|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
może lepiej pytajcie bezpośrednio przez wiadomość prywatną  jeszcze pare osób niech wrzuci mi swój nr gg na priv albo na moje gg niech się odezwie, to zapiszę ten nr w bazie i każdy będzie widział
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
I ligaMisiek - yaaho 1-1 yaaho - Misiek 0-2 Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zagralem z Miśkiem pierwszy mecz na ustawieniach jakie podal AnJay i ja na takich grac nie bede w meczach, ktore hostuje  tak wiec jesli gramy mecz i rewanz to jeden z meczow hostuje ja i gramy na: bramkarz: zawodowiec poziom: zawodowiec predkosc: szybka gram w tym turnieju dla przyjemnosci, a nie po to, zeby zasnac przy normalnej predkosci gry, nie widzac bramek w meczu przy 30 oddanych strzalach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
bramkarz: zawodowiec poziom: zawodowiec predkosc: szybka  Tylko, że nie wiem jak to jest z tą prędkością, bo próbowałem i na normalnej i na wolnej i grało się tak samo. Zresztą jak ja hostuję to i tak gra coś śmiga za szybko  Mam świadków. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
zagralem z Miśkiem pierwszy mecz na ustawieniach jakie podal AnJay i ja na takich grac nie bede w meczach, ktore hostuje  tak wiec jesli gramy mecz i rewanz to jeden z meczow hostuje ja i gramy na: bramkarz: zawodowiec poziom: zawodowiec predkosc: szybka gram w tym turnieju dla przyjemnosci, a nie po to, zeby zasnac przy normalnej predkosci gry, nie widzac bramek w meczu przy 30 oddanych strzalach Jeden mecz Ci nie wyszedł i już się nie spodobało.. przeiceż bramkarza miałeś na pro i teraz był na pro, więc niby dlaczego na 30 strzałów nic nie wpadło? Może lepiej poćwiczyć na treningu heh... Cały świat gra na normalnej prędkości gry... możesz grać na szybkiej skoro chcesz, choć wątpie aby to w czymś pomagało, raczej przeszkadza bo nie nadąża sie za akcją. Ja też gram dla przyjemności i nie widzę nic fajnego w tym że obrońcy grają jak patałachy i Etoo biegnie w nich na wprost i strzela gole, tak bywa właśnie przy poziomie gry profesional. Nie mam już siły.. grajcie jak chcecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ile minut połowę mamy grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
połowy chyba nie ustawisz w grze online, ale 6 minut standardowo powinno być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ile minut połowę mamy grać? obojetnie jak ustawisz zawsze bedziesz gral 6 minut polowe Nie mam już siły.. grajcie jak chcecie tak tez wlasnie robie  gram jak chce  i ta opcja jest najlepsza, jeden mecz na ustawieniach jednego gracza, drugi mecz na ustawieniach drugiego gracza i nikt nie bedzie pokrzywdzony, a ustalanie odgornych poziomow bez glosowania bylo...bez sensu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Ciekawe dlaczego te "złe" ustawienia nie podobają się tylko kilku graczom z czołówki.... Pozostałym chyba pasuje jak jest.
Zapraszam jeszcze na utworzoną kiedyś sieć hamachi:
śieć: mecz.pl hasło: mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
Muczaczo 3-1 Andrzejek 84 Andrzejek 84 1-3 Muczaczo
:PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Muczaczo 3-1 Andrzejek 84 Andrzejek 84 1-3 Muczaczo
:PIWO: farcik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
Muczaczo 3-1 Andrzejek 84 Andrzejek 84 1-3 Muczaczo
:PIWO: farcik  chciałbyś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
ej prima aprilis był wczoraj przecież 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ej prima aprilis był wczoraj przecież  dobrze gra, i jeszcze farci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
2 Liga
kuba5-Kylo 2-1 Kylo-kuba5 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
I ewidentny walek z karnym w 2 meczu Ale zawodnik klase ode mnie lepszy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|