Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Właśnie skończyłem oglądac mecz Ruch - Lech. I to jest właśnie to, co tygrysy lubią najbardziej. Jak dla mnie Lech zagrał dziś świetne spotkanie. Ruch, który grał naprawdę przyzwoicie, miał dziś pecha, że trafił na tak doskonale dysponowanego rywala. W każdej formacji Lechici przeważali. W obronie Bosacki - profesor, Kikut - na prawej stronie udowodnił, że jest przynajmniej w poczekalni do reprezentacji. Możliwości, jakie wciąż drzemią w Rafale Murawskim są olbrzymie, przegląd pola, drybling, umiejętnosc ustawienia się, strzał. Piłkarz kompletny, od którego niedługo selekcjoner kadry będzie rozpoczynał ustalanie składu. Marcin Zając wciąż pozostaje chyba najszybszym piłkarzem w ekstraklasie. Fantastyczny mecz rozegrał Tomasz Bandrowski, a przecież tak naprawdę to dopiero początki jego dobrej gry. Zawodnik nie do zdarcia, harujący wzdłuż i wszerz boiska, czego dowodem była asysta przy pierwszej bramce strzelonej przez Quinterosa, który chyba także zaczyna grac, jak za najlepszych swych czasów w Lechu. Ogólnie mówiąc, to chyba obcokrajowcy Lecha są chyba najmniej doceniani z całej ligi, takie mam wrażenie, a wykonują kawał dobrej roboty. Dzisiaj błysnęli wspomniany Quinteros, Injac, a także wprowadzony w końcówce Rengifo. Pewnie niedługo błyśnie także Anderson Cueto, który zagrał dziś chwilę w ostatnich minutach, pokazując przynajmniej niezłą technikę.
Jeśli Lech będzie prezentował podobną formę w pozostałych meczach, to jak dla mnie jest głównym kandydatem do zajęcia drugiego miejsca w tabeli. Znając warsztat Franka Smudy, u którego początek wiosny jest raczej niemrawy, to Kolejorz może grac jeszcze lepiej i jest na najlepszej drodze do Pucharu UEFA.
Podkreślam, że Ruch zagrał dziś również bardzo dobrze i według mnie nie będzie miał trudności w utrzymaniu się w Orange Ekstraklasie, pomijając fakt, że lista spadkowiczów jest już prawie gotowa wink . Reasumując, jeden z najlepszych meczów, jakie widziałem w naszej lidze w tym roku i oby tak dalej, czego życzę wszystkim kibicom. Pozdrawiam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911

Nie oglądałem meczu i nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn,ale miło czytać takie relacje smile

W naszej ligowej szarzyźnie fajnie jest czasem obejrzeć coś krzepiącego.

Lechowi życzę wicemistrzostwa, na pewno byłoby ciekawiej gdyby się tak stało, niż gdyby druga była Legia, tudzież Dyskobolia.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
Originally Posted by Mindman
Nie oglądałem meczu i nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn,ale miło czytać takie relacje smile

W naszej ligowej szarzyźnie fajnie jest czasem obejrzeć coś krzepiącego.

Lechowi życzę wicemistrzostwa, na pewno byłoby ciekawiej gdyby się tak stało, niż gdyby druga była Legia, tudzież Dyskobolia.
Tym bardziej, że polityka transferowa Lecha nastawiona jest perspektywicznie, co jak sądze zacznie przynosic efekty już w przyszłym sezonie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Mindman
Tym bardziej, że polityka transferowa Lecha nastawiona jest perspektywicznie, co jak sądze zacznie przynosic efekty już w przyszłym sezonie.
http://lechpoznan.pl/art,8955,piotr_krygier_pilkarzem_lecha_.htm

cool

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
http://www.sport.pl/sport/1,65025,5076863.html - świetny gest imo

brawo dla zarządu !

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Mindman
Tym bardziej, że polityka transferowa Lecha nastawiona jest perspektywicznie, co jak sądze zacznie przynosic efekty już w przyszłym sezonie.
http://lechpoznan.pl/art,8955,piotr_krygier_pilkarzem_lecha_.htm

cool

To żart na prima aprilis, prawda? Przecież ten koleś ma 24 lata i grał w 7-8 lidze laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Originally Posted by Ignorator
Słuchajcie dajcie mi znać czy wy chcecie aby ranking działu liga polska dalej istniał. Jeden typ na weekend jest niczym w porównaniu do ilości użytkowników w dziale liga polska. Dlatego czekam na wasze opinie w temacie: "Rozmowy o polskiej piłce (3)"

.::Think Twice::. Ignorator.

Moim zdaniem do końca rundy ranking jak najbardziej powinien istnieć. Na nowe pomysły przyjdzie czas przed kolejnym sezonem.
Ostatnio czytam praktycznie tylko posty osób, które po opisie spotkania podają również typ i stawkę w rankingu.

