|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Obaj macie ten sam język?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
green_grass_of_tunnel - AnJay 5:4 i 1:0 Dobry przeciwnik i okazał się mieć więcej szczęścia. Bye bye 1 miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
Nie chwal mnie tak aNjay, bo staję się bardzo próżny.  Dzięki za gre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
zna ktos jakiś inny sposób
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Nie rozumiem o co Ci chodzi, gra odpala sie bez płyty, tak jak chciałeś. A to, że rozłącza przy próbie gry przez sieć moze być spowodowane innymi wersjami językowymi lub każdym innym powodem, ale raczej nie jest to wina cracka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Nie rozumiem o co Ci chodzi, gra odpala sie bez płyty, tak jak chciałeś. A to, że rozłącza przy próbie gry przez sieć moze być spowodowane innymi wersjami językowymi lub każdym innym powodem, ale raczej nie jest to wina cracka. wydaje mi się że luki mówi o grze sieciowej na oryginale, a nie na grze przez Direct IP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Pav - viali 2:1 Pav - viali 3:1 Hmmm, dziwne są ci sędziowie. Wydaje mi się, że przynajmniej 2 bramki strzeliłem ze spalonego. Raz gwiżdżą, a raz puszczają. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja widzialem na poworkach jak sedziowie puszczali 2 metrowe spalone w okolicach polowy boiska. To jakis bug musi byc bo nawet jak sedzia kupiony to takie rzeczy gwizdze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
ja widzialem na poworkach jak sedziowie puszczali 2 metrowe spalone w okolicach polowy boiska. To jakis bug musi byc bo nawet jak sedzia kupiony to takie rzeczy gwizdze Realizm ot co, w normalnych meczach to sie bug czy walek nazywa  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Cosik się chłopaki obijacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 419 |
Mam chwilę i mogę zagrać:
konradkruk hasło: konrad - czekam na hamachi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
Nie rozumiem o co Ci chodzi, gra odpala sie bez płyty, tak jak chciałeś. A to, że rozłącza przy próbie gry przez sieć moze być spowodowane innymi wersjami językowymi lub każdym innym powodem, ale raczej nie jest to wina cracka. wydaje mi się że luki mówi o grze sieciowej na oryginale, a nie na grze przez Direct IP. dokładnie cały czas jest mowa o orginalnej fifie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Do dziś miały być rozegrane mecze 1 rundy Pucharu Ligi.
Zostały mecze:
AnJay - giede (zaraz zagramy) RaJ2005 - totti_zks (prawdopodobnie awans walkowerem dla dla totti_zks) Kylo - Gib01 (tu też chyba walkower dla Kylo) skrzypo555 - kuba5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Myslalem, ze ten puchar ligi nie jest musowy, tylko dla tych co chca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Myslalem, ze ten puchar ligi nie jest musowy, tylko dla tych co chca. A nie chcesz grać? Puchar jak puchar, niby liga ważniejsza ale o 'trofeum' można powalczyć, szczególnie jak komuś w lidze nie idzie. mecz 1. rundy: AnJay - giede 3:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
AnJay o co z moim meczem w 3. rundzie? Bo doszły mnie słuchy, że może być problem z rozegraniem meczu viali - Misiek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Niech się viali pochwali swoim osiągnięciem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
AnJay o co z moim meczem w 3. rundzie? Bo doszły mnie słuchy, że może być problem z rozegraniem meczu viali - Misiek  Na razie martwmy się dokończeniem pierwszej i drugiej rundy Nie wiem co będzie z meczem viali i Miśka. Pech chciał że na siebie trafili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Puchar :
skrzypo555 (4)2:2(2) kuba5
Liga :
skrzypo555 2:0 kuba5
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|