|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
Peterborough vs Eastbourne typ 2 kurs 2.5 (Bet365) 4/10 Peterborough vs Eastbourne+4 typ 2 kurs 1.85 (SB) 7/10 Lee Richardson Over 8 kurs 2 4/10 Kenneth Bjerre Under 11 kurs 1.72 4/10 w bet365 nie mozna polaczyc overu Lee i underu Kennetha? a to czemu? wie ktos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Jeden mecz i to wysoko Eastburne w tymn sezonie juz wygralo z tym ze to bylo na swoim torze. Wyjazd do Panter i powtorka wyniku raczej niemozliwa. Spodziewam sie tutaj rownego meczu z lekkim wskazaniem na Jastrzebie . Nie gram dzis tego meczu jednak gdyz kazdy wynik mozliwy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
znow zdecydowanie zanizona linia na Lee, w UB 7,5. Nie wiem czym sie buki sugeruja, w Anglii jezdzi zupelnie inny Richardson niz w Polsce. Do tego kupa slabiutkich jezdzcow w ekipie Panter.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
jest szansa ze Lee pojedzie dzis 6 razy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Raczej nie sadze. Ale wystarczy mu 5 biegow bez upadkow, wykluczen, defektow, zeby pokryc 7,5, a i nawet z 1 "losowym" 0 jest w stanie ta linie pokryc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
jest szansa ze Lee pojedzie dzis 6 razy? bardzo mala , ale jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
wczoraj zabraklo 0,5 pkt do zywciestwa Poole (z handi) dzis zapowiada sie kolejny chyba bardziej wyrownany pojedynek. co mi sie rzucilo w oczy to over 7,5 richardson'a. skoro ma to byc wyrownany pojedynek, to richardson pod nieobecnosc nicholsa staje sie liderem druzyny i kolo harrisa i kennetta to on powinien przywiezc najwiecej punktow. w tym roku w anglii, jak do tej pory punktuje dobrze. (0,3,1,2) 6 z poole na wyjezdzie, (0,3,3,2,1) 9 z coventry na wyjezdzie, (3,3,3,3) 12 z peterborough u siebie, (3,1*,3,3,0) 10 z swindon u siebie. dzis przy pieciu startach spokojnie powinien wyjechac te 8pkt moj dubel
richardson over7,5pkt 1,72 chelsea awans 1,35 2.32
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
juz ub obnizyl kurs na lee do 1.60. choc oplacalnosc spada, to dalej jest to b realne zdarzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
No jedyne do grania dzis to overy Hansa i Lee ale ze nie mozna robic dubla z tego wiec rowniez odpuszczam i zycze powodzenia chlopaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Ja bym sie wstrzymal z tym stawianiem na over Lee. W zeszlym sezonie na torze panter mu wybitnie nie szlo. Ale w tym sezonie jednak gospodarze nie maja juz takich atutow jak w poprzednim roku. Wynik pozostaje sprawa otwarta moze zrobic te 10 w 5 moze tez np pojechac na 6 p w 4 biegach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Zrobilem sobie symulacje dzisiejszych zawodow i wychodzi mi czyste zwyciestwo gosci:
Peterborough Panthers 9 Hans Andersen 13 10 Morten Risager 4 11 Kenneth Bjerre 13 12 Zdenek Simota 3 13 Daniel King 7 14 Claus Vissing 1 15 Henrik Moller 3
Eastbourne Eagles 1 Chris Harris 11 2 Lewis Bridger 4 3 Lee Richardson 10 4 Cameron Woodward 6 5 Edward Kennett 8 6 James Brundle 2 7 Simon Gustafsson 5
Co prawda tylko 44-46 ale obok kursu @2.65 nie moge przejsc obojetnie , druzyna gospodarzy ma 2och liderow w postaci Hansiora i Bjerre jednak reszta to zagadka , druzyna gosci bardziej wyrownana , mysle ze to przewazy nad ich koncowym sukcesem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Moj typ na dzisiaj to: Danny King -2 - Edward Kennett +2 Typ :Danny King -2 kurs: 1.66
