|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Odniose sie jeszcze do spotkania, ktorego temat poruszyl kolega Big Ben Sam tez myslalem troche o tym pojedynku. Raczej go nie zagram, bo sliska sprawa, ale chcialem tylko dodac, ze wydaje sie, ze Cavs nie powinni miec wiekszych problemow z utrzymaniem swojej obecnej, 4. pozycji na Wschodzie. Obecnie maja 40-31, przy 36-34 kolejnych za nimi Wizards i 36-35 szostych w Konferencji 76ers. Juz bardziej uwierzylbym w to, ze to Philadelphia moglaby sie szarpnac na zaatakowanie 4. lokaty, anizeli WAS, ale i tak wydaje mi sie to malo prawdopodobne. Z dalszego kalendarze ciezkie mecze czekaja Kawalerzystow 2-krotnie przeciwko Pistons i walczacych o PO Raptors oraz jeden pojedynek z Magikami. Reszta raczej do bezproblemowego ogrania. Dlatego tez zespol Jamesa jest raczej spokojny o swoja lokate startowa przed PO, czego nie mozna powiedziec o NOH. Ze sa pierwsi na Zachodzie dziwi z pewnoscia niejednego, a jeszcze gdyby tak zakonczyli RG to juz bedzie naprawde lekki szok. Stac ich na to, duzo tez bedzie zalezec, jak spisywac sie beda rywale, a przede wszystkim Lakers i Houston. Podobnie jak wspomnial BB, widze dzis wieksza motywacje po stronie przyjezdnych. Latwej sytuacji w tabeli nie maja, mimo, ze patrza na wszystkich poki co z gory  Martwi troche jednak, ze graja dzien po dniu, wczoraj tez jakiegos lekkiego spacerku nie mieli. W takiej jednak formie z pewnoscia sa w stanie wygrac z Cavs, pomimo ich swietnej ostatnio dyspozycji na wlasnym terenie, gdzie przez caly sezon polegli ledwie 10-krotnie. Tez pod koszem NOH wygladaja mi troche bladziej od Cavaliers... Jak juz mowilem, sam raczej pieniedzy w ten pojedynek nie zainwestuje, ale raczej sklanialbym sie ku zwyciestwu Hornets  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Locksmith - DeShawn Stevenson Sho'nuff - Dwight Howard 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Toronto - Detroit...to jest mecz na dzisiaj...przeciw LeBronowi zazwyczaj nie gram bo nigdy nie wiadomo co ten gość 'odstrzeli', ma nie grać Ben Wallace a jak twierdzą fani Cavs bez niego ich gra wygląda nawet lepiej, do tego u siebie sa silni...prawdopodobny powrót na boisko Gibsona, który wczoraj już normalnie trenował i pali się do gry. Linia na Toronto otwarta na 2.01, ale tą kwestię trzeba wyczekać bo jak dobrze wiadomo lud lubi stawiać na Pistonsów. Grania Tłoków oczywiście nie rozważam, bo oni już sobie spokojnie dogrywają sezon zasadniczy, a 1 wygrana DET lub 1 porażka Cavs sprawi, że żadna siła ich z 2 pozycji na wschodzie nie wyrwie, o nr 1 jak wiadomo nie walczą. Co w Toronto...forma słaba, a o pozycję numer 5 w konferencji walczyć trzeba (rywale - Phila i Waszki, Raps z tej trójki mają najlepszą różnicę punktową - +2.9), no i na pewno chcieliby wpaść w jakiś dobry rytm przed PO. Po wtopie z Denver, Bosh wezwał kolegów do lepszej gry, nawet Bryan Colangelo zaniepokojony skrócił swój pobyt w Europie - tak więc motywacja na pewno jest. Sporo znaków zapytania w tym pojedynku, Detroit na pewno ma te cechy dzięki którym wygrywa z takimi zespołami jak Raptors (podobna analogia co wczoraj na korzyść Spurs z Magic), h2h z Raps to ten sezon 2-0, 4 stycznia 101-85 w hali TOR oraz 103-89 (Rip Hamilton aż 39p na 16/22 z gry) na własnym boisku; również 3 z 4 ostatnich oraz 8 z 10 to wygrane Detroit. Ameryki więc chyba nie odkryję, że kluczem będzie to w jakim składzie na ten mecz polecą Tłoki, optymalnie by było 'grać' bez Billupsa, choć pewnie ewnetualna absencja samego Hamiltona by mnie zadowoliła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
