|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
http://www.korona-kielce.pl/gol.php?&page=wiadomosc&nr=9584&l=lOświadczenie Rady Nadzorczej i Zarządu Kolportera Korony Kielce Krótko i treściwie. Moim zdaniem dobrze napisane. Brawo za odcięcie się od jakichkolwiek pomysłów abolicyjnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 42 |
witam powiem tak az żal człowieka ściska jak patrzy na to wszystko,są tacy co poświecili pół życia jeżdząc za swoja drużyna,wydająć kasę,walcząc z żonami,kochankami itp a tu się okazuje że 50% spotkań,tytułów MP,pucharów etc była ustawiona. Nasuwa się mnóstwo pytań ale najważniejsze czy człowiek który dowodził pzpn-em nic nie widział,wiedział przecież z góry widać najlepiej i co on jeszcze tam robi.Listkiewicz gość bez honoru,mam nadzieje że nietykalni tez pojdą kiedys na dno.A swoja drogą koledzy ile my kasy straciliśmy obstawiając spotkania gdzie wynik był ustawiony....szkoda gadac polska piłka to dno i wodorosty!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
zastanawia mnie czemu Boguslaw KAczmarek jest nietykalny chyba ze nie chca psuc atmosfery w kadrze przed mistrzostwami a przeciez Bobo potrafil utrzymac kazda druzyne i wyciagnac ja z dowolnego doła - tak czy inaczej jesli Kaczmarka nie zamkna to ja watpie w cala te akcje i jest ona wybiorcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
witam czy człowiek który dowodził pzpn-em nic nie widział,wiedział przecież z góry widać najlepiej i co on jeszcze tam robi.Listkiewicz gość bez honoru,mam nadzieje że nietykalni tez pojdą kiedys na dno. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 13 |
___On Boniek swietnym pilkarzem byl i tyle. Nie jest dla mnie zadnym autorytetem. Jednak skoro tyle wie na ten temat 11 druzyn z ligi to moze powinien byc co przynajmniej swiadkiem w sprawie albo przeniesc sie do Wroclawia jak piszesz. A swoja droga Kupcewicz, Boniek, Wdowczyk... Kto jeszcze z tych naszych reprezentacyjnych asow jest umoczony? Moze to "dobrze" ze mamy w prawie karnym taka instytucje jak przedawnienie, bo jeszcze wzieliby sie za mecze ustawiane przez Orly Gorskiego  Przecież do tej pory Tomaszewski i Lato wypominaja Gadosze tamte mistrzostwa w 1974...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
witam czy człowiek który dowodził pzpn-em nic nie widział,wiedział przecież z góry widać najlepiej i co on jeszcze tam robi.Listkiewicz gość bez honoru,mam nadzieje że nietykalni tez pojdą kiedys na dno.  "Zatrzymani w czwartek to w sumie 109, 110, 111 i 112 osoba piłkarskiej aferze korupcyjnej. Równocześnie w czwartek we Wrocławiu toczył się kolejny dzień procesu w sprawie Arki Gdynia. Tym razem wyjaśnienia składał były trener i dyrektor sportowy gdyńskiego klubu Wojciech Wąsikiewicz. Potwierdził on, że Arka kupował mecze i ustawiała sędziów. W czasie posiedzenia sędzia prowadzący rozprawę odczytał zeznania Wąsikiewicza z prokuratury, który powiedział min: Klubem który systemowo załatwiała mecze była Korona. Oni jechali do Warszawy i w PZPN przez wysoko postawioną osobę robili co chcieli. Wiedział o tym prezes Michał Listkiewicz - zaznaczał Wąsikiewicz."
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
To, że dobiorą się do Korony było wiadome od dawna. I bardzo dobrze, że wreszcie się zaczęło. Jechałem na mundial pociągiem z małżeństwem z Kielc, którzy jeździli na wyjazdy Korony, gdy ta jeszcze grała w 3 lidze. Z tego co oni mówili to tam po prostu był jeden wielki cyrk. Na wyjeździe prawie każdy mecz ustawiony. Dużo, najwięcej mówili o meczu z Pogonią czy Polonią  Staszów. Drfocus kojarzysz może mecz i możesz coś więcej napisać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Sorry za post pod postem. Szkoda mi, a raczej jestem zawiedziony, że zamieszany w ten proceder był też Bilski. Naprawdę tego zawodnika, jako jednego z nielicznych, lubiłem w Koronie. Wg mnie dobry to był piłkarz, ale jakoś dziwnie karierę zakończył. Wywiady z nim zawsze były ciekawe, a do tego przypominał mi trochę Deynę z wyglądu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Sorry za post pod postem. Szkoda mi, a raczej jestem zawiedziony, że zamieszany w ten proceder był też Bilski. Naprawdę tego zawodnika, jako jednego z nielicznych, lubiłem w Koronie. Wg mnie dobry to był piłkarz, ale jakoś dziwnie karierę zakończył. Wywiady z nim zawsze były ciekawe, a do tego przypominał mi trochę Deynę z wyglądu  Bilu - zawsze miał u mnie ogromny szacunek ... Nawet po tym jak zakończył karierę. Jak grał, na boisku, to był prawdziwy lider. Ciągle jestem w szoku .. to bardzo do niego .. nie pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
podstawek87-> "prawie każdy", wątpliwe, bo na wyjeździe to Korona dużo meczy przegrywała w 3 lidze, ale było kilka "ciekawych" np. słynny ze Stalą Stalowa Wola.