Edi Kennet potrafil w poprzednim sezonie przywiezc olimpijke na torze w Peterborough a Daniel wiadomo na swoim torze ponizej pewnego poziomu nie powinien zejsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
w Bwin jest Chris Harris o/u 9,5 pkt over @2.10 Co myślicie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Widzę owczy pęd na wysoki kurs na gości - co gorsza mój tok myślenia jest podobny - ale przecież u buczków nie pracują same głąby i kurs sam się nie wystawił. Jednak Bajkopisarz nie ten sam co rok temu (może się jeszcze rozkręci), a dla odmiany blondwłosy Kennet zrobił ogromny postęp - ale troszkę może zależeć od strefy psychicznej. Pozatym goście wyśmienicie przygotowani do sezony - a pokonanie Pszółek w ich ulu - to już sztuka nielada. Wierzę jednak, że dziś po prostu nie doszacowali siły zespołu przyjezdnych - dlatego jak większość: Peterborough - Eastbourne 2 /2.50/ 3/10 Peterborough - Eastbourne X /15.00/ 0,5/10
i coby byly większe emocje: Peterborough - Eastbourne 2 (1-4pkt) /6.00/
wszystko z SB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Zrobilem sobie symulacje dzisiejszych zawodow i wychodzi mi czyste zwyciestwo gosci:
Peterborough Panthers 9 Hans Andersen 13 10 Morten Risager 4 11 Kenneth Bjerre 13 12 Zdenek Simota 3 13 Daniel King 7 14 Claus Vissing 1 15 Henrik Moller 3
Eastbourne Eagles 1 Chris Harris 11 2 Lewis Bridger 4 3 Lee Richardson 10 4 Cameron Woodward 6 5 Edward Kennett 8 6 James Brundle 2 7 Simon Gustafsson 5
Co prawda tylko 44-46 ale obok kursu @2.65 nie moge przejsc obojetnie , druzyna gospodarzy ma 2och liderow w postaci Hansiora i Bjerre jednak reszta to zagadka , druzyna gosci bardziej wyrownana , mysle ze to przewazy nad ich koncowym sukcesem Symulacja niczego sobie, ja jednak obawiam się, że Bomber moze odstawić bombowy występ ...okraszony min. jednym upadkiem i zakończyć na 5-7 pkt. w 4 startach. Obym się pomylił, bo to fajny chłopak jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148 |
Gdyby w ekipie Orłów jechał dzisiaj Scott Nicholls, nie wahał bym się ani przez chwilę zagrać na gości. Harris nie jest jednak w takiej formie, jak w ubiegłym sezonie, a niestety, to głównie od jego postawy zależeć będzie wynik tej konfrontacji. W mininy czwartek, Peterborough dzięki podwójnym wygranym w XIII i XV wyścigu uratowało remis z Młotami w meczu o Tarczę Cravena, a znaczny w tym udział miał D. King. Sądzę, że mecz bedzie miał bardzo wyrównany przebieg. Na teraz zagrałem na zwycięsto w pierwszym wyścigu pary gospodarzy (Andersen, Risager - Harris, Briger) oraz wygraną pary gości w III wyścigu (Bjerre, Simota - Richardson, Woodward). Najwyższy hc na Orłów znalazłem na Sportingbecie (+4) i delikatnie pograłem, reszta na live.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
combo Andersen over 12,5 @1,60 :
Hans na własnym torze prezentuje się wybornie. Jak dotychczas w dwóch meczach odpowiednio 14 i 15, z czego w tym pierwszym jedyna porażka, to w biegu numer 1. Miałem przyjemność oglądać go również w niedzielę i widać w jego jeździe ogromną świeżość i entuzjazm. Dzisiejszy pojedynek Panter będzie bardzo wyrównany, a gospodarzom do zwycięstwa potrzeba m.in doskonałej, bezbłędnej niemal dyspozycji własnego lidera.
Jakby co wklejam też tutaj. Moim zdaniem to lepszy bet niż over Lee. I tak dla małej polemiki z Krajanem o gorszej niż rok temu dyspozycji The Ducka. 2006 to póki co może jeszcze nie jest, ale moim zdaniem Hans może mieć lepszy rok niż ubiegły, którego druga część bardzo rozczarowała.
