(-13,5) @ 1,91 Utah - Charlotte 1(-13) @ 1,91 Te mecze zagram zupełnie rekreacyjnie, za symboliczne stawki. Pozdrawiam i życze powodzenia.. ps. Niech mi ktoś proszę powie, czy tylko ja muszę grać dubla w NBA max za 193zł ?! Też macie takie limity?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ps. Niech mi ktoś proszę powie, czy tylko ja muszę grać dubla w NBA max za 193zł ?! Też macie takie limity? masz konto w bet at home ?  tak sobie dzisiaj czytałem opinie o NBA i zaoważyłem, że Przybilla dostał nowy nick, a dokładniej The Vanilla Godzilla  jeżeli ktoś chce się podszkolić w wiedzy na temat nicków graczy w NBA polecam http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_basketball_nicknames -> dobra lektura  btw podobno kończy się wreszcie era Isiah w NYK, na jego miejsce ma trafić były coach Indiany Donnie Walsh... p.s. sam zagrałem dzisiaj taki teaser: New Orleans Hornets 25-March-2008 4:05 PM PST Spread pk for Game New Orleans Hornets/Indiana Pacers 25-March-2008 4:05 PM PST Total Points OVER 201 for Game Los Angeles Clippers/Dallas Mavericks 25-March-2008 5:35 PM PST Total Points UNDER 197.5 for Game Atlanta Hawks 25-March-2008 5:35 PM PST Spread +10.5 for Game Portland Trail Blazers 25-March-2008 7:05 PM PST Spread +9 for Gameostatnia noc była dla mnie piękna, więc dzisiaj postanowiłem postawić wszystko na moją intuicję  odradzam granie tego, gdyż znając życie i moje szczęście do małych wagoników na 99,8% coś nie wejdzie :> aha kurs 2 :] pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
ps. Niech mi ktoś proszę powie, czy tylko ja muszę grać dubla w NBA max za 193zł ?! Też macie takie limity? masz konto w bet at home ?  Właśnie nie, mam w GB.. i tu te limity.. W Expekt nie zawsze uda mi sie zagrać za tyle ile chce bez "ale", jednak po krótkiej analizie zakład przyjmują.. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
NBA - środa 
7:05 PM Detroit Pistons @ Toronto Raptors Air Canada Centre7:05 PM Milwaukee Bucks @ Atlanta Hawks Philips Arena7:05 PM New Orleans Hornets @ Cleveland Cavaliers Quicken Loans Arena7:05 PM Phoenix Suns @ Boston Celtics TD Banknorth Garden7:05 PM Chicago Bulls @ Philadelphia 76ers Wachovia Center7:35 PM Indiana Pacers @ New Jersey Nets IZOD Center7:35 PM Miami Heat @ New York Knicks Madison Square Garden8:35 PM Los Angeles Clippers @ San Antonio Spurs AT&T Center8:35 PM Minnesota Timberwolves @ Houston Rockets Toyota Center10:05 PM Memphis Grizzlies @ Sacramento Kings ARCO Arena10:05 PM Washington Wizards @ Seattle SuperSonics Key Arena10:35 PM Charlotte Bobcats @ Los Angeles Lakers Staples CenterWłaśnie nie, mam w GB.. i tu te limity..
W Expekt nie zawsze uda mi sie zagrać za tyle ile chce bez "ale", jednak po krótkiej analizie zakład przyjmują..
Pozdrawiam. pinnaclesports, betfair, 5Dimes, Canbet, 188Bet - do polecenia buki  ( nie powinieneś mieć problemów, ze stawką ) expekt odradzam na NBA, u nich warto grać NHL ze względu na wysokie kursy (1X2), co do GB dawno u nich grałem i stawiająć średnią krajową nie było problemu, może niedawno jak expekt zaczęli wprowadzać limity ? nie wiem... pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
To, że nic nie pisałem nie znaczy, że nic wczoraj nie grałem  Tą noc określiłbym nocą kontuzji...i to kontuzji, które sprzyjały nam - typerom. No bo tak: Turkoglu 10min, Nelson 7min w spotkaniu przeciwko Spurs i ostateczne wygrana San Antonio 107:97 ...kto wie jak by się to potoczyło z Hedo na parkiecie. I drugie takie spotkanie - Blazers-Wizards - co jak widzę stało się trochę masówką czytając typy z rankingu i analizy z tego tematu. Tu również drużyna, którą typowała większość z nas miała farta, bo oto najlepszy gracz gospodarzy - Roy - spędził na parkiecie zaledwie 14 minut a dodając do tego planowaną absencję Aldridge'a Wizards mieli bardzo ułatwione zadanie...dlatego też ich porażka 82:102 jest na prawdę dużym Zdecydowanie poniżej swojego poziomu zagrał Jamison, a zmiennicy w Portland po raz kolejny pokazali jak bardzo są cenni dla swojego teamu. Jednak dodając do tego OVER @ UTA i wygrane Bulls oraz Hornets wyszedłem na mały plusik  To tyle ode mnie w podsumowaniu wczorajszego dnia z NBA, dziś sporo spotkań, więc można coś wybrać. Ben Beniowski pozdrawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
