|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Z powodów technicznych bieżąca kolejka zostaje odwołana. Następna kolejka przewidzina jest w terminie środa - czwartek. pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Bez przesady! Owszem Ci co nie podali typów mogą walczyć ze sobą raz jeszcze, ale czemu ja który podałem typy, mam walczyć z przeciwnikiem, który tez podał typy, jeszcze raz. Przecież zarówno ja jak i mój przeciwnik typy podaliśmy, więc czemu zwycięstwo które wywalczyłem mam anulowane?? Ciekawe co na to sponsor, przekrety i tyle tutaj są!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał Experto: [qb]Bez przesady! Owszem Ci co nie podali typów mogą walczyć ze sobą raz jeszcze, ale czemu ja który podałem typy, mam walczyć z przeciwnikiem, który tez podał typy, jeszcze raz. Przecież zarówno ja jak i mój przeciwnik typy podaliśmy, więc czemu zwycięstwo które wywalczyłem mam anulowane?? Ciekawe co na to sponsor, przekrety i tyle tutaj są![/qb] Nie wszyscy mieli równe szanse podania wyników meczy. A co do zarzutw o przekrętach to radziłbym uważać na słowa. Mimo że jestem 4 w tabeli i woj68 oddał mecz do 0 ... mimo że też na tym tracę, nie robię z tego żadnego halo. Czasem trzeba umieć "przegrać" z gpdnością. Kolejka została anulowana i koniec. A temat zamknięty. cześć)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Drugi raz z rzędu, forum zostało zawieszone [oczywiście nie z naszej winy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ] ... Można by podać mecze z niedzieli, ale nie ma pewności czy wszyscy uczestnicy zdążą zapoznać się z grafikiem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Mimo wiatru w twarz liga musi trwac, i wedlug mnie mozna spokojnie podac zestaw meczy (byle zaraz tak tak do jutra do 12.00) niedzielno(ok.16.00) - poniedzialkowy , napewno cos sie znajdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Moim zdaniem nie ma sensu gdyz nie sądze ze wszyscy podadzą typy w tak krótkim okresie czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Terror daj typy na dzis i jutro nie musi byc ich tyle wystarczy 5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 129 |
Najlpiej zeby podac typy na czwartek-niedziela z 10-15 typow na ta kolejke i wszyscy powinni zdazyc wpisac typy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka