Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Inzaghi jakbyś na to nie spojrzał jesteśmy solą w oku działaczy w Warszawie. Robią wszystko aby nam dokopać a słowa tomczaka do Cacka aby sobie odpuścił inwestowanie w Widzew to już skur.........
To kibice tworzą atmosferę na trybunach i ubarwiają szarą polską piłkę ale stare dziady z pzpn robią to co im na rękę

NIE WAŻNE W KTÓREJ LIDZE WAŻNE ŻE TO WIDZEW

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by blackjack
Inzaghi jakbyś na to nie spojrzał jesteśmy solą w oku działaczy w Warszawie. Robią wszystko aby nam dokopać a słowa tomczaka do Cacka aby sobie odpuścił inwestowanie w Widzew to już skur.........
To kibice tworzą atmosferę na trybunach i ubarwiają szarą polską piłkę ale stare dziady z pzpn robią to co im na rękę

NIE WAŻNE W KTÓREJ LIDZE WAŻNE ŻE TO WIDZEW
to dlaczego zamiast na ustawki nie zorganizujecie sie do totalnego bojkotu tej dziadowskiej ligi ? z 3 kolejki by przyszło na mecze po 100 osób to byscie widzieli jakie by dziady z pzpn mieli miny

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by cobra
to dlaczego zamiast na ustawki nie zorganizujecie sie do totalnego bojkotu tej dziadowskiej ligi ? z 3 kolejki by przyszło na mecze po 100 osób to byscie widzieli jakie by dziady z pzpn mieli miny

Dokładnie piwo

Bez obrazy ,ale wychodzicie na tanich frajerów.

Pasjonujecie się "ligą" ,z której w trakcie rozgrywek (sic !) spadają drużyny ,często wg widzimisię k.urew z Miodowej.

Praktycznie w kazdym klubie decydują kreatury parajace sie handlowaniem meczami ,zarabiajace cieżkie pieniadze na ustawkach.

Mecze sedziuja pensjonariusze zakładów karnych.

A za bilety płaci i gardło na trubunach zdziera "mieso armatnie" złożone z naiwniaków ,którzy "kochaja polską piłkę" shocked

Paranoja goni paranoję.

Przedwczoraj kupowałem bilety na mecz Barca - Getafe.
Zapowiada sie ,ze bedzie bardzo duzo wolnych miejsc ,bo socios maja zamiar dać w ten sposób wyraz niezadowoleniu z ostatnich wyników drużyny.
Im wystarczy 2-3 nieudane mecze ,by dać do zrozumienia piłkarzom, trenerowi i zarządowi klubu ,ze tego nie akceptują.

Natomiast Wy ,pomimo tego ,ze wiecie jakie to bagno ta "Łorendż ExtraKASA" leziecie na trybuny ,płacicie za bilety i kibicujecie.

W ten sposób podtrzymujecie przekonanie tej złodziejskiej bandy o tym ,ze czego by nie zrobiła ,to na frajerów i tak zawsze można liczyć.

Róbcie tak dalej ,tylko potem nie narzekajcie ,jak to jest źle w polskiej lidze.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
amkkwish chyba nie do konca znasz realia polskiej pilki smirk

myslisz ze takie protesty cos dadza ??
myslisz ze wtedty PZPN skruszony poprosi kibicow o laske przebaczenia laugh

Nie porownuj realiow ligi hiszpanskiej i polskiej prosie Cie !!!!

To tak jak matka nakrzyczy na dziecko : jedno pojdzie ze smutna minka do pokoju i bedzie mu przykro a drugie urwie matce glowe i pojdzie sie upic


Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wywiad z byłym trenerem Stali St. Wola [ekstraklasa.wp.pl]

Fakt, że za Super Expresem jadą ale w tym wywiadzie dużo prawdy.
I nie tylko Stalówke w ten sposob wydymali.
A Wdowiec bezczelny się smiał.
I pamiętam to jak kibice wbiegli na murawe, dla mnie wtedy śmieszne to było, ale czemu się dziwic?
Niby III liga a kibice jak byli w I, II tak i w III byli.

'Oszukał nas w chamski, bezczelny, bezwstydny sposób.
Wielka gwiazda, która musiała w trzeciej lidze mecze kupować, żeby awansować. Obciach i tyle.


Nic tylko podpisać się moge pod tymi słowami cool

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
to dlaczego zamiast na ustawki nie zorganizujecie sie do totalnego bojkotu tej dziadowskiej ligi ? z 3 kolejki by przyszło na mecze po 100 osób to byscie widzieli jakie by dziady z pzpn mieli miny

Uczestników tych słynnych "ustafek" trudno spotkać na stadionie.

