Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 26 1 2 6 7 8 9 10 25 26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
bet365 laugh

Ogolnie to dla mnie Wasz zaklad jest przegrany, ale to uzasadnienie mnie rozwalilo laugh

@Pulp, Oni nie uznali jokera, ale hcp -2 policzyli 2-krotnie laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by polskignom
bet365 laugh

Ogolnie to dla mnie Wasz zaklad jest przegrany, ale to uzasadnienie mnie rozwalilo laugh

@Pulp, Oni nie uznali jokera, ale hcp -2 policzyli 2-krotnie laugh
mysle podobnie zaklad przegrany ale argumentacja bet365 poprostu rozwala laugh

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ten B365 to amatorka jak cholera, ciezko z nimi wygrac kwestie sporne obojetnie jakie mialbys argumenty przemawiajace za Toba.

Dobrze, ze w weekend mnie nie bylo bo pewnie bym sie nacial
Trzeba sie dowiedziec w tym tyg dokladnie jak licza te wszystkie opcje gry speedwaya i od nast kolejki pozadnie ich ograc i pokazac kto tu sie lepiej na zuzlu zna :Grin:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Bez przesady, tam było po prostu 12-13. Sami się trochę zakręcili, ale spokojnie prawda jest do ustalenia. Tylko, że nijak Chrzanek tej pary nie wygra. Po prostu liczą normalnie wszystkie starty a jokery pojedynczo(bez mnożnika x2). Tak ja to widzę.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
To ja juz nie kumam. Punkty bonusowe z jokera i taktyczne sa wliczane do dorobku punktowego zawodnikow czy nie? Wedlug mnie Laguta powinien miec 11 punktow + 2 z Handicapu czyli 13 a nie jak tutaj podawaja ze 15.

Moze ktos wkoncu podac ostateczna wersje ? Bo tez tam gram i jestem bardzo zainteresowany.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
Aha i jeszcze jedna sprawa odnosnie zuzla. Dlaczego nie mozna grac zakladow akumulowanych na zuzel? Przeciez to parodia zeby grac tylko single. Cos przycinaja :/

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,132
a dla mnie laguta zrobił 9+ 4 z jokera + 2 z handicapu (jokera nie liczymy, bo nie był to jego bieg w programie, zaś zastępstwo, a te przecież się nie liczą !!!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
buszmen mysli ok:) Podobnie jak w kazdym innym buku tak i bet liczy,a ze sie pogubili w argumentacji no coz...:)

Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
stranger
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
Dlatego tez nie lubię grać prze internet,zawsze są jakieś nie jasności.A w normalnych bukach wszystko jest ładnie opisane i nie ma żadnych nie porozumień.Np tak jak jest w milenium jest napisane ze w przypadku pojedynków Joker jest liczony do klasyfikacji ogólnej jeżeli jest jechany w pierwszych 5 startach.Tak jak było wczoraj Adams-Pedersen.Nicki zdobył z jokera 4 punkty i te 4 punkty były normalnie liczone do jego końcowej punktacji.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Originally Posted by cerberek
Dlatego tez nie lubię grać prze internet,zawsze są jakieś nie jasności.A w normalnych bukach wszystko jest ładnie opisane i nie ma żadnych nie porozumień.Np tak jak jest w milenium jest napisane ze w przypadku pojedynków Joker jest liczony do klasyfikacji ogólnej jeżeli jest jechany w pierwszych 5 startach.Tak jak było wczoraj Adams-Pedersen.Nicki zdobył z jokera 4 punkty i te 4 punkty były normalnie liczone do jego końcowej punktacji.

milenium to inna filozofia ich stawkowanie ciagle problemy z wyslaniem kuponow i ciagle pier.dolenie sie z amatorami analitykami ta firma schodzi na psy ze w jednym punkcie nie mozesz wyslac kuponu np za 500 zl ale jezdzisz po punktach 3 i wyslesz to samo wiec czy to nie amatorka tez chodzi tu o zuzel niby wiesz o regulaminie ale zeby cos tam zagrac to juz kaplica ale pewnie rzadzi w tej firmie jakis loch

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No a tu masz napisane, że punkty z jokera NIE SĄ liczone podwójnie, no i nie są. W bet365 liczą tak samo jak w bwin czy w Expekcie.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
stranger
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
CANTORO może faktycznie miałeś problemy z tym bukiem,ale powiem ci z własnego doświadczenia ze gram tam od 2 lat i jeszcze nigdy nie miałem problemów większych tam.Tak samo jak w Totomixie.A co do wysyłania ze 500zł no to wiadomo że są jakieś ograniczenia.Ale jakbyś zrobił 5 kuponów np po 100zł to chyba nie było by problemu z tym??.A prawda jest taka ze każdy buk ustala swoje zasady i jeśli się decydujemy grać gdziekolwiek to lepiej chyba najpierw zapoznać się z zasadami rozliczeń danego buka a nie potem mieć wielkie pretensje do całego świata,

