Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Według mnie powinno być 10 drużyn i każdy gra ze sobą wtedy nie 2 ale 4 razy w roku. 36 meczów w sezonie, mnóstwo "szlagierów", bardziej wyrównana liga.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Możliwe, że i Piast Gliwice spełni wszystkie wymogi licencyjne. Ostateczne decyzję zapadną 24 kwietnia, ale jest wielce prawdopodobne, że stadion będzie modernizowany po to aby spełnić wymogi Orange Ekstraklasy. Projekt stadionu istnieje już od 2004 roku i bardzo możliwe, że będzie realizowany. Ma mieć 10,000 pojemności. Mnie w tym projekcie jedno zastanawia. Czemu tylko jedna trybuna ma być kryta. W końcu nie żyjemy w Grecji czy Włoszech.

Projekt stadionu:
[Linked Image]

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ważne że będzie stadion smile

Znicz pod koniec będzie oddawał swoje mecze, oni nie mają kasy na awans. Piast miał szczęście bo trafił im się sponsor i jest kasa na pierwszą ligę.

16 drużyn zostaje i będzie dobrze. Będzie nudno z czterma spotkaniami Wisła - Legia, a i kibice niektórych klubów zasłużyli na pierwszą ligę.


Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Originally Posted by Kameleon
16 drużyn zostaje i będzie dobrze. Będzie nudno z czterma spotkaniami Wisła - Legia, a i kibice niektórych klubów zasłużyli na pierwszą ligę.

chyba nie mowisz o Arce? grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Ignorator moze dlatego ze:zadaszenie nad częścią trybun, na których musi być minimum 3 tys. indywidualnych siedzisk (w tym miejsca dla VIP-ów i prasy wiec moze dlatego jedna kryta bo na reszte poprostu kasiorki brak

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by polskignom
Originally Posted by Kameleon
16 drużyn zostaje i będzie dobrze. Będzie nudno z czterma spotkaniami Wisła - Legia, a i kibice niektórych klubów zasłużyli na pierwszą ligę.

chyba nie mowisz o Arce? grin

hehe, my już spadliśmy i swoje odsiedzieliśmy grin to teraz jeśli uda im się awansować na sportowo to bardzo dobrze smile

12 zespołów w 1 lidze? To ile awansuje z drugiej?

W tej chwilki to wszystko strasznie pokręcone. Tu Drzymała, tam nie wiadomo co z Koroną. Nie wiadomo o co toczy się walka :>

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Propozycja c+ jest do dupy, ale zawsze to jakas propozycja.

Tak jak powiedzial Czeslaw w studiu, dla zespolow z dolu tabeli wiecej(pod wzgledem podnoszenia swoich umiejetnosci)daje 1 mecz z Wisła, niz 14 z Zaglebiem Sosnowiec.

Po drugie 4 mecze Wisly z Legia to juz nie to samo, co 2. Jedna z przyczyn dla ktorych wywoluja one takie zainteresowanie jest fakt, ze spotykaja sie tylko 2 razy w roku.

Jestem ciekaw jaki bylby stosunek transmitowanych spotkan z grupy mistrzowskiej do grupy spadkowej... 3:1 ? 5:1 ?

Z jednej strony jestem za tym, zeby w 1 lidze graly tylko zespoly, ktore sa do tego w 100% przygotowane, z 2, liga 10 osobowa srednio mi odpowiada.

Przeciez nasi śmieszni pilkarze nie wytrzymuja rundy, ktora trwa 13 kolejek, a co dopiero kazac im grac 36 spotkan.

Zmienie calkowicie temat, bo mnie ciekawi czy podzielacie moje zdanie. O kim za 5 lat Waszym zdaniem bedzie najglosniej z zawodnikow biegajacych obecnie po naszych smierdzacych boiskach ?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Rozwiąć tą żenade,
Listkiewicza oddać w ręce "kibiców".
Stadiony wynająć studentom pod uprawę konopii indyjskiej.
Zamontować na 4 bokach wielkie ekrany i puszczać wszystkie szlagiery europejskie, poznymi wieczorami i w nocy oczywiście liga południowo amerykańska, od rana można puszczać Japonie, i inne egzotyczne typu algierskie itp.

Z LM i UEFA praktycznie 5 dni w tygodniu od rana do wieczora bedzie co pokazywać,
na każdym stadionie bezpłatny hot spot, przed stadionami punkty wszystkich naziemnych, na koronach każdego stadionu, bary, piwo w sklepowej cenie...

Bedzieie dalej tesknić za polską ligą???