Media zaczęły już nagonkę na klub, ale przecież normalne, że "Kolporter" kupił sobie awans z III do I ligi.
Najlepsze, że z takimi piłkarzami w 3 lidze cwaniaczek Wdowczyk mógł z łatwością wywalczyć awans bez wałków, ale cóż zrobić jak to pseudo trener był/jest. Warto poczekać na szczegóły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Baniakowi? Nie dobiora sie w ogole, bo tajemnica poliszynela jest, ze od poczatku wspolpracuje on z prokuratura... Ciekawi mnie ten mecz Zaglebie-LKS, serce broni mi w to uwierzyc, ale realia i znajomosc tematu bukmacherow kaza watpic. Jesli oni ustawili ten mecz to ja im juz wspolczuje, wp... w obu miastach murowany, ale nie potrafie uwierzyc w to, ze pod nosem prokuratury ktos dalej waly kreci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Najlepsze, że z takimi piłkarzami w 3 lidze cwaniaczek Wdowczyk mógł z łatwością wywalczyć awans bez wałków, ale cóż zrobić jak to pseudo trener był/jest. jak dobrych by nie mial pilkarzy to sedziowie by im przeszkadzali wywalczyc awans, gdyby Korona nie kupila to kto inny by kupil... proste P.s nie odbierajcie tego jako obrone Korony bo tak nie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Media zaczęły już nagonkę na klub, ale przecież normalne, że "Kolporter" kupił sobie awans z III do I ligi.
Najlepsze, że z takimi piłkarzami w 3 lidze cwaniaczek Wdowczyk mógł z łatwością wywalczyć awans bez wałków, ale cóż zrobić jak to pseudo trener był/jest. Shiva, nie mam nic do Ciebie, ale kazdy kto w tamtych czasach byl w temacie 2/3 ligi wie jak wygladal awans Korony z 3 ligi (karne i czerwone kartki). Kazdy wiedzial, ze tak wyglada nasz futbol i tyle. Korona po prostu dopilnowala wszystkiego, tak jak i my w tym samym sezonie w innej grupie albo Piast rok wczesniej. I ja nie mam zalu do kibicow Piasta - takie byly czasy. My dopelnilismy obowiazkow rok pozniej... Prawda jest taka, ze nie ma zespolu, ktory awansowal/utrzymal sie bez handlu. Nie byloby handlu gdyby k...wa nie sedziowie. Tymczasem sedziowie maja sie dobrze, kluby zdegradowane, Listkiewicz zarobiony, a cierpia kibice. J...PZPN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 42 |
I tak zupełnie przypadkowo zastanawiam się ilu bukmacherów przyjmowalo zaklady na dokładny wynik 1:3 w meczu Zagłebie-Łks i wyszło na to ze z tych większych powiedzmy tylko Betako(jeżeli sie mylę prosze o sprostowanie,pomijam buków internetowych,bo myśle ze jak ktos zrobił wałek w Polsce to raczej na ziemniakach)???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
a w jakich innych bukach mogłeś dać dokładny wynik w tym meczu? mi się wydaje, że w żadnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
u sorki, źle doczytałem. Chodzi nam chyba o to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Prawda jest taka, ze nie ma zespolu, ktory awansowal/utrzymal sie bez handlu. Nie byloby handlu gdyby k...wa nie sedziowie. Tymczasem sedziowie maja sie dobrze, kluby zdegradowane, Listkiewicz zarobiony, a cierpia kibice. J...PZPN Smutne i ... niezwykle trafne podsumowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
Wychowany Na Nalewce, również nie mam nic do Ciebie  To, że wałki były to nie ulega wątpliwości, tylko razi mnie nagonka na klub. Już mówi się o odejściu sponsora, a to, że piłkarze nie pojadą na niedzielny mecz do Warszawy, a znowu, wypowiedzi pana Strejlaua o rzekomym "towarzystwie" w którym znalazł się Wdowczyk. warty uwagi wywiad z Wolickim: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080329/SPORT07/589092853Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
shiva wspomniał o meczach Korony ze Stala. To co sie tam działo mozna sobie przeczytac np. Tutaj [ sport.onet.pl] . Miałem wątpliwą przyjemność bycia na tych spotkaniach i to co sie tam działo wołało o pomstę do nieba. Sędzia drukował w sposób tak ewidentny, ze nikt wychodzący ze spotkania nie miał wątpliwości, że oglądał ustawione spotkanie. Wiele osób takie rzeczy zniechęcają do przychodzenia na spotkania, mi kibicowi pękało serducho, ale może jeszcze doczekam sie jakiejś sprawiedliwości. Wychowany_Na_Nalewce masz racje, sędziowie winni, ale jest tez druga strona medalu. Jeżeli dochodzi do handlowania mamy do czynienia ze zjawiskami popytu i podaży, więc konsumentów też trzeba ścigać i karać! Gdyby to ode mnie zależało: - Za sprzedanie lub kupienie meczu kara pozbawienia wolności do lat 10, - Za propozycje łapówki w pierwszej, drugiej czy "en-tej" lidze kara pozbawienia wolności do lat 5 !! Karać bez wyjątków, wtedy może udało by sie uzdrowić to chore środowisko. Pozdrawiam retoox
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|