Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
Mimo ze nie jestem Conrad to odpowiem. Wg mnie chodzi tutaj o zdobycie odpowiedniej ilosci punktow, a nie o obrot, ale moge sie mylic.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Ale w szczegolach premi pisze ze niespelniony warunek wydania to: "postaw zaklad w wysokosci xxx USD na Betting"
W ograniczeniach pisze dokladnie to samo.
Natomiast nic nie pisze o zadnych punktach. Interesuje mnie tez to dlaczego nie moge wyplacic nawet depozytu. Mam nadzieje ze doczekam sie odp supportu jutro.
Chyba ze ktos juz przez to przechodzil wczesniej?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Originally Posted by michal392
Ale w szczegolach premi pisze ze niespelniony warunek wydania to: "postaw zaklad w wysokosci xxx USD na Betting"
W ograniczeniach pisze dokladnie to samo.
Natomiast nic nie pisze o zadnych punktach. Interesuje mnie tez to dlaczego nie moge wyplacic nawet depozytu. Mam nadzieje ze doczekam sie odp supportu jutro.
Chyba ze ktos juz przez to przechodzil wczesniej?

a czy wykonales obrot bonusem + depozytem na laczna kwote wksazana w regulaminie po minimalnym kursie 1,6? wydaje mi sie ze ten warunek jest stawiany przez GB przy okazji kazdego bonusu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Niestety dzisiaj Gamebookers zlimitowal mi konto do mniej wiecej 5% poczatkowych stawek :-( - nie bardzo wiem dlaczego. Gram u nich chyba z 7-8 lat z roznym skutkiem. Ostatnio od 2 lat bardzo podobnie - jak grubo to tylko niskie kursy, wyzsze nigdy za tyle ile mialem limit - max polowe tego w wyjatkowych wypadkach 70-80% ale to przy kursach <4,0.

Napisalem do nich, zeby wyjasnili dlaczego mnie tak potraktowali ale watpie, zeby to pomoglo. Szkoda bo to byl moj pierwszy bukmacher internetowy a przy limitach po kilkanascie euro nawet przy najlepszych checiach po jakims czasie bede musial zrezygnowac z gry :-((

WojtekK

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Wojtek- na partybets masz ten sam limit?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Tak - do tej pory mialem wieksze niz w GB ale tam nie gralem prawie wcale - tyle co obrocilem dla bonusu. Mialem sentyment do GB i ich limity mi w sumie pasowaly. Moze poza mniej popularnymi ligami ale dla kilku% zakaldow jakie gralem nie chcialo mi sie kombinowas z obstawianiem 2s w PB.
Dzisiaj zajrzalem do Partybets i limity takie jak w GB - na wiele rzeczu kilkanascie euro nawet kilka. Na kombo 4 euro.

WojtekK

Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Niestety ten buk sie stacza, szkoda bo kiedys byl na mojej liscie najlepszych bukow. Amerykanie wszystko zepsuli. blush

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ja pamietam jeszcze takie czasy kiedy dawali 1% caschback nizeleznie od kursu tj za tenisa np. 1,02 czy 1,03 tez - takiej promocji chyba nikt inny nie mial.
Nie wiem czy nie spodobalo im sie, ze zagralem dokladny wynik - kurs 6,5 za 70 euro - zaklad jeszcze nierozliczony a wczesniej gralem takich kilkadziesiat.
Staralem sie tam na prawde nie przeginac i 5x sie zastanowilem zanim zagralem wysoki kurs na nizsze ligi czy np. wstepne rundy pucharu UEFA czy CL gdzie zdarzaly sie ustawione mecze. Jak juz gralem dokladny wynik czy cos innego z wysokim kursem to tylko wtedy jesli inni bukmacherzy tez mieli taki sam kurs.