P.s.
Zaraz dzwonie na Bułgarska że jestem zainteesowany 4 miejscami na średniej wielkości pawilony laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
No to jak będzie 12 drużyn to poziom będzie wyższy??Nie sądze.Kasa którą teraz dzieli się z praw telewizyjnych pójdzie tylko na 12 drużyn.Wtedy dopiero będzie cięzko się przebić 2-ligowemu zespołowi.Nie jest problem w ilosci zespołów w lidze tylko w organizacji, karaniu itp.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
http://ekstraklasa.net/news,9898,klicki_wycenil_korone_kielce.htm

Brać pożyczki i macie klub! wink

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Jose
http://ekstraklasa.net/news,9898,klicki_wycenil_korone_kielce.htm

Brać pożyczki i macie klub! wink



Cos dla drfocus'a grin Musisz obstawic kilka peffek i 'Twoj' klub rzeczywiscie bedzie Twoj wink

A tak powaznie to zle, ze Kolporter chce sie wycofac z Kielc. Z tego co mi wiadomo wspolpraca przebiegala poprawnie. Wprawdzie Korona stala sie ostatnio klubem o ktorym duzo sie mowi, jednakze czy wycofywanie jest dobrym pomyslem?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ja juz robie zrzute na osiedlu?? ktos chce mnie wspomoc... w FMie prowadzilem Korone z wielkimi sukcesami laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
mialo byc !! zamiast ?? grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ja juz robie zrzute na osiedlu!! ktos chce mnie wspomoc?? w FMie prowadzilem Korone z wielkimi sukcesami

tak mialo byc.... ehh ta zubroweczka smile

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Dziabor
ja juz robie zrzute na osiedlu?? ktos chce mnie wspomoc... w FMie prowadzilem Korone z wielkimi sukcesami laugh


Na forum mecz.pl zrobimy zrzute laugh Kazdy z nas bedzie mial czesc Korony wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
szczerze mowiac watpie aby sie znalazl dobry nastepca Klickiego , tym bardziej ze wiadomo co grozi Kieleckiemu klubowi i wcale bym sie nie zdziwil jakby ich degradacja sie zakonczyla na rozgrywkach 3 ligi

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Originally Posted by Ignorator
(...)Karanie za korupcję:
Zamknięcie spraw związanych z sprzed sezonu 2005/2006. Jeśli pojawiły by się nowe ogniska korupcji związane z czasem po 2005/2006:(...)

o panie to co najmniej rok jeszcze albo i dluzej zanim WSZYSTKICH rozlicza.

Originally Posted by Ignorator
Wszystko wskazuje na to, że z ligi spadnie: Zagłębie Sosnowiec (trzecia liga), Widzew Łódź (druga liga), i ktoś jeszcze ŁKS Łódź lub Polonia Bytom. Nie wiadomo co z Koroną Kielce?.

Jak nie wiadomo blush powiedz mi ze po takich dowodach Korona nie spadnie?! Pewnie za nimi poleci tez Jaga a zaraz wyplynie cos na Cracovie i ŁKS. lista bedzie dluga.

Originally Posted by Zabielany
Przeciez nasi śmieszni pilkarze nie wytrzymuja rundy, ktora trwa 13 kolejek, a co dopiero kazac im grac 36 spotkan.
podpisuje sie pod tym. A jak niektorym dojda jeszcze wystepy w kadrze i daj Panie Boże boje w pucharach to chyba na koniec sezonu beda biegac fizjoterapeuci po boiskach.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Fajnie, że Krzysiu Klicki wprowadzil Koroneczke do pomarańczy, ale coraz bardziej widać jak bardzo zależy mu na $$ . Ostatnie lata i te wszystkie Kolportery coraz słabiej sobie radzą. 50 Baniek w życiu nikt, tyle nie da. Niestety bardziej możliwa jest ta druga opcja i wyprzedaż piłkarzy po sezonie. Z Koroną jeszcze będzie dobrze tylko troszke cierpliwość. Niech Klicki już odda klub komuś innemu, niech Korona dostanie kare, a ja jestem pewien, że za kilkalata znów Kielce będą miały ekstraklase.......
........ no chyba że bwin da mi limity grin

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ta niech jeszcze będzie, że zespoły będą ze sobą grały po 4 razy laugh

Takie mecze jak Górnik - Ruch, ŁKS - Widzew czy Wisła - Legia po dwóch latach znudzą się kibicom.

A przecież na takie mecze czeka się najbardziej - dlatego po miesiącach czy latach (spowodowanych gdy jedna drużyna gra lige niżej np.) te mecze są takie emocjonujące, interesujące i bardzo dużo ludzi ogląda je na żywo.

W drugiej lidze czy też niżej są kluby które też sobie zasłużyły na Ekstraklase. Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Zawisza Bydgoszcz, Pogoń Szczecin czy Polonia Warszawa - można by było wymieniać jeszcze więcej.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
takie mecze sie nigdy nie nudza wink

Strona 15 z 17 1 2 13 14 15 16 17

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,954 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1