A typów może być i dwa i nawet jeden na wekend. Byle trafne piwo

Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by podstawek87
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Mindman
Tym bardziej, że polityka transferowa Lecha nastawiona jest perspektywicznie, co jak sądze zacznie przynosic efekty już w przyszłym sezonie.
http://lechpoznan.pl/art,8955,piotr_krygier_pilkarzem_lecha_.htm

cool

To żart na prima aprilis, prawda? Przecież ten koleś ma 24 lata i grał w 7-8 lidze laugh
Żart smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Genialne fotomontarze Rengifo zmienia wizerunek twarzy a ten nasz nowy wciaz ma taka sama hehe twarz zabojcy lol ale se jaja z chlopaka zrobili i w odlewie juz sie zablokuje:)))))))))

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Kolporter wycofuje się z Korony frown

dzięki Wdowczyk!! frown

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
No to Doktorze czekamy na kursy mecz Korona - ŁKS i chyba trzeba wziąść X2 ooo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by drfocus
Kolporter wycofuje się z Korony frown

dzięki Wdowczyk!! frown
faktycznie nie ciekawa informacja :/ Ale jednak chyba zrozumiała ponieważ Klicki był jednym z bardziej ambitnych prezesów klubów OE. A taka wiadomość strasznie zniszczyła jego wizerunek. No cóż trzeba wierzyć ,że sie jakos wszystko dobrze skończy. Swoja drogą ciekawe jak by zareagowali kibice Legii na wycofanie sie ITI ? Do pieli by swego ale co potem ? Niech kuźwa sie ogranie ta prokuratura i niech raz a dobrze przedstawi problem kupywania meczy. Kto? kiedy? Jak? Wyjaśnić to w cholera jak najszybciej bo robi sie niezły syf . puke

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by 19marcin08
No to Doktorze czekamy na kursy mecz Korona - ŁKS i chyba trzeba wziąść X2 ooo
kursy już masz od poniedziałku w większości buków

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
No tak faktycznie piwo

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Marcin zagrałem 2 w tym meczu aby nie załowac potem że kursy pospadały ale zastanawiam sie czy piłkarze Korony nie bedą swoją grą próbowali przekonać Klickiego do zmiany decyzji. W końcu zapowiedział że sponsoruje klub do końca sezonu

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
No własnie kursy w granicach @5-6 to można zagrać. Ostatnio ŁKS gra dobrze - chociaż nadal brakuje zimnej krwi przy wykończeniach akcji. Z Zagłębie L. powinni strzelić 6-7 goli mając w tym 3 sytuacje sam na sam z bramkarzem.

Teraz pytanie co zrobi Korona?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
herkules napisał

>>> "Swoja drogą ciekawe jak by zareagowali kibice Legii na wycofanie sie ITI ? Do pieli by swego ale co potem ? "

ja bym był bardzo zadowolony...ITI nie sięgnie nigdy głębiej do kieszeni...dla nich wszystko się musi bilansować...zarobili krocie i mówią że nie stać ich na transfery...z takimi podejściem nigdzie nie zajdziemy...

a zauważ że ITI się wycofa jak znajdą nabywce który wyłoży conajmniej 60-80 milionów złotych...chociaż pseudoprezes Miklas w jednym z wywiadów wyceniał Legię na 60 mln $$$...śmiech na sali... więc się nie bój bo jeżeli znajdzie się chętny na pakiet akcji Legii to będzie to poważny inwestor...bo pazerne ITI nie odda legii za symboliczną kwotę...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Originally Posted by 19marcin08
No własnie kursy w granicach @5-6 to można zagrać. Ostatnio ŁKS gra dobrze - chociaż nadal brakuje zimnej krwi przy wykończeniach akcji. Z Zagłębie L. powinni strzelić 6-7 goli mając w tym 3 sytuacje sam na sam z bramkarzem.

Teraz pytanie co zrobi Korona?


Teraz to nikt nie wie co będzie dalej frown . Jeśli nie znajdzie się sponsor to niestety ale stanie się najgorsze z możliwych. Miasto już otwarcie deklaruje, że nie jest wstanie sama utrzymać drużyny i stadionu na poziomie chociażby 3 ligi.

Z Hermersem i Zabłockim prawdopodobnie dzisiaj będą rozwiązane kontrakty. Piłkarze w tym momencie grają tylko dla siebie i kibiców i sobotni mecz pokażą czy mają ambicje, ale chyba warto brać ŁKS juz dzisiaj.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by McDziarz
herkules napisał

>>> "Swoja drogą ciekawe jak by zareagowali kibice Legii na wycofanie sie ITI ? Do pieli by swego ale co potem ? "

ja bym był bardzo zadowolony...ITI nie sięgnie nigdy głębiej do kieszeni...dla nich wszystko się musi bilansować...zarobili krocie i mówią że nie stać ich na transfery...z takimi podejściem nigdzie nie zajdziemy...

a zauważ że ITI się wycofa jak znajdą nabywce który wyłoży conajmniej 60-80 milionów złotych...chociaż pseudoprezes Miklas w jednym z wywiadów wyceniał Legię na 60 mln $$$...śmiech na sali... więc się nie bój bo jeżeli znajdzie się chętny na pakiet akcji Legii to będzie to poważny inwestor...bo pazerne ITI nie odda legii za symboliczną kwotę...
w sumie jedyna drogą żeby sie pozbyc ITI to udowodnienie roku 1993 wink Może by tak samo zareagowali jak klicki. Dla mnie ten cały mlyn miedzy kibice-ITI już mnie nie bawi. Takie protesty do niczego nie prowadzą tylko czemu nikt tego nie widzi. żeby nie było sam jestem przeciwnikiem obecnej polityki ITI. I to finansowej tak jak i kibicowskiej.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ja zagrałem ŁKS po 5,50 już wiadomo jak będzie wyglądać ustawienie w Kielcach (a przynajmniej bardzo prawdopodobne, chyba, że któryś z piłkarzy coś sobie zrobi na treningu wink )

Machnowski - Mysona, Adamski, Kłos, Paulinho - Madej, Mila, Szczot - Juca przed Arifoviciem.

piwo

Chyba, że piłkarze będą już myślami 11 kwietnia.

Strona 10 z 17 1 2 8 9 10 11 12 16 17

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, aker, alfa, JelineK), 2,528 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1