@Skiper, tez myslalem o zagraniu jakiegos fajnego rozwiazania przeciwko Pistons w meczu z TOR. Wspominalem juz o tym wczoraj nawet, szczegolnie po tym, jak okazalo sie, ze Saunders rzeczywiscie pewny jest 2. lokaty na Wschodzie - nie ma sie w sumie co dziwic - i bedzie oszczedzal swoich liderow na dalsza faze sezonu. Przeciwko Phoenix padlo na Ripa Hamiltona, a mimo to udalo sie pokonac zespol z Arizony. Na kogo padnie dzis? Czy w ogole na kogos padnie, czy trener wypusci swoja nominalna pierwsza piatke? Ciezko znalezc odpowiedz na te pytania... Raptors jeszcze walcza o PO, wiec zwyciestw potrzebuja, jak tlenu. Liczylem po cichu na kurs w okolicach 2.300, Pinn jednak wystartowal od dwojki, a teraz juz to gospodarze sa faworytem i kurs polecial do 1.847  Szkoda, bo w takiej sytuacji raczej nie odwaze sie zagrac Raptors, no chyba ze kurs podskoczy albo Saunders wyjawi jakies 'rewelacje' odnosnie personaliow na dzisiejszy pojedynek. Posikalem sie... Nic nikomu nie odejmujac... ale w tym przypadku to nie wytrzymalem: klik  Shaq biegnacy w mundurze i krzyczacy do uciekajacego bandziora: freeze! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
Shaq chce zostac szeryfem jakiegos malego miasteczka po tym jak skonczy kariere w NBA, wiec to w sumie nic nowego..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Dzisiejsza noc jak dla mnie to tragedia .. Przed nami 3 spotkania :KOSZ: 8:00 PM Dallas @ Denver
8:00 PM Miami @ Detroit
10:30 PM Portland @ Golden State
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
HC za pinnaclesports.com
Miami Heat +22 Detroit Pistons -22
Portland Trail Blazers +10 Golden State Warriors -10
Dallas Mavericks +8.5 Denver Nuggets -8.5
=== Oczywiście dziś powinne wygrać GSW i Denver, walczą ciągle o PO, bezpośrednio rywalizują.. Tylko, że Dallas też nie jest wcale bezpieczne.. Portlana myślę, że dali spokój, mają małe szanse na awans IMO. Na Miami jest +22, myślę, że aż taki pogrom im nie grozi..
Podsumowując, dzisiejsze mecze do grania za małe stawki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
jakies info odnosnie absencji w Dallas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
jakies info odnosnie absencji w Dallas? Eddy Jones i Dirk Nowitzki dzis nie zagraja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
jeszcze godzinka do meczow a tu taka cisza, moze ktos kompetentny ukierunkuje moje przemyslenia, otoz niew iem jak ugryzc dzis detroid, wiadomo grja o przyslowia swieczke, buki jakos dziwnie potraktowali mecz tak jakby mialo dojsc do malego pogromu ale dlaczego? do tej pory zagrali ze soba dwa mecze i dwa konczyly sie pewnymi zwyciestwami detroid ale nie tak wysokimi jakby na to wskazaywala wystawiona linia unibet + 22, wiec pytam sie co jest grane, miami w ciagu kilkunastu ostatnich meczy na wyjazdach przegralo tylko jeden raz tak duza roznica pkt z toronto! wiec wg tego co mowia statystyki powinno sie zagrac dodatni handi, ale czy buki nas niechca wprowadzic taka linia w blad? nic nie sugeruje ale wydaje mi sie ze cos jest na rzeczy opcje do wyboru mam dwie: 1. under 179.5 2. detroid - 22
a ponadto uwazam ze dzis popisy strzeleckie denver sie skoncza i linia 217.5 nie powinna peknac, ale to tylko takie suche szybkie przemyslenie czekam na komentarze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
tak jeszcze szybciutko, unibet szaleje, przed moim postem under 179.5 po kursie 192 over 1.88 a teraz? linia 178.5 under 1.88 over 1.92. hm celuje jednak w under powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
to jest grane że Miami gra składem z D-League, generalnie wszyscy co się nadają co gry to się już dawno udali na 'chorobowe' czy jak tam się to w usa na zywa L-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Meczy dziś mnóstwo, a na forum cisza..
Toronto Raptors - New York Knicks Indiana Pacers - New Jersey Nets Philadelphia 76ers - Phoenix Suns Boston Celtics - New Orleans Hornets Atlanta Hawks - Chicago Bulls San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves Milwaukee Bucks - Orlando Magic Jazz - Los Angeles Clippers Sacramento Kings - Washington Wizards Seattle SuperSonics - Charlotte Bobcats Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies ===
Ja dzisiaj konsekwentnie biorę Atlante (-5) i NJN (+5,5).