WojtekK

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Cóż Wojtek, jedyny plus że jedyne co tak naprawde tam może trzymac to faktycznie sentyment. Owszem czasami coś tam zagram, ale na dzień dzisiejszy gb nie ma do zaoferowania nic czego bym nie mógł znaleźć gdzie indziej

Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,160
Likes: 9
Dokladnie mieli kiedys 0.5% cashback dla silver member i 1% dla golden members co pozwalalo na granie po kursach prawie takich jak w Pinnacle. Do tego co roku kazdemu w dzien urodzin dawali tyle % cashback ile lat konczyl.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Z tym sie nie moge niestety zgodzic - ma kilka rzeczy ktorych nie ma gdzie indziej i zaczyna mi juz ich brakowac ;-)
Do tej pory wydawali mi sie tez bardzo OK pod wzgledem limitow - stawki 600-700 czy nawet >1000 euro nie robily na nich wrazenia. Do tego caschback moze nie tak atrakcyjny jak kiedys ale calkiem niezly. Zobacze co mi odpisza. W sumie to zagralem cos czego wczesniej nie gralem ale to byly kursy 1,33 i 1,35 za okolo 1000 euro w sumie - z pewnoscia za wysokie ale trzymali je do konca po moim zagraniu a limity mialem na to 3x takie jak stawki ktore zagralem. Dokladny wynik zwykle szybko zmieniali kurs po moim zagraniu ale nie od razu. Tez im to przez rok nie przeszkadzalo. Moze zmiemili polityke limitowa?

WojtekK

Last edited by Conrad; 07/04/2008 21:00.
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Może mi ktoś powiedzieć na jaki nr mam dzwonić żeby pogadać z ich supportem bo próbowałem z koma i domowego na wszystkie podane ich numery i nie działają, więc albo źle wpisuje (bo nie wiem jak trzeba) albo podajcie jakiś dobry

Dołączył: May 2007
Posty: 67
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 67
Originally Posted by rymoholik
Dokladnie mieli kiedys 0.5% cashback dla silver member i 1% dla golden members co pozwalalo na granie po kursach prawie takich jak w Pinnacle. Do tego co roku kazdemu w dzien urodzin dawali tyle % cashback ile lat konczyl.

Witam
Przecież obecnie też jest coś podobnego.
Nie ma goldena member ale jest coś podobnego.
I przy najwyższym poziomie wychodzi Cashback coś koło 0,8%.

Zaczałem się jednak bac, jezeli GB zaczyna limitoć !!

pzdr

Last edited by Conrad; 11/04/2008 20:09.
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by rymoholik
Niestety ten buk sie stacza, szkoda bo kiedys byl na mojej liscie najlepszych bukow. Amerykanie wszystko zepsuli. blush

Popieram w 100%. MNie odstrasza tam nawet próba wpłaty przeliczniki walut mają takie że w żadnym banku mnie tak nie orżneli.

Kiedyś jeden z najlepszych buków teraz to już nawet nie średniak

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Dzis wplacilem przez "Przelewy24" pieniadze ok 17:30 i do tej pory nie mam ich na koncie.Chodz przelewy potwierdzily ze operacja zostala przeprowadzona pomyslnie .Napisalem do suportu i narazie cicho hmm.
Czy jest szansa ze kasa jeszcze sie dzis pojawi ?
dzieki za info

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Czy można wpłacić bezpośrenio z MB na konto? Bo ja mam problem z wpłatą...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Originally Posted by Muczaczo
Czy można wpłacić bezpośrenio z MB na konto? Bo ja mam problem z wpłatą...

bezpośrednio z MB na konto w gamebookers? można.

kilkanaście dni temu miałem całkiem podobny problem- po prostu w momencie przewalutowania kwoty przelewu z MB na konto w GB kurs euro jest zaniżany i wprowadza klienta w błąd. sam głowiłem sie nad tym godzine, aż w końcu spróbowałem przelać mniejszą kwotę i udało sie bez problemu.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To jest kpina, że mając konto w Moneybookers w PLN i w Gamebookers w PLN... traci się na jakichś przewalutowaniach. Normalnie parodia... ale co firma to obyczaj.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by Conrad
To jest kpina, że mając konto w Moneybookers w PLN i w Gamebookers w PLN... traci się na jakichś przewalutowaniach. Normalnie parodia... ale co firma to obyczaj.

no niestety, na próbę kiedyś wpłacałem 100 zł i przewalutowanie zjadło ponad 5 zł!!!

Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 3,444
Originally Posted by awax76
Originally Posted by Conrad
To jest kpina, że mając konto w Moneybookers w PLN i w Gamebookers w PLN... traci się na jakichś przewalutowaniach. Normalnie parodia... ale co firma to obyczaj.

no niestety, na próbę kiedyś wpłacałem 100 zł i przewalutowanie zjadło ponad 5 zł!!!

a przy wiekszych kwotach pieniadze stracone rosna proporcjonalnie..

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, aker, Sensei, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 833 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,669
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1