Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Zablocki juz rozwiazal kontrakt

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by blackjack
Marcin zagrałem 2 w tym meczu aby nie załowac potem że kursy pospadały ale zastanawiam sie czy piłkarze Korony nie bedą swoją grą próbowali przekonać Klickiego do zmiany decyzji. W końcu zapowiedział że sponsoruje klub do końca sezonu

akurat w dublu z Widzewem. Jaga jutro sie dowie ze spada lige nizej i powietrze zejdzie kompletnie. Zreszta i tak nic juz teraz nie graja.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Chaoz a Widzew może się o tym dowiedzieć dzisiaj wink

Chociaż myśle, że Widzew wygra z Jagiellonią.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by Chaoz
Originally Posted by blackjack
Marcin zagrałem 2 w tym meczu aby nie załowac potem że kursy pospadały ale zastanawiam sie czy piłkarze Korony nie bedą swoją grą próbowali przekonać Klickiego do zmiany decyzji. W końcu zapowiedział że sponsoruje klub do końca sezonu

akurat w dublu z Widzewem. Jaga jutro sie dowie ze spada lige nizej i powietrze zejdzie kompletnie. Zreszta i tak nic juz teraz nie graja.
Wierzę w 1 w łodzi ale u nas atmosfera też za bardzo nie jest poprawią ja chyba 4 punkty w dwóch najbliższych spotkaniach derby pewnie będą na remis wiec 3 punktów trzeba szukac w meczu z Jagą
Jest tylko jedno ale ostatnie mecze w wykonaniu Widzewa to piach z mułem z przewagą mułu smile
Zub Co? Dymisja

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by 19marcin08
Chaoz a Widzew może się o tym dowiedzieć dzisiaj wink

Chociaż myśle, że Widzew wygra z Jagiellonią.
przeciez Widzew spuszczony juz ;>

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Tak ale się odwołali i dzisiaj właśnie o 14 rozpoczęło się postępowanie w tej sprawie.

Decyzja ma zostać ogłoszona dzisiaj o 18.


Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by drfocus
Kolporter wycofuje się z Korony frown

dzięki Wdowczyk!! frown
No niestety można mu 'podziękować'
Pamiętam jak chłopaki śmigali w trzeciej lidze, jaki to był 'dream team'
Tyle, że jeździli na lajcie i probowali załatwiać ..
Szkoda, ze wczesniej nikt o tym nie mówił, dopiero teraz wszystko wychodzi.
Tylko każdy najeżdża na Wdowczyka - oczywiście winny, tylko pytanko :
on sam to wszystko załatwial ?
Swoją kase dawał ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Hahaha teraz wszyscy jeżdżą po Wdowczyku... a przecież wiadomo, że nie da rady inaczej awansować....
I tylko się zastanawiam czy Wy naprawdę tacy naiwni jesteście czy moze udajecie takich na zewnątrz jak prezes Listkiewicz

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by arvid
Hahaha teraz wszyscy jeżdżą po Wdowczyku... a przecież wiadomo, że nie da rady inaczej awansować....
I tylko się zastanawiam czy Wy naprawdę tacy naiwni jesteście czy moze udajecie takich na zewnątrz jak prezes Listkiewicz

pokazać Ci prosty przykład że się da? smirk

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A moze by wprowdzic tak jak bodajze w PLK mozliwosc kupienia sobie miejsca w OE. Wtedy zdecydowanie ograniczymy kupowanie meczy, które wg mnie bylo zawsze jest i bedzie na kazdym szczeblu rozgrywek. Ponadto takie druzyny musialyby oczwiscie spelniac wymogi licencyjne i w ten sposob unikniemy kolejnego absurdu, gdzie druzyna pol rundy albo i wiecej gra jako gospodarz nie na swoim stadionie.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Platini
on sam to wszystko załatwial ?
Swoją kase dawał ?

wyszlo na jaw ze sami zawodnicy i trener skladali sie przed meczem na lapowki, a pozniej po wygranym meczu Klicki dawal premie i i tak wychodzili na swoje....

sprawa Wdowczyka, jest odrebnym sledztwem niz sprawa Fryzjera, Wdowczyk byl tak samo wysoko w swojej "bandzie" jak i Fryzjer w swojej... chyba na TVNie w OE mowili ze byly w Polsce 2 grupy ustawiajace mecze Fryzjera-chyba poznanska, oraz ta w ktorej wysoko role sprawowal Wdowczyk - rzeszowsko jakas tam...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Osobiście jestem przeciwny kupowaniu sobie miejsca w lidze smirk
To już by był szczyt wszystkiego!
Jeżeli tak by było to w Polsce byłoby za jakiś czas 5-7 porządnych stadionów typu Kielce.
A tak właśnie mniejsze kluby będą się przynajmniej strać by stadion dostał licencje.

Zresztą jedną fuzję już mieliśmy - Hydrobudowa papa

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Platini, arvid - Ignorator moje słowa może potwierdzić na temat Wdowczyka i piłkarzy gdyż rozmawiałem z nim na ten temat chyba w Sielpii na zlocie. Ale chyba tez rozmawiałem z kilkoma osobami z forum na dzi dzi.

