|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
Muczaczo 3-2 Misiek Misiek 0-1 Muczaczo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
buldog - totti_zks 2:0 totti_zks - buldog 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
bratobójczy pojedynek, hehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
bratobójczy pojedynek, hehe.  oby afery nie było ustweczka była ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
giede-giertyszek 0-0 giertyszek-giede 0-2 mania na punkcie faulowania ze strony przeciwnika ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
andrzejek_84 v green_grass of_tunnel 4-1 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Misiek -andrzejek_84 2-1  2-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Misiek v andrzejek_84 2-1 Eto 83 Messi 76 Henry 86 2-2... 1-0 30' 2-0 34' 2-1 56' 2-2 90' Eto, fart x1000 Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
piekna brameczka zza pola karnego nie fart  mierzone  A chwile pozniej moglo byc 3-2 dla mnie tylko bramkarz przyfarcil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
nie wiem po co się żalicie fart czy nie fart ...liczy się wynik, dla mnie to ktoś może i tyłkiem gola strzelić
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
Giede-Zalayeta 1-1 Giede-Zalayeta 3-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
nie wiem po co się żalicie fart czy nie fart ...liczy się wynik, dla mnie to ktoś może i tyłkiem gola strzelić odezwal sie ten co nie farci  jak mi sie przestana przysciski mylic to sie moze przed spadkiem wybronie :)przez tego bramkarza strasznie sie poziom podniósł
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 12 |
sztuka(Tomek)-pisek mokry jezorek 0:0 pisek mokry jezorek-sztuka(Tomek) 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
teraz tabela odzwierciedli rzeczywiste umiejętności graczy, trochę szczęścia oczywiście zawsze trzeba mieć, meczów jest aż 22 więc zwycięzcą zostanie dobry gracz umiejący strzelać i rozgrywać akcje na wyższym poziomie  Muczaczo jak na razie rewelacja sezonu  Mam gg do gościa który prawdopodobnie wygrałby wszystkie 22 mecze, może pare remisów przypadkiem ewentualnie... i zawsze gra na world class bramkarzu. Trzeba dążyć do tego żeby umieć grać jak najlepiej na najtrudniejszym poziomie, wtedy jest duża satysfakcja i to jest w tej grze najfajniejsze. Pare razy przyfarciłem i z tamtym gościem wygrałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
teraz tabela odzwierciedli rzeczywiste umiejętności graczy, trochę szczęścia oczywiście zawsze trzeba mieć, meczów jest aż 22 więc zwycięzcą zostanie dobry gracz umiejący strzelać i rozgrywać akcje na wyższym poziomie  Muczaczo jak na razie rewelacja sezonu  Mam gg do gościa który prawdopodobnie wygrałby wszystkie 22 mecze, może pare remisów przypadkiem ewentualnie... i zawsze gra na world class bramkarzu. Trzeba dążyć do tego żeby umieć grać jak najlepiej na najtrudniejszym poziomie, wtedy jest duża satysfakcja i to jest w tej grze najfajniejsze. Pare razy przyfarciłem i z tamtym gościem wygrałem  dawaj go tu  sprowadzimy go na ziemie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
mam małą uwagę, poziom world class jest chyba za wysoki jak na II ligą, przynajmniej dla mnie  30 strzałów na bramkę i 0:0 :] mój znajomy też rozegrał 4 mecze... i wszystkie zakończyły się wynikiem 0:0 no, ale ok. pisek mokry jezyczek - _Korver_ 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 132 |
wyniki meczow
pisek mokry jezorek - sztuka wynik 0:0 1 mecz pisek mokry jezorek - sztuka wynik 0:0 2 mecz
pisek mokry jezorek - wynik nOcnY wynik 0:0 1 mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
mam małą uwagę, poziom world class jest chyba za wysoki jak na II ligą, przynajmniej dla mnie  30 strzałów na bramkę i 0:0 :] mój znajomy też rozegrał 4 mecze... i wszystkie zakończyły się wynikiem 0:0 no, ale ok. pisek mokry jezyczek - _Korver_ 0:0 Kurde ale przecież bramkarz jest professional, nie wierzę że na 30 nic nie wpada, ok czasem może być 0 goli, ale ogólnie musi coś wpadać. Nie wiem może trzymasz w czasie strzału "e", wtedy ciezko o gola. Warto czasem puscic na ulamek sekundy wszystkie przyciski i po chwili wcisnac strzalki+d. A gdy bramkarz wychodzi to w ostatniej chwili wyczuc.. Na pro może sie udać strzal bez okreslania jego kierunku czyli na wprost. Weź opcję trening i zasuwaj sam na bramkarza  znajdziesz sposób na strzelanie goli na pewno. W pierwszej lidze mamy prawie same overy jak na razie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|