Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2229855 05/04/2008 05:28
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Juz jutro odbedą sie pólfinalowe spotkania pucharu kraju.

Asco Slask - PGE Turów godz: 15:15

Anwil - Prokom godz: 17:30

Narazie nie widze nigdzie kursów na puchar, byc moze bukmacherzy wystawia owa ofertę jutro.

Piszcie co sadzicie na temat tych spotkan, bo napewno przed decydujacymi spotkaniami play-off kazdemu z tych zespołow bedzie zalezalo na pokazaniu dobrej formy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
w sts sa kursy! Turow za 1,4 to chyba swiateczna prmka smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Kursy z STS

Zgorzelec-Śląsk 1.40 16 2.85
Prokom-Anwil 1.30 16 3.40


A teraz kilka słów odemnie :

Turniej rozgrywany w Sopocie To napewno w jakiejś mierze faworyzuje Prokom ale po kursie 1.3 nie jest to jakieś wielkie value Anwil jest nie obliczalny jak cholera broni pucharu który rok temu wygrał też na Prokomie także ten mecz zostawił bym totlany Nobet jak dla mnie a jeśli już to Anwil leciutko lub jakieś handi na nich

Drugi półfinał a może on jest jako pierwszy rozgrywany tongue (tak 15.15 smile to pojedynek Turów ze Śląskiem
Dla mnie mocnym faworyttem jest zespół Zgorzelca nie lubie słowa promocja ale inny wynik niż zwycięstwo Tura wink będzie dla mnie dużą niespodzianką Śląsk nie potrafi radzić Sobie z Turowem widać to przez ostatnie 2 sezony Logan i Kelati nisczą trójksmi i Śląsk jest bezradny To co mnie martwi to walka Tura na 3 frotach ale ostatnio mecz z Kotwicą o pietruche także odpoczynek liderów był Także Tur Win 8/10

PS.Riki wysłałem odpowiedz na twojego Priva tongue niewiem czy doszła Aha jak założyłeś ten temacik pisz też jakie masz zdanie piwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 606
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 606
na prokom 1,35 w milenium...to jest dopiero pewka smile
prokom specjalnie przygotowywał się do tego turniej to raz...grają u siebie to dwa...trener prokomu szanowny twierdzi,że nie da sobie wyrwać po raz drugi pucharu z rąk...w zeszłym roku umoczył jako zawodnik...

a co do turowa to bym uwazał...
po pierwsze już 11.04 mają final 8 w uleb...
po drugie śląsk już w najsilniejszym skłądzie

Dołączył: Jan 2008
Posty: 606
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 606
Originally Posted by eltoro1982
na prokom 1,35 w milenium...to jest dopiero pewka smile
prokom specjalnie przygotowywał się do tego turniej to raz...grają u siebie to dwa...trener prokomu szanowny twierdzi,że nie da sobie wyrwać po raz drugi pucharu z rąk...w zeszłym roku umoczył jako zawodnik...

a co do turowa to bym uwazał...
po pierwsze już 11.04 mają final 8 w uleb...
po drugie śląsk już w najsilniejszym skłądzie

wygląda trochę na spisane od kolego z góry ,ale pisząc to nie miałem tego na względzie i nie widziałem:)
argumenty się zgadzają choć wyniki inne jednakże laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 606
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 606
Hrabia zwróć uwagę również na formę anwilu w ostatnich meczach..można powiedzieć delikatnie ,że jest niezadowalająca...
ale okarzę się jutro...
z mojej strony widzę to tak:
prokom win
śląsk jakieś przyzwoite handi(np.8,5)
i biorę to smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Wedlug mnie oba spotkania to klasyczne nobety. Puchar to puchar wiadomo rzadzi sie swoimi prawami. Lepiej jak juz wybrac cos z pre-play offow laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by eltoro1982
Hrabia zwróć uwagę również na formę anwilu w ostatnich meczach..można powiedzieć delikatnie ,że jest niezadowalająca...
ale okarzę się jutro...
z mojej strony widzę to tak:
prokom win
śląsk jakieś przyzwoite handi(np.8,5)
i biorę to smile

Gratuluje pomysłu ze Ślaskiem jak grałem na Tury ale w tripelku był też Arsenal wink Śląskowi należało się zwycięstwo super gra Zgorzelec trochę opdpuścił co nie zmienia faktu że Śląsk świetnie zagrał Gratki za Typ piwo Wogole lubie Śląsk kupiłem już bilety na playooff z Ostrowem wink i specjalnie jade przy okazji rodzinke odwiedzić

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
ta fajnie ze slask wygral tylko ze muszynianka w dupe dostala.

Prokom - Anwil 1 1.30 lokata 30% pewniak dnia
CO tu duzo pisac,gadac , rozkimac, z taka paka Prokom wygra to dzis spokojnie. Zdziwila mnie pozytywnie gra prokomu drugim skladem w ostatnim meczu. Anwil nie ma czym straszyc.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 606
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 606
Originally Posted by hrabia
Originally Posted by eltoro1982
Hrabia zwróć uwagę również na formę anwilu w ostatnich meczach..można powiedzieć delikatnie ,że jest niezadowalająca...
ale okarzę się jutro...
z mojej strony widzę to tak:
prokom win
śląsk jakieś przyzwoite handi(np.8,5)
i biorę to smile

Gratuluje pomysłu ze Ślaskiem jak grałem na Tury ale w tripelku był też Arsenal wink Śląskowi należało się zwycięstwo super gra Zgorzelec trochę opdpuścił co nie zmienia faktu że Śląsk świetnie zagrał Gratki za Typ piwo Wogole lubie Śląsk kupiłem już bilety na playooff z Ostrowem wink i specjalnie jade przy okazji rodzinke odwiedzić

zgorzelce chyba wyraźnie odpuścili..wiedzą co ich czeka ,a raptem za chwilke puchary ważniejsze..zresztą co by tu nie pisać...jczekałem na ten puchar szczerze mówiąc...i się nie zawiodłem..ale to pewnie zwyczjnie nos...choć lubię polskiego kosza ...:D... i greckiego..jutro handi na panionios moim zdaniem dosyc spokojnie..chyba opuszczą ten mecz przed cska...ale jak to zwykle bywa..prztypuszczenia ..;)
ale szczerze powiedziawszy zagrałem to co chciałem aczkolwiek nizbyt grubo i już to prawie przepiłem smile


Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1