Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 19 1 2 3 18 19
#2120281 02/03/2008 05:38
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 57
czy mógłby ktoś znający temat polecić mi jakąś naprawde dobrą karte kredytową, oczywiscie karta ta miałaby mi służyć przedewszystkim do grania na zakładach internetowych smile i do zakupów w internecie.
chodzi mi o najkorzystniejszą karte pod tym kątem.


wielkie piwo za sensowne wpisy i sugestie

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
wszystkie banki oferuja praktycznie to samo wiec najlepiej wziac tam gdzie sie ma konto bankowe, latwiej wtedy sie splaca. Za niektore mozna dostawac punkty albo znizki w jakis sklepach ale to juz trzeba by sie rozejrzec bo mnostwo tego jest

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
w ING dają karte kredytowa do 2,000 bez zaświadczeń o zarobkach tongue

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
polecam luknac oferte wbk'u dosc fajna karta... multikino... boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by neoximek
w ING dają karte kredytowa do 2,000 bez zaświadczeń o zarobkach tongue
W mBanku do 8.000 bez zaświadczeń smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Szewa jeśli mówisz o karcie za podpis to nie ma tam jakiegoś max. limitu. Przyznają w zależności od doknywanych obrotów na koncie. Ja dostalem na marne 6,6K, kumpel na 12K...

Ale ta karta też nie dla każdego

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
jak nazywa się ta karta która jest bez zaświadczeń w mbanku ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Gherman
Szewa jeśli mówisz o karcie za podpis to nie ma tam jakiegoś max. limitu. Przyznają w zależności od doknywanych obrotów na koncie. Ja dostalem na marne 6,6K, kumpel na 12K...

Ale ta karta też nie dla każdego
Możliwe, że tak jest. Do mnie zadzwonił po prostu koleś od nich i zapytał się, czy nie chciałbym karty kredytowej z limitem 8 k. Zgodziłem się smile

Ale jeżeli kogoś interesuje karta, to może sam do nich zadzwonić i na pewno na każde pytanie odpowiedzą.


Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Dokładnie konsultanci zawsze pomogą wink A co do tej karty to nazywa się...

Karta za podpis - http://www.mbank.pl/kartazapodpis/

Ja dostałem pocztą umowę, czy chcę tą akrtę wystarczył jeden podpis i odesłać wink

Z tego co mi wiadomo, trzeba mieć jakiś staż w mbanku 2czy 3 lata, i jakieś obroty. To na ich podstawie robię limit kredytówki.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
taką kartą można było wziąć, ale do września 2007 tongue Ta promocja już się skończyła....

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Do mnie konsultant dzwonił niecałe dwa tygodnie temu. Może to już jakaś inna zorganizowana akcja wink

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
Szewa powiedz jak nazywa się ta karta która Ci zaproponował konsultant.

PS. Musiałeś składać jakieś zaświadczenie o zarobkach, czy wystarczył sam obrót na koncie ?

Ja mam 3konta, i zastanawiam sie jaki mogą mi dać limit kredytowy na tej karcie jak mam 4300zł obrotu

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
To jest Visa Classic. Wystarczył obrót na koncie. Wydaje mi się, że przy Twoim obrocie spokojnie dostaniesz ponad 10k, może nawet 20k. Mi dali 8k przy obrocie połowę mniejszym.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
a znacie karty które akceptują u większości buków? Mam ekarte i tak średnio z jej akceptacją często odrzucają. Chyba że w ogóle polskich kart nie lubią...

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
musisz mieć specjalną kartę do płatności internetowych tongue taka karta w mbanku nazywa sie e-karta wink przez ta kartę wpłacisz kasę praktycznie do każdego buka.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
Originally Posted by neoximek
musisz mieć specjalną kartę do płatności internetowych tongue taka karta w mbanku nazywa sie e-karta wink przez ta kartę wpłacisz kasę praktycznie do każdego buka.
Przeciez Ci napisal w poscie wyzej ze ma ekarte.
Czytac trzeba sie nauczyc.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
w mbanku mozna juz placic w necie zwyklymi "bankomatowymi" kartami:

Od 4 marca 2008 roku mBank udostępnia możliwość płatności w internecie kartami Visa Electron.
Warto podkreślić, że zmiana dotyczy wszystkich kart płaskich mBanku.

Wiecej na:
http://www.mbank.pl/blog/artykul.html?id=81

Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
I
newbie
newbie
I Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 27
no to nie jest dobra wiadomość bo wolałem sobie ekartę ładować a kasa była bezpieczna na koncie. No ale nikt nie każe zwykłej w necie używać:P
Właśnie mam ekarte i nie wszędzie ją lubią dlatego szukam czegoś lepszego

Dołączył: Mar 2004
Posty: 280
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 280
W inteligo ile bez zaświadczeń?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 456
Originally Posted by Logan
w mbanku mozna juz placic w necie zwyklymi "bankomatowymi" kartami:

Od 4 marca 2008 roku mBank udostępnia możliwość płatności w internecie kartami Visa Electron.
Warto podkreślić, że zmiana dotyczy wszystkich kart płaskich mBanku.

Wiecej na:
http://www.mbank.pl/blog/artykul.html?id=81
Takie placenie. Wplacalem 2 razy do bet365 , 2 razy do bwin a dzis mam blokade tu i tu. W bukach kaza sie skontaktowac z bankiem. A zeby sie z nimi kontaktowac trzeba dzwonic a na to nie mam ochoty wiec olewam ta ich karte.

Strona 1 z 19 1 2 3 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1