Przedwczoraj kupowałem bilety na mecz Barca - Getafe.
Zapowiada sie ,ze bedzie bardzo duzo wolnych miejsc ,bo socios maja zamiar dać w ten sposób wyraz niezadowoleniu z ostatnich wyników drużyny.
Im wystarczy 2-3 nieudane mecze ,by dać do zrozumienia piłkarzom, trenerowi i zarządowi klubu ,ze tego nie akceptują.


Jak przegrają kolejny mecz to kibice w ramach protestu pójdą na spotkanie Espanolu? :>

Z drużyną na dobre i na złe. Piłkarze się zmieniają, trener odchodzi ale kibice zawsze Ci sami i nieważne która liga.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ta Amk jak można porównywać realia ligi hiszpańskiej a polskiej.

I właśnie to jest śmieszne, że w Hiszpanii kibice chodzą na mecze bo klub dobrze gra, wygrywa a w Polsce chodzi się na mecze bo się Kocha swój klub.

Właśnie Barca miała 2-3 słabsze mecze spadła na 3 miejsce to na meczu z Getafe będzie już dużo mniej kibiców bo po co iść jak słabo grają?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Ja to mam inny plan. Zamiast dewastować stadiony w zadymach. Niech sie brać chuligańska zorganizuje i zrobi najazd na siedzibę PZPN jak to kiedyś uczynili kibice Legii wink. Zrobić konkretna awanturę w ich siedzibie i po krzyku. Niech przejrzą na oczy te stare pryki . Po śmierci kibica w Słupsku jakoś nagle sie znalazła duża grupa chcąca coś udowodnić pewnym organom. Po trafia zorganizować pikiety w obronie klubu to do jasnej cholery czemu nie potrafią zebrać sie w grupie i pojechać do warszawy pod PZPN i pokazać im jawne lekceważenie kibiców.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Kameleon
Z drużyną na dobre i na złe. Piłkarze się zmieniają, trener odchodzi ale kibice zawsze Ci sami i nieważne która liga.
wszystko pieknie i ładnie . Ale tu nie chodzi o gre tylko o kupowanie meczy o syf którego PZPN nie chce sie pozbyć. Jak sie człowiek czuje który jarał sie jakimś meczem 3 lata temu a tu nagle z gazety dowiaduje sie ze ten mecz był kupiony puke Gdzie tu logika gdzie tu sen. Miłość do klubu to jedno a idea sportu to drugie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by herkules
Ja to mam inny plan. Zamiast dewastować stadiony w zadymach. Niech sie brać chuligańska zorganizuje i zrobi najazd na siedzibę PZPN jak to kiedyś uczynili kibice Legii wink. Zrobić konkretna awanturę w ich siedzibie i po krzyku. Niech przejrzą na oczy te stare pryki . Po śmierci kibica w Słupsku jakoś nagle sie znalazła duża grupa chcąca coś udowodnić pewnym organom. Po trafia zorganizować pikiety w obronie klubu to do jasnej cholery czemu nie potrafią zebrać sie w grupie i pojechać do warszawy pod PZPN i pokazać im jawne lekceważenie kibiców.

Nie spodziwalem sie ze dozyje czasow kiedy nie zaneguje takiego pomyslu ale to chyba jedyny sposob zwrocenia na siebie uwagi...
NIESTETY frown

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by herkules
Originally Posted by Kameleon
Z drużyną na dobre i na złe. Piłkarze się zmieniają, trener odchodzi ale kibice zawsze Ci sami i nieważne która liga.
wszystko pieknie i ładnie . Ale tu nie chodzi o gre tylko o kupowanie meczy o syf którego PZPN nie chce sie pozbyć. Jak sie człowiek czuje który jarał sie jakimś meczem 3 lata temu a tu nagle z gazety dowiaduje sie ze ten mecz był kupiony puke Gdzie tu logika gdzie tu sen. Miłość do klubu to jedno a idea sportu to drugie.

Pisałem to akurat tego, że socios nie idą na mecz z Getafe.