Kase dawali piłkarza i trener. Sędziowe w 3 lidze brali za mecz 2-3 tysie a premia za wygrany pojedynek to była ok 10 tys. na drużyne. Więc rachunek jest prosty. Wiele osób przecierało oczy po meczach a kibice śpiewali "Na ukłądy nie ma rady", ale tak naprawdę nikt tak naprawde w to nie wierzył. Wtedy organizacyjnie, finansowo i piłkarsko Korona była o klase lepsza, a że piłkarze i trener poszli swoją drogą to ich problem. Nie mówie, że sam Wdowczyk jest winny lecz on stał jakby na szczycie tego wszystkiego.
Ja do Pana Klickiego mam wieli szacunek, za to co zrobił dla Korony i dla Kielc i dziękuje mu za te wspaniałem 6 lat z Koroną. I akurat jemu wierze i wcale mu się nie dziwie że podjał taką decyzje.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
cholera, to smutne jest.. z dnia na dzień stracić klub w pierwszej lidze, który od lat stara się walczyć o laury i wszystko szło w dobrym kierunku..

jakby wyszło, że Wisła ustawiała, to bym chyba skonał blush

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
http://www.sport.pl/pilka/1,65029,5080957.html

swiete slowa, oby 13 kwietnia PZPN poszeld po rozum do glowy i odszedl... bo to jest farsa!!!

P.s uwielbiam ogladac wywaidy z Listkiewiczem jak klamie w zywe oczy laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
i to jest własnie sedno polskiego bagienka, zawsze szuka sie jednostkowych winnych, wątpie aby Klicki o wałkach nie wiedział, powiedzmy sobie szczerze o takich rzeczach sie mówi w kuluarach, bo środowisko piłkarskie to nie hermetyczna palestra prawników to ludzie którzy lubią wypić i się zabawić i zazwyczaj o takich działaniach sie mówi przy kielichu itd, zwłaszcza w trzeciej lidze, Klicki jeśli w tym nie uczestniczył to przymykał na to oko, teraz udaje greka, to jest inteligentny człowiek , niech nie udaje idioty, jedynymi pokrzywdzonymi sż kibice , którzy zresztą tez wiedzieli ze mecze są kupowane, mam nadzieję ze kiedyś dożyję chwili kiedy w polskim bagienku skończy sie era Strejluw i zapewnienia ze wszystko jest ok, era układów i towarzystwa wzajemnej adoracji, ale do tego trzeba by wyczyścić wszystko gruntownie i zacząć od fundamentów, nie da sie , większość z tego żyje i do tego nie dopuści, dlatego tez albo abolicja, albo jeszcze jakieś dwa- trzy lata tego syfu oskarżeń, ja osobiście wolałbym aby była kompletna czystka, wycofanie rozgrywek, wywalenie Listka, Kolatora itd, ale ci Panowie sprytnie załatwili nam euro u kolesi z UEFA gdzie rządzą takie same układy od lat, wystarczy przyjrzeć sie wyborom przewodniczącego , czy ostatniej kompromitacji przy losowaniu, mało kto szczerze przyzna ze nasza wygrana to efekt pozakonkursowych układow, jest to to samo co kupowanie meczy, taka prawda z czym my do tych mistrzostw idziemy ? czym nasza oferta wyprzedzała oferty konkurentów? listek miał sznur na szyi i trafił mu sie przyjaciel przekręt z Ukrainy jak ślepej kurze ziarno, który go ztego wyciągnął dzieki inicjatywie której potrzebne było kilka układów i tu znowu kolejny szwindel wybory prezesa UEFY, co tam komu naobiecywano za poparcie to pozostanie tajemnica poliszynela.
Cieszy mnie ze jest teraz jakaś presja na tych Panów, mam nadzieje ze to w jakimś stopniu ograniczy ich kumoterstwo i przysłuży sie rozwojowi polskiej piłki.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Ja tez chciałbym podziękować Panu Klickiemu za te 6 lat w Koronie. To był czas największych sukcesów tak sportowych jak i organizacyjnych.
Bywałem na meczach Korony od poczatku lat 90-tych w 3 i 2 lidze. Tez było wspaniale. KORONA nie umrze, zawsze beda jakies dobre mecze. Czesc z nich moze nawet na Szczepaniaka...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Chagall mysle ze Klicki jest zbyt powaznym i szanowanym biznesmenem, zeby maczac palce w kupowaniu meczow, czy tez jak piszesz przymyakc nawet oko, za duzo moglby stracic, dlatego jego decyzja mnie nie dziwi, aczkolwiek bardzo zaluje

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Ja również uważam go za poważnego człowieka,imponuje mi jego życiorys, ale nie wierze ze człowiek który odznacza się ponad przeciętnym talentem menagerskim nie wie co sie dzieje w spółce która jest jego oczkiem w głowie, nie wie na co idą pieniądze?
nikt do niego nie poszedł, nie powiedział, szefie żle sie dzieje w państwie duńskim? Taki BC stary SB-ek potrafi rządzić mocna ręka w Wiśle z jachtu na Karaibach , a Klicki chce mi wmówić ze jest ofiarą manipulacji laugh sorry, ja tego nie kupuje

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Jak Klicki nie wiedział o przekrętach to ja jestem święty turecki , a Wdowiec to tylko został wystawiony , zresztą zobaczcie w żadnym klubie nie biorą za dupę prezesa tylko trenerów , maserów itp. itd owszem oni kupowali bezpośrednio , ale na pewno prawie każdy za przyzwoleniem i wiedzą "prezesów" i "właścicieli" -
jeszcze niejeden autorytet pęknie w tej aferze już sypią aż miło bo się o swoją dupę boją a jak sę przyznają to dostaną mniejszy wyrok , zabawa dopiero się rozkręca żaden zatrzymany już nie kręci tylko od razu się przyznaje a wręcz przeciwnie deklaruję współpracę z prorokami , jest szansa żeby w końcu zrobić porządek , ale to już w gestii p.z.p.n

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,704
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1