Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Kylo #2224771 03/04/2008 04:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Muczaczo 3-2 Misiek
Misiek 0-1 Muczaczo

piwo

Bonus: Unibet
Muczaczo #2224777 03/04/2008 04:53
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
buldog - totti_zks 2:0
totti_zks - buldog 2:1

buldog #2224782 03/04/2008 04:54
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
bratobójczy pojedynek, hehe.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
nOcnY 1-1 sztuka (Tomek)

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by green_grass_of_tunnel
bratobójczy pojedynek, hehe.

smile

oby afery nie było laugh

ustweczka była ;]

buldog #2225068 03/04/2008 05:43
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
giede-giertyszek 0-0
giertyszek-giede 0-2
mania na punkcie faulowania ze strony przeciwnika ...

giede #2225133 03/04/2008 05:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
andrzejek_84 v green_grass of_tunnel 4-1 2-1 piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Misiek -andrzejek_84 2-1 frown 2-2 frown

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Misiek v andrzejek_84 2-1
Eto 83 Messi 76
Henry 86

2-2...

1-0 30'
2-0 34'
2-1 56'
2-2 90' Eto, fart x1000

Pozdro smile

Misiek #2225342 03/04/2008 06:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
piekna brameczka zza pola karnego nie fart laugh mierzone tongue
A chwile pozniej moglo byc 3-2 dla mnie tylko bramkarz przyfarcil laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
nie wiem po co się żalicie fart czy nie fart ...liczy się wynik, dla mnie to ktoś może i tyłkiem gola strzelić

Muczaczo #2225368 03/04/2008 07:00
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
Giede-Zalayeta 1-1
Giede-Zalayeta 3-1

Muczaczo #2225376 03/04/2008 07:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by Muczaczo
nie wiem po co się żalicie fart czy nie fart ...liczy się wynik, dla mnie to ktoś może i tyłkiem gola strzelić

odezwal sie ten co nie farci laugh smile
jak mi sie przestana przysciski mylic to sie moze przed spadkiem wybronie :)przez tego bramkarza strasznie sie poziom podniósł

Dołączył: Feb 2008
Posty: 12
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 12
sztuka(Tomek)-pisek mokry jezorek 0:0
pisek mokry jezorek-sztuka(Tomek) 0:0

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
teraz tabela odzwierciedli rzeczywiste umiejętności graczy, trochę szczęścia oczywiście zawsze trzeba mieć, meczów jest aż 22 więc zwycięzcą zostanie dobry gracz umiejący strzelać i rozgrywać akcje na wyższym poziomie wink
Muczaczo jak na razie rewelacja sezonu smile

Mam gg do gościa który prawdopodobnie wygrałby wszystkie 22 mecze, może pare remisów przypadkiem ewentualnie... i zawsze gra na world class bramkarzu. Trzeba dążyć do tego żeby umieć grać jak najlepiej na najtrudniejszym poziomie, wtedy jest duża satysfakcja i to jest w tej grze najfajniejsze. Pare razy przyfarciłem i z tamtym gościem wygrałem smile

AnJay #2225400 03/04/2008 07:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Jesteśmy z Ciebie dumni.

AnJay #2225413 03/04/2008 07:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by AnJay
teraz tabela odzwierciedli rzeczywiste umiejętności graczy, trochę szczęścia oczywiście zawsze trzeba mieć, meczów jest aż 22 więc zwycięzcą zostanie dobry gracz umiejący strzelać i rozgrywać akcje na wyższym poziomie wink
Muczaczo jak na razie rewelacja sezonu smile

Mam gg do gościa który prawdopodobnie wygrałby wszystkie 22 mecze, może pare remisów przypadkiem ewentualnie... i zawsze gra na world class bramkarzu. Trzeba dążyć do tego żeby umieć grać jak najlepiej na najtrudniejszym poziomie, wtedy jest duża satysfakcja i to jest w tej grze najfajniejsze. Pare razy przyfarciłem i z tamtym gościem wygrałem smile

dawaj go tu smile sprowadzimy go na ziemie laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
mam małą uwagę, poziom world class jest chyba za wysoki jak na II ligą, przynajmniej dla mnie laugh 30 strzałów na bramkę i 0:0 :]

mój znajomy też rozegrał 4 mecze... i wszystkie zakończyły się wynikiem 0:0

no, ale ok.

pisek mokry jezyczek - _Korver_ 0:0

sztuka #2225437 03/04/2008 07:52
Dołączył: Dec 2007
Posty: 132
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 132
wyniki meczow

pisek mokry jezorek - sztuka wynik 0:0 1 mecz

pisek mokry jezorek - sztuka wynik 0:0 2 mecz

pisek mokry jezorek - wynik nOcnY wynik 0:0 1 mecz

_Korver_ #2225463 03/04/2008 08:13
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by _Korver_
mam małą uwagę, poziom world class jest chyba za wysoki jak na II ligą, przynajmniej dla mnie laugh 30 strzałów na bramkę i 0:0 :]

mój znajomy też rozegrał 4 mecze... i wszystkie zakończyły się wynikiem 0:0

no, ale ok.

pisek mokry jezyczek - _Korver_ 0:0

Kurde ale przecież bramkarz jest professional, nie wierzę że na 30 nic nie wpada, ok czasem może być 0 goli, ale ogólnie musi coś wpadać. Nie wiem może trzymasz w czasie strzału "e", wtedy ciezko o gola. Warto czasem puscic na ulamek sekundy wszystkie przyciski i po chwili wcisnac strzalki+d. A gdy bramkarz wychodzi to w ostatniej chwili wyczuc.. Na pro może sie udać strzal bez okreslania jego kierunku czyli na wprost. Weź opcję trening i zasuwaj sam na bramkarza smile znajdziesz sposób na strzelanie goli na pewno.
W pierwszej lidze mamy prawie same overy jak na razie...

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,519 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,867
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1