Zresztą taki bojkot nie dałby nic, odbiłoby się tylko na klubie. Trzeba uderzyć w PZPN tak jak pisałeś, ale jakoś trudno mi to sobie wyobrazić. Kibicom było trudno się zjednoczyć przy okazji śmeirci JPII to co dopiero teraz. Zawsze znajdzie się jakiś debil.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
*akurat odnośnie tego

:>

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by herkules
Ja to mam inny plan. Zamiast dewastować stadiony w zadymach. Niech sie brać chuligańska zorganizuje i zrobi najazd na siedzibę PZPN jak to kiedyś uczynili kibice Legii wink. Zrobić konkretna awanturę w ich siedzibie i po krzyku. Niech przejrzą na oczy te stare pryki . Po śmierci kibica w Słupsku jakoś nagle sie znalazła duża grupa chcąca coś udowodnić pewnym organom. Po trafia zorganizować pikiety w obronie klubu to do jasnej cholery czemu nie potrafią zebrać sie w grupie i pojechać do warszawy pod PZPN i pokazać im jawne lekceważenie kibiców.

Nie spodziwalem sie ze dozyje czasow kiedy nie zaneguje takiego pomyslu ale to chyba jedyny sposob zwrocenia na siebie uwagi...
NIESTETY frown
też nie jestem za takimi argumentami ale to jest jedyne wyjście. Bo transparenty i okrzyki oficjalnego hymnu kibiców w polsce: Jebac PZPN to juz nie dociera do tych Judaszy z PZPN.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Co do bojkotu na stadionie. Jesli ma to nie uderzyć w klub to kupić bilet i w 5min meczu opuszczamy trybunę i poza stadion na cały mecz, Zostawiając jakiś transparent z konkretnym przesłaniem. Niech media zobaczą ,że na stadion przychodzą myślący ludzie niech . Swego czasu podobnie zrobili kibice na Legii opuszczając żyletę w 1 połowie meczu. Tylko gdzie tu taka akcje ogłosić ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
W czwartek Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało Andrzeja W., byłego asystenta trenera Dariusza Wdowczyka w Koronie Kielce, a obecnie trenera bramkarzy w Lechu Poznań.


http://sport.onet.pl/0,1248675,1722798,wiadomosc.html

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Panowie dyskusja na pewno jest bardzo ciekawa. Jednak was bardzo proszę abyście nie używali wulgaryzmu i postarali się dyskutować o tych wszystkich wydarzenia w kulturalny sposób.

Ja oczywiście zdaje sobie sprawę, że jest to ciężki zadanie, ale jak się chce to można smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Jedną z nielicznych instytucji która dociera do tych matołów z Miodowej to Canal+
Dają kasę na ligę i dla klubów. Jak był mecz Wisła - Widzew i kibice Białej Gwiazdy wyszli ze swojego sektora i zaprzestali dopingu łącząc się w ten sposób z kibicami Widzewa to było słychać głosy niezadowolenia wśród komentatorów i piłkarzy że przy takiej atmosferze to już nie mecz tylko sparing. Może jakby kibice zafundowali kilka sparingów to ktoś zobaczyłby na górze i poszedł po rozum do głowy że mecze nie są dla działaczy tylko dla kibiców.Mimo wszystko nie wiem co może zadziałać na dziadków z pzpn w końcu i tak są przyspawania do swoich stołków

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
nie ma jeszcze tematu do następnej kolejki OE więc napisze to tutaj:

Jeśli chodzi o mecz Korona Kielce v LKS Lódz to VC Bet wystawił bardzo dobry handicap na ŁKS. U większości bukmacherów jest wystawiony hc (+0,75) AH po kursach w okolicy 1,75 podczas gdy u nich hc wynosi (+1,25) i kurs 1,75 co przy tym co dzieje sie teraz w Koronie jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by 19marcin08
rca miała 2-3 słabsze mecze spadła na 3 miejsce to na meczu z Getafe będzie już dużo mniej kibiców bo po co iść jak słabo grają?

Ech...."kwintesencja zrozumienia" smile

Nie kupuja biletów na Getafe ,bo to jest swego rodzaju forma protestu przeciwko dziadostwu ,jakie ma miejsce w ich klubie.

Przestańcie i wy kupować,no chyba ,ze uważacie ,ze "Oranżada" jest super.


Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by 19marcin08
rca miała 2-3 słabsze mecze spadła na 3 miejsce to na meczu z Getafe będzie już dużo mniej kibiców bo po co iść jak słabo grają?

Ech...."kwintesencja zrozumienia" smile

Nie kupuja biletów na Getafe ,bo to jest swego rodzaju forma protestu przeciwko dziadostwu ,jakie ma miejsce w ich klubie.

Przestańcie i wy kupować,no chyba ,ze uważacie ,ze "Oranżada" jest super.

yhym tylko ze wplyw dla Barcelony ze sprzedazy biletow na taki mecz to jak pierdnac, a dla polskiego klubu to jednak istotna czesc budzetu.

Strona 13 z 17 1 2 11 12 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, aker, rafal08, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1