Zgadzam się też z Maniakiem, że Harris to nie to samo co Nicholls. Będzie na styku, prywatnie kibicuje jak od wielu lat Panterom i liczę, że Hans, Kenneth, Danny i spółka pogodni Orłów. A i pora by Vissing z Risajerem się nieco obudzili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
I po meczu... 48:42 Jednak buki wiedziały co robią. Chyba nie tylko ja upatrywałem faworyta w Eagles i popłynąłem na tym aż miło patrzeć:) Tymczasem brak Nichollsa i kiepściutka postawa II linii Orłów wystarczyły do podtrzymania długiej passy domowych zwycięstw Panter. Widać, że pomału klaruje się im ten skład. Vissing zaczyna jeździć, przynajmniej w domu. Jeśli jeszcze Simota przypomni sobie na czym polega jazda w lewo (nim go wyrzucą w pierwszym okienku), mogą być z nich ludzie w tej jakże słabiutkiej w tym roku lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
Poole Pirates 9 Bjarne Pedersen 10 Adam Skórnicki 11 Davey Watt 12 Karol Ząbik 13 Chris Holder 14 Zbigniew Suchecki 15 Freddie Eriksson The Lakeside Hammers 1 Jarosław Hampel 2 Leigh Lanham 3 Adam Shields 4 Joonas Kylmaekorpi 5 Jonas Davidsson 6 Ricky Kling 7 Lubos Tomicek
Dzisiaj zwodami w Pool Mloty rozpoczna trzydniowa batalie w EL. W ciagu 3 dni rozegraja 3 meczy i najmniejsze szanse na zwyciestwo maja chyba dzis. O sile Piratow na ich torze przekonaly sie Wilki doznajac tam kleski 62-31 a takze Eastbourne 51-43 i Swindon 54-39. mysle ze goscie beda chcieli dzisiejszy mecz poprostu odjechac. Nadal kontuzjowanego Jonssona zastapi Hampel ktory notabene 2 dni temu zaliczyl slaby wystep na torze Wilkow. W druzynie Pool nadal z/z za skornickiego. Wygrana gospodarzy jest raczej oczywista jesli chodzi o linie handi to jest ustawiona na granicy 14 pkt. Mloty aby nie przegrac to roznica musza zdobyc co najmniej 37 pkt +3 pkt jokera. W Hampela jakos dzis nie wierze, napewno zapunktuje Schields moze pojedzie on nawet 6 razy licze ze zdobedzie 10pkt. Ostatni z liderow Davidsson bedzie mial chyba klopoty ze zdobywaniem pkt na wyrownanej druzynie gospodarzy gdzie praktycznie kazdy moze z nim wygrac. Jesli ta trojka zdobedzie 30 razem 30 pkt w co watpie to reszta musi zdobyc od 7-9 pkt. Pytanie tylko na kim zawodnicy drugiej lini mlotow moga je zdobyc. Jesli Zabik nie bedzie defektowal i upadal to jest raczej poza ich zasiegiem. To samo tyczy sie znajdujacego sie ostatnio w wybornej formie Erikssona. Pozostaje jeszcze Suchecki ale on tez powinien dac sobie rade w przynajmniej polowie pjedynkow z zawodnikami z nr 2,4,6,7. Pool powinno to wygrac ok 18-22 pkt. Bukma cherzy oferuja tez pare Watt- Schields. Ten ostatni prezentuje sie bardzo solidnie a Davy nieco jakby w slabszej formie. Dzis moze pojechac tylko 4 razy bo ostatnio lepiej punktowali Pedersen i Holder. Pozatym moze stracic pkt z Zabikiem. Licze na 8-9 pkt Watta i 10 moze 11 Schieldsa.
Poole vs Lakeside+14 typ1 kurs 1.83 (Bet365) 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2008
Posty: 20 |
Myślę za padnie wynik 55-35. Bwin. Poole 1,05 vs Lakeside 9.0 Win typ1 Poole -14,5 vs Lakeside +14,5 typ 1 Pedersen więcej niż 11,5 1,6 typ 1 Hampel więcej niż 9,5 1,80 typ 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|