Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
witam czy ktos z modow odpowie mi na pytania ktore wczesniej zadalem? caly czas mam klopot z logowaniem i nic w tej sptrawie.........pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Proszę o wyjaśnienie sprawy. Temat Ukraina 2007/2008.
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by (J)
Dziabor o co chodzi z tą Ukrainą?

na 100% widzialem tam twojego posta, gdzie dawales typ na gospodarzy i pisales ze zgadzasz sie w typie z Szewa i sam nie wiem o co chodzi....

Dziabor pisał, że czytał mojego posta po południu odnośnie jakiegoś meczu. Post zniknął razem z nietrafionym typem. Więcej w temacie Ukraina.

Dla mnie to jest bardzo dziwne. W Ukrainie nic nie piszę i nigdy nie pisałem. Jedynie OE i Rosja. Dlatego zerknijcie o co chodzi? Widział Ktoś jeszcze jakieś moje znikające posty w temacie o Ukrainie?

Wesołych Świąt życzę smile

P.S. do poniedziałku wieczorem nie podam typów, więc jeśli coś sie pojawi i zniknie wink to ja nie miałem z tym nic wspólnego...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
quote=(J)]Dziabor o co chodzi z tą Ukrainą? [/quote]

Post Szewy z analiza meczu i typem na gospodarzy ISTNIEJE ,wlasnie go sobie przeczytalem.

Zamiast robic afery ,idzcie Wy lepiej poswiecic jajka grin

Wesolych Swiat piwo

Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 38
witam, mam pytanie

Za co dostala bana osoba o nicku szymon1982?nie bylo zadnego ostrzeżenia

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
pytanko krótkie i oczekują równie miłej odpowiedzi , czy zakładka u góry użytkownicy powróci ?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Pytałem o to Conrada :

Originally Posted by Conrad
Goget, zniknęła ponieważ ze względów bezpieczeństwa zaleca się mieć ją wyłączoną.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Jak to się stało, że zmienił mi się nick z Pav na pav_?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by pav_
Jak to się stało, że zmienił mi się nick z Pav na pav_?

up

przelogowałem się i zmienił mi się nick i wygląda na to że zniknęło moje konto laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
hmm sprawa wyglądała tak

ktoś prosił o zmianę nicka na .. Pav. Był zajęty, więc zobaczyłem że konto z oryginalnym Pav'em praktycznie się nie udziela i dokonałem takowej zamianie smile. Jeśli będziesz nalegał to odkręcę to smile.

Osoba o nicku szymon0305 ban za przekroczenie dozwolonej liczby ostrzeżeń. Kolejny jego wcielenia też były banowane.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,942
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,942
Likes: 12
Originally Posted by pav_
Originally Posted by pav_
Jak to się stało, że zmienił mi się nick z Pav na pav_?

up

przelogowałem się i zmienił mi się nick i wygląda na to że zniknęło moje konto laugh


laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by pav_
Originally Posted by pav_
Jak to się stało, że zmienił mi się nick z Pav na pav_?

up

przelogowałem się i zmienił mi się nick i wygląda na to że zniknęło moje konto laugh

[Linked Image]

Strefa11 znów daje znać o sobie ...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by Fro_Lech
hmm sprawa wyglądała tak

ktoś prosił o zmianę nicka na .. Pav. Był zajęty, więc zobaczyłem że konto z oryginalnym Pav'em praktycznie się nie udziela i dokonałem takowej zamianie smile. Jeśli będziesz nalegał to odkręcę to smile.

Pewnie to ja nalegałem na zmianę na Pav (poprzednio John Boone), gdyż konto pav było zajęte. Nie wiem kiedy coś się zmieniło, ale pewnego dnia przelogowałem się i wyszło, że mam konto pav_ założone w 2004 roku, więc nie wiem o co chodzi. Ogólnie obojętne mi to, więc jak komuś się będzie chciało to może to zmienić, a jak nie to trudno.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Gość podczas pobytu w Indiach był u 3 wróżbitów w oddalonych od siebie miejscowościach bez telefonów także komórkowych-więc nie mogli się z sobą kontaktować i każdy z nich podał mu dokładnie ten sam dzień jasko datę jego śmierci i to już niedługo..

Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
addict
addict
Dołączył: Dec 2007
Posty: 675
Originally Posted by tv
Gość podczas pobytu w Indiach był u 3 wróżbitów w oddalonych od siebie miejscowościach bez telefonów także komórkowych-więc nie mogli się z sobą kontaktować i każdy z nich podał mu dokładnie ten sam dzień jako datę jego śmierci i to już niedługo..

Oczywiście chodziło mi o Macieja Trojanowskiego...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Sorry za zamieszanie.

Tak teraz rozglądam się i widzę, że to jednak nie moje konto. A moje stare jednak jeszcze istnieje, teraz wygląda tak:

Pav__
John Boone

Zarejestrowany: 13/07/2005
Wiadomości: 625

Zakręcone to trochę, miałem swoje konto, a z niewiadomego powodu, w nagrodę, dostałem jakieś nieużywane.
Widocznie dostałem konto, którego właściciel zarejestrował się i nie używał go. Podejrzewam, że to jest to konto - pav. A jako, że było zajęte to prosiłem na zmianę na Pav. I tak jakoś się to wszystko pomieszało, że zamiast swojego starego mam teraz czyjeś inne.

A tak bardzo przewiązałem się do swojego starego konta, więc może jakby ktoś znalazł chwilkę to może oddałby mi moje stare konto. smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe, że ktoś włamał się na moje konto, a nikomu swojego hasła nie podawałem... ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by mateusz2201
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest możliwe, że ktoś włamał się na moje konto, a nikomu swojego hasła nie podawałem... ?

Uwazasz, ze to jest pytanie do moderatorow ?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Mam pyatnie i zarazem prosbe do modow o zajrzenie czasem do dzialu EPP. pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Amk,

Wydaje mi się, że moderatorzy powinni coś o tym wiedzieć wink chciałbym się dowiedzieć czy już taka sytuacja miała miejsce?

Pozdrawiam

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, Lukasz111), 1,858 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,317
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1