Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Panowie, zadałem pytanie, pomóżcie

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by jaszur
Eech no to odpowiadam - Vader - no ściskanie główki Koguta
główki powiadasz... hmm... to wszystko wyjaśnia laugh laugh laugh

Dzięki jaszur za popołudniowy śmiech.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
gosc glupi nie jest na takiego jak nam sie zdaje

niezla prowokacja

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Może sondę zrób i tu jest dużo luda to zobaczysz jak się głosy

rozłożą-oby nie tak szeroko jak nogi Twojej dziewczyny gdy

koguta obrabiała
jak sam piszesz...

A z tym kurnikiem to może być prawda,że jak do Niemiec jechała to

miejscowość KURNIK mijała i sobie zapamiętała!!!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jedź człowieku do niej. Ona tam biednie sama ściska główki.
A, no i zaopatrz się w pudełka prezerwatyw. Może też będziesz musiał "obrabiać koguta" jakiemuś Niemcowi laugh laugh laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
A Wy w koło macieju, a to ze burdel a to że prowokacja a to że jeszcze coś innego !!!

Na privach mi piszą że mam jechać do Niemiec i zobaczyć czy ten Niemiec nie bzyka mojej dziewuchy. Jaja sobie ze mnie robicie ?

Powiesze się jak to byłaby prawda. Ale mozecie tylko zadroscic mnie wszystkiego, prześmiewcy !!!!

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by tv
Może sondę zrób i tu jest dużo luda to zobaczysz jak się głosy

rozłożą-oby nie tak szeroko jak nogi Twojej dziewczyny gdy

koguta obrabiała
jak sam piszesz...

A z tym kurnikiem to może być prawda,że jak do Niemiec jechała to

miejscowość KÓRNIK mijała i sobie zapamiętała!!!

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by micha$
Jedź człowieku do niej. Ona tam biednie sama ściska główki.
A, no i zaopatrz się w pudełka prezerwatyw. Może też będziesz musiał "obrabiać koguta" jakiemuś Niemcowi laugh laugh laugh

Mistrzostwo świata i okolic!!! piwo piwo piwo

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by micha$
Może też będziesz musiał "obrabiać koguta" jakiemuś Niemcowi laugh laugh laugh
Ja bym chetnie pracował przy drobiu ale tero mam gospodarkę i tutaj nie wyrabiam a co dopiero przy kurnnikach.


TV - Nie umiem sondy zrobić, chętnie zobaczyłbym wyniki.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
[quote=tv

miejscowość KURNIK mijała i sobie zapamiętała!!![/quote] Trochę ludzi jest na forum z Poznania i okolic to może Ci pomogą jaszur. Może Ona w tym polskim Kurniku jest. Tam maja chyba najstarsze arboretum w Polsce to może i Ona tam robi. A szefem jest jakis bauer. Sprawdz to.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Czy ktoś wie jak się sondę zakłada aby koledze pomóc w podjęciu

decyzji bo widać tu,że sprawy idą w zlym kierunku?

A może jest tu ktoś na forum kto mieszka koło Hannoveru i może

do tego niby bauera podjechać i sam naocznie zobaczy co się pod

tym adresem mieści???

Jak panowie obstawiacie-

a /burdel czy

b/ kurnik

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Originally Posted by Vader
[quote=tv

miejscowość KURNIK mijała i sobie zapamiętała!!!
Trochę ludzi jest na forum z Poznania i okolic to może Ci pomogą jaszur. Może Ona w tym polskim Kurniku jest. Tam maja chyba najstarsze arboretum w Polsce to może i Ona tam robi. A szefem jest jakis bauer. Sprawdz to. [/quote]

Pod Śremem mieszkam i wiem ze nie o ten Kurnik chodzi.
A co to jest to taboretum ?

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Widzę że na tym forum pomocy nie uzyskam, tylko się śmiejecie z powaznych spraw !
Obrabianie koguta, jakies burdele, eech brak słów.


Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by jaszur
Pod Śremem mieszkam i wiem ze nie o ten Kurnik chodzi.
A co to jest to taboretum ?
No jak jest KUrnik to nie. Ale jak KÓrnik to kto wie wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by jaszur
A co to jest to taboretum ?

To takie miejsce, gdzie wszyscy siedzą na taboretach. Chyba, bo nie byłem tam.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
"jaszur"-

mam istotne pytania:

a/ czy Ty znasz dokładny adres jej pracy?

b/ jak ona te pracę zalatwiała? (znajomi,gazeta)

c/ czy ma umowę i jest tam na legalu?

d/ ile zarabia na miesiąc?

Bo to powie czy to kurnik czy nie...

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
No i jak widać TV potrafi nie tylko pomagać w znalezieniu dobrego linka ale także w ułożeniu odpowiednich pytań. Da dobrą radę.
Taki wujek dobra rada. A Ty jaszur piszesz, że nikt nie chce Ci pomóc. Pomyśl zanim napiszesz coś...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Chyba się obraził albo już pojechał. Bo tak cicho...

Dołączył: May 2005
Posty: 222
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 222
Wiesz co , nie chce mi sie juzpisac , bo wszystcy ze mnajada , ale napisze ci dla Twojeje ciekawosci :

Originally Posted by tv
"jaszur"-

mam istotne pytania:

a/ czy Ty znasz dokładny adres jej pracy?
Znam miejscowosc i ulice.

Originally Posted by tv
b/ jak ona te pracę zalatwiała? (znajomi,gazeta)
Nie pamietam to była jakas gazeta czy portal - jakieś odlotowa nazwa.

Originally Posted by tv
c/ czy ma umowę i jest tam na legalu?
Nie wiem.

Originally Posted by tv
d/ ile zarabia na miesiąc?
Duzo. Okolo 3-4 k E miesiecznie + jakieś nocki.
Originally Posted by tv
Bo to powie czy to kurnik czy nie...

I co Ci powiedziało ? Pewnie nic hehehehe

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
wszystko wam mozna wkrecic.

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1