 chyba nie tylko ja tak wygladalem, kiedy spojrzalem dzisiaj na wynik spotkania w Portland. Jeszcze gdy zobaczylem, ze Roy gral ledwie 13 minut, o absencji Aldridge'a nie wspominajac...Nawet nie chce mi sie wlaczac skrotu z tego spotkania. Fakt faktem, jak ta mloda ekipa Blazers nabieze doswiadczenia, pogra ze soba jeszcze troche czasu, zgra sie odpowiednio i dolaczy do nich Oden, ktory mimo wszystko poki co jest zagadka, to moze sie tam stworzyc cos ladnego. Dobrze, ze chociaz Spurs sie uporali z Magic... Co do dzisiejszych pojedynkow, to chyba sprobuje Philadelphia -7. Siedemdziesiatkiszostki sa nieziemsko rozpedzone, bo tak trzeba powiedziec o mimo wszystko sredniej druzynie, ktora w ostatnich dniach pokonala zespoly pokroju Pistons, Spurs, Nuggets, a ostatnio Celtics, i to w ich hali! Ich last 10 wyglada rownie imponujaco, bo az 8-2, gdzie raz nie sprostali Celtom w drugim tygodniu marca oraz ulegli 3 spotkania temu Magikom w Orlando. Phila obecnie na miejscu dajacym PO - 6. na Wschodzie i wlasnie pomiedzy nimi, a takze Wizards oraz Raptors toczyc sie bedzie walka o miejsca 5-7. Byki niby jeszcze tez z jakimis szansami na dalsza faze gier, ale ich kalendarz wyglada malo przyjaznie w tej kwestii: dzis @76ers, potem kolejno @Atlanta, MIL, Boston, @CLE, Wizards, @Miami, @Orlando, CLE, Orlando, @MIL, Toronto. Nie wroze zbyt wiele dobrego druzynie z Chicago w kwestii awansu do pierwszej osemki. Byki sa back-to-back, po wczorajszej wygranej w Chicago nad Hawks 103:94. Phila ostatni swoj mecz grala przedwczoraj, w Bostonie skad wyjechali z pewnoscia mocno podbudowani psychicznie, bo jakze inaczej moze wygladac nastroj w zespole, ktoremu udalo sie pokonac obecnie najlepsza druzyne ligi... Wg rozpedzony zespol Millera i Iguodali spokojnie stac na kolejna wygrana i nadrobienie dystansu do 5. w Konferencji Wizards. A wczorajsza przegrana wspomnianego zespolu ze stolicy, tylko powinna jeszcze dodac motywacji zespolowi gospodarzy przed dzisiejsza gra. Piatki porownywalne. Bulls po lekkiej przebudowie sprzed kilkunastu tygodniu chyba jeszcze nie sa takim kolektywem, jaki w ostatnich dniach potwierdzili koszykarze 76ers. Stawiam na rozpedzony zespol gospodarzy! C'mon Phila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
No to zacznę bogatą mam nadzieję dyskusję o dzisiejszych spotkaniach  Już na wstępie trzeba zauważyć, że jesteśmy już w takiej fazie sezonu gdy przy wyborze granych spotkań należy obok formy, (braku)kontuzji, czy bilansów H2H (dla mnie dosyć istotne) brać pod uwagę motywację poszczególnych drużyn.
Jak wiadomo Play Offs tuż tuż i niektórym ekipom zależy na wygranych bardziej. A teraz przejdźmy do konkretów: Cleveland Cavaliers - New Orleans Hornets  Forma Szerszeni na pewno optymalna, świadczą o tym 4 ostatnie mecze: vs CHI 108:97 vs HOU 90:69 vs BOS 113:106 @ IND 114:106. Dziś Paul i spółka odwiedzają trudny teren w Cleveland. Cavs mają 9 kolejnych wygranych spotkań w domu. Mimo tego ja decyduję się dziś postawić na drużynę gości. Przekonuje mnie do tego: 1) większa motywacja po stronie gości, na zachodzie jest straszny "kocioł" i każdy mecz dla drużyn z tej konferencji jest niezwykle istotny, bo 2-3 wygrane/przegrane mogą zmienić rozstawienie przed PO nawet o 6 pozycji! 2) wspomniana już wcześniej niezła, a nawet dobra dyspozycja Hornets 3) jeśli NOH jako drużyna są w dobrej dyspozycji to Paul (last 10games: 26ppg, 13,7apg, 2,7spg) i West (last 5games: 31,7ppg, 10,3rpg) są w dyspozycji wręcz KAPITALNEJ! 4) przerwanie zwycięskiej passy CLE @ home NEW ORLEANS HORNETS (+2) @ 1,90Na razie tylko tyle, bo czas nagli. Wieczorkiem może jeszcze coś napiszę. Ben Beniowski pozdrawia 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|