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
ma ktos strone z historia wyników h2h i statystykami z tych spotkan ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Cyrberek mozesz mi uwierzyc lub nie ale u nas w naszym miescie jaja jakie robia w milenium to smiech osoby pracujace w punkcie pokazuja informacje jakie wysylaja smieszni analitycy ze prosza nie wysylac zuzla bez puszczenia kuponu na autoryzacje za 10 zl!!!rozumiesz to poprostu smialismy sie z pracownikami danych punktow mowia ze ich nowy szef hehe fajnie to brzmi wprowadzil takie reguly ze osoby z gniezna i pily ktore przyjezdzaja wysylac kupony maja nawet zakaz gry heh cos naprawde sobie ubzdurali a co do wysylania kuponow po 100zl nie da sie poniewaz pracownicy milenium widza ze to sa te same zdarzenia i maja kary jesli nie zauwaza tego wiec sam widzisz ty mozesz nie miec problemow u nas takie sa stawkowanie u nich to masakra z tego co rozmawialem z jednym z pracownikow tej firmy bardzo duzo siedza ci analitycy jesli mozna ich tak nazwac na naszym forum i obserwuja co pisza ludzie dlatego tak szaleja z kursami spadkami i blokowanymi meczami pozdro

Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
Originally Posted by adrenalina
a dla mnie laguta zrobił 9+ 4 z jokera + 2 z handicapu (jokera nie liczymy, bo nie był to jego bieg w programie, zaś zastępstwo, a te przecież się nie liczą !!!

Sorry wiem że jestem tu nowy i nie chce się wymądrzać ale to logiczne że Jocker nie jedzie w swoim biegu...to tak jak z taktyczną zastępuje slabszego zawodnika w biegu...nigdy nie widziałem jeszcze żeby zawodnik jechał w swoim nominalnym biegu jako Jocker...a to ze nie liczą mnożnika to akurat jasna sprawa...a co do wspominanej pary ja akurat grałem na Chrzana więc:

T.Chrzanowski (3,2,3,3,1) 12 - 2 z hendi = 10
G.Łaguta (2*,3,3,1,4!(czyli 2 bo jocker bez mnożnika liczony,0)11

Widać czarno na białym że pare wygrywa Łotysz...

P.S.Elbisi ja w Bet365 grałem akumulatory na żużel w ten weekend!!!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Originally Posted by buszmen
No a tu masz napisane, że punkty z jokera NIE SĄ liczone podwójnie, no i nie są. W bet365 liczą tak samo jak w bwin czy w Expekcie.

co akurat nie może być przypadkiem grin grin grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 408
addict
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 408
nie chce wrzucac tu calej korespondencji z bet365. trwala ona caly dzien. nie chodzilo w niej o kase, bo zaklad na Chrzanka byl grany za niska stawke. chodzilo o dowolnosc interpretacji regulaminu na niekorzysc klienta. efekt jest taki, ze otrzymalem obietnice zmiany regulaminu na klarowny, oraz ZWROT stawki za zaklad Chrzanowski - Laguta.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by pulp fic.
nie chce wrzucac tu calej korespondencji z bet365. trwala ona caly dzien. nie chodzilo w niej o kase, bo zaklad na Chrzanka byl grany za niska stawke. chodzilo o dowolnosc interpretacji regulaminu na niekorzysc klienta. efekt jest taki, ze otrzymalem obietnice zmiany regulaminu na klarowny, oraz ZWROT stawki za zaklad Chrzanowski - Laguta.
bardzo ciekawe co napisales o zwrocie stawki, jesli moglbys chociaz wkleic ten fragment bylbym Ci bardzo wdzieczny, musiales nezle im dac po "tylku" wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 408
addict
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 408
moja ostatnia wiadomosc i odpowiedz na nia:

"zadaje ponownie pytanie gdzie to jest w regulaminie. punktami taktycznymi sa punkty zawodnika wystepujacego w ponadprogramowym wyscigu i jest to uzaleznione od roznicy punktowej w meczu. jasnym jest dla kazdego srednio rozgarnietego kibica zuzla, ze moga to byc punkty z rezerwy taktycznej (jak sama nazwa wskazuje) jak i z mianowania zawodnika jokerem. ja jako klient czytam regulamin tak jak on jest napisany, a w nim jest czarno na bialym zawarte wszystko w jednym zdaniu. co autor mial na mysli nie piszac w regulaminie nic o jokerze to jest juz Panstwa problem. mowa jest w punkcie regulaminu o punktach taktycznych i takie zdobyte zostaly w 14 biegu. Zgodnie z regulaminem zaklad jest wygrany, zgodnie z Wasza interpretacja regulaminu przegrany. prosze mi wybaczyc, do interpretacji nie bylo dostepu mimo odbytej konsultacji na czacie. Firma, ktora dba o swoj wizerunek i poczuwalaby sie do odpowiedzialnosci za tresci zawarte w swoich regulaminach poprawilaby je i anulowala ten zaklad, firma ktora ma klienta za nic i pozostawia sobie w regulaminach dowolnosc interpretacji oczywiscie zgarnie kase..."

"Dziękujemy ... za wiadomość.
Trudno się nie zgodzić z ... opinią, że w regulaminie są pewne niejasności. Przekazałem uwagi przełożonym i wkrótce regulamin żużlowy powinien być bardziej dokładnie sprecyzowany. Na chwilę obecną zdecydowaliśmy się zwrócić stawke za zakład, o którym była mowa. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe komplikacje."

pozdrawiam i mam nadzieje, ze to pomoze...





Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
stranger
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
CANTORO to faktycznie macie przerąbane,u nasz w trójmieście na szczęście takicg problemów nie ma.Nikt jeszcze zakazu gry nie dostał.Przynajmniej nic o tym nie wiem.Ale jeżeli to co piszesz jest prawdą to jest lekkie przegięcie.

Strona 8 z 26 1 2 6 7 8 9 10 25 26

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1