Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Vader #2181189 20/03/2008 07:09
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
chyba za szybko odpisałem... nie jestem pewien co do expekta. Bo przypomniało mi się, że tam zawsze na kuponie jest napisany SP. Więc teraz nie jestem pewien co wtedy jak nie ten wyjdzie. Bo bankowo na kuponie jest dana ekipa i SP. Więc możliwe, że mogą dawać zwroty. Ale ja nie kojarze żebym miał jakiś zwrot. Może ktoś inny się wypowie co do expekta.

Bonus: Unibet
Vader #2192196 23/03/2008 18:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
W expekcie podani są SP i jeżeli któryś nie zagra to był zawsze zwrot.
W bwin nie było zwrotów, bo w typie nie podawano SP.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja mam pytanko do grgaczy MLB, z tego względu, że w tym sezonie chcę grać u 2 bukmacherów ligę baseballa, raczej wiadomo z jakiego względu, od razu na wstępie nie polecam expektu, który niekiedy nie wystawia niektórych spotkań albo wystawia je zaraz "przed gwizdkiem" 1 "book" to wiadomo pinn, a jaki mi drodzy koledzy smile polecicie drugi ? wlasnie zastanawialem się nad SB lub gamebookers ? hm ?

z góry dziękuje

pozdr,

Baqu #2193366 24/03/2008 00:41
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
To zalezy na co chcesz grac w MLB.
Gamebookers nie ma jakiejs rewelacyjnej oferty na MLB, sam u nich gralem i zazwyczaj wszystko minimalnie sie roznilo od oferty Pinnacle (0,5 punktu na linii i oczywiscie roznica kursu o ok. 0,05-0,1). Maja wszystko to co inni i chyba dodatkowo kurs na wynik: parzyste/nieparzyste (dobre na lamanie serii w progresjii). Nie wiem nic na temat Sportingbet, sam osobiscie czekam aż on zacznie wystawiac oferte, do tego Bet`n`Win i Bet365 (tutaj interesuja mnie szczegolnie linie). WillHill ma roznice zwyciestwa (podobnie jak na NBA). Jesli interesuja Cie zaklady na zawodnikow (ile Pitcher zanotuje Strikeouts, kto lepszy, itd) to zajzyj na strone www.TheGreek.com [thegreek.com] A jesli szukasz po prostu najwyzszych kursow to tylko buki amerykanskie.

Grzemp #2198556 26/03/2008 03:13
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Widzę, że sezon się zaczął to dyskusja się pojawiła.
Co do buka to przyznaję racje Baqu. Expekt czasami dość mocno zamula z ofertą. Czasami wcale nie wystawia linii o/u. Choć oferta i kursy są moim zdaniem całkiem niezłe. Zwłaszcza podoba(ło) mi się w poprzednim sezonie alternate runlines. Bo nie każdy buk daje hcp -1,5 na niefaworyta.
Ale minus to taki, że ofertę późno dają i czasami jest niekompletna. Nawet po napisaniu do supportu z pytaniem czy wystawią linię potrafili odpisać, że tak. A wcale nie wystawili. Więc jak ktoś chce grać progres to środki musi mieć w kilku bukach najlepiej. Kursy najszybciej pojawiały się na pinn i GB.
A dziwnych betów jak ile pitcher zanotuje strikeouts, kto lepszy, itd. to taką ofertę bogatą miał bwin.
To kilka słów wynikających z obserwacji ode mnie wink

Pozdrawiam
papa

Vader #2211240 30/03/2008 00:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
kiedy zostanie ogłoszona lista płac na 2008r ?

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, rymoholik, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,348 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1