Póki co to tule z mojej strony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2008
Posty: 124 |
prosze o opinię na temat meczu Dallas - GSW
zagrałem GSW -5,5
mam ich na pewniaku w kuponie systemowym, który mi w sporej cześci wlazł, z 70zł moge wziąść ok 1200zł - do szczęścia brakuje mi tego meczu. co robić? kontrować?
oczywiście post do usuniecia po pewnym czasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Moim zdaniem powinieneś skontrować. Ciekawym rozwiązaniem może być dla Ciebie hc w betgunie Dallas +7,5 co prawda po 1.65,ale przy dobrych wiatrach wejdą Ci oba typy  albo możesz też liczyć,że GSW ruszą ostro od pierwszej kwarty i złapać lepszy kurs na bf. Decyzja należy do Ciebie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Hey, hey tu NBA! Jak zawsze w poniedziałek TOTOLOTEK wystawił ciekawszą ofertę niż to zwykle czyni, a mianowicie wrzucili zakłady dotyczące zawodników. Ale po kolei... PHOENIX SUNS - DENVER NUGGETS  Walka o Play Offy trwa w najlepsze. Denver walczy z Golden State i Dallas o ostatnie dwa miejsca w drugiej fazie rozgrywek... Phoenix natomiast chce zdobyć prym w Pacific Division, a co za tym idzie wyższe miejsce w rozstawieniu (muszą być lepsi niż Lakersi). Oba zespoły w dobrej formie o czym świadczą ich bilanse: last 10 games - PHX 8:2, DEN 8:2. W tym sezonie grali ze sobą dwa razy: PHX-DEN 137:115 DEN-PHX 126:113. Jak widać w obydwu spotkaniach wygrywali gospodarze, a w meczu padało sporo punktów...ale temu nie można się dziwić Dziś również podążam tym tropem  Wspomniane wcześniej dwie porażki Suns były na wyjeździe i to nie z byle kim, bo z drużynami, które legitymują się obecnie najlepszymi bilansami w lidze - Pistons i Celtics. Myślę, że dziś po 5 kolejnych wygranych Nuggets nie dotrzymają tempa gospodarzom. Amare jest w świetnej dyspozycji i bezwzględnie wykorzystuje świetne podania od Nash'a... Shaq również prezentuje się lepiej niż na początku swego pobytu w Arizonie... Trójkami straszą Bell i Barbosa... Diaw i Giricek dają dobre zmiany i chwilę wytchnienia dla liderów zespołu. Typy: PHOENIX SUNS (-5) [b]@ 1,90
PHOENIX SUNS 120,5 pkt OVER[/b] @ 1,80A propos Amare... Jego średnia punktowa z całego sezonu to 24,9... Ale warto zauważyć, że ostatnie 10 spotkań to średnia 30,4 , a ostatnie 5 meczów -> 31,6 ppg. Mimo, że dziś będzie miał ciężkie zadanie z Camby'm i Martinem pod koszami zdecydowałem się na: Stoudemire 25,5 pkt OVER @ 1,80To tyle ode mnie. Powodzenia Ben Beniowski pozdrawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
Ja bym tak bardzo nie faworyzował ekipy Suns, granie 7 zawodnikami w porywach 8, może się w końcu odbić czkawką, a jeszcze przy tak nadludzkim tempie meczu, zmęczenie może wyjść na wierzch, dodatkowo jak wiadomo szaq ma straszne problemy z powrotami do gry obronnej, a dzisiejszej nocy to może zastanowi się nad tym czy w ogóle warto wracać  Sądzę, że to zabójcze tempo, świetna ostatnio forma zawodników Denver, a szczególnie AI sprawią, że Bryłki wygrają, choć w tym sezonie na wyjazdach nie zachwycają. Denver+5.5 @1.90 5/10 Denver ml @3.00 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Clippers - Dallas 2 @1,40 Typ dnia jak dla mnie. Jak wiadomo Dallas osłabione,ale nadal walczące o play-off z Denver i GSW. Wszystkie te 3 drużyny mają w tej chwili identyczny bilans 45-28. Z tą róźnicą,że Dallas przegrało oba ostatnie mecze z najgroźniejszymi rywalami odpowiednio 13 i 10pkt. Dzisiaj czas na przerwanie złej passy Mavericks,bo jeżeli myślą o play-off,a zapewne tak jest to po prostu 'muszą' dzisiaj wygrać. Bo kiedy będzie lepsza okazja? Na przeciwko drużyny Dallas stają Clippersi,którzy na ostatnie 10 spotkań wygrali...jedno - ostatnie z jeszcze słabszą niż oni sami ekipą Memphis. Warto dodać,że niespełna tydzień temu 25 marca koszykarze LAC przegrali na wyjeżdż z drużyną Mavericks 103-90. Dziś myślę,że będzie podobnie. Dobranoc
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|