Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20
szuwi1 #2248556 11/04/2008 17:46
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
No ja tez wplacilem
Jak myslicie, jesli nie uda sie zdobyc tego bonusa to bedzie mozna od razu wyplcic te 50PLN bez zadnego grania ??

Bonus: Unibet
meyde9 #2248577 11/04/2008 17:52
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
cos ty,sa tam warunki obrotu zdaje sie ze 5xbonus po min.kursie 1,50

meyde9 #2248578 11/04/2008 17:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
mam pytanko czy przed 1 wyplata z Expekta trzeba im wysylac jakies skany dowodu tożsamości lub coś innego??

golo060 #2248583 11/04/2008 17:54
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
w zasadzie nie żądaja ale zdarzaja sie sporadyczne przypadki ze tak

szuwi1 #2248586 11/04/2008 17:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Originally Posted by szuwi1
cos ty,sa tam warunki obrotu zdaje sie ze 5xbonus po min.kursie 1,50
No ale ja mowie ze jesli sie nie zalapie na promocje to przeciez zadnego bonusa nie bede mial to czy wtedy moge normalnie te swoje pieniadze mogl wyplacic ?

meyde9 #2248637 11/04/2008 18:20
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
aha to przynajmniej chyba raz musisz zagrac depozyt po obojetnie jakiej stawce inaczej chyba cos potracaja przy wyplacie

szuwi1 #2248759 11/04/2008 19:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
nic nie potrącają przy wypłacie, będziesz mógł wypłacić bez problemu.

ryf #2248882 11/04/2008 20:10
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
Wplacilem z nadzieja na bonus laugh dla pierwszych 1000 graczy...imo niemozliwe nie zalapac sie wyslajac dzisiaj, jesli sie nie zalape to wyplacam kase i nigdy juz tam zlamanego grosza nie wplace wink

RAM0S #2248901 11/04/2008 20:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by RAM0S
Wplacilem z nadzieja na bonus laugh dla pierwszych 1000 graczy...imo niemozliwe nie zalapac sie wyslajac dzisiaj, jesli sie nie zalape to wyplacam kase i nigdy juz tam zlamanego grosza nie wplace wink


napisz cos wiecej o tej promo?? to dla wszystkich bonus? dla Polaków tylko? i w jakiej kwocie?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
Jest napisane strone wczesniej w tym temacie, ale juz wkleje tez:

Przelewy 24 i Bonus dla wszystkich!


OFERTA WAŻNA TYLKO DLA PIERWSZYCH 1000 KLIENTÓW!

Już u nas, Przelewy 24 i masz środki na koncie gracza w ciągu 15 minut!

Nie dokonywałeś jeszcze wpłaty ta metodą? Teraz masz szansę na dodatkową kasę, nawet jeśli już wpłacałeś wcześniej do expekt.com
Promocja dla wszystkich!

Dokonaj wpłaty na konto gracza poprzez Przelewy 24 w dniach: 11 – 18 kwietnia 2008r.*

i wyślij e-mail na adres [email protected] podając swój numer ID gracza oraz kwotę depozytu a my dodamy do Twojego konta bonus 100% wartości Twojego depozytu, do 50 PLN.


* Decydująca jest data wpływu depozytu na konto gracza.

Wpłać depozyt teraz (musisz być zalogowany do konta gracza)



Kliknij tutaj aby zapoznać się z Przepisami i Warunkami.

RAM0S #2248910 11/04/2008 20:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
pytanie tylko czy 1000 dotyczy graczy ze wszytskich krajow swiata?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
Raczej logiczne ze tylko Polakow. Przelewy24 to chyba polska "firma" bo obsluguje przelewy tylko z polskich kont bankowych...

RAM0S #2248942 11/04/2008 20:38
Dołączył: May 2005
Posty: 313
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2005
Posty: 313
oczywiście że tylko Polaków smile

RAM0S #2248943 11/04/2008 20:39
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Na pewno tylko Polacy. Ja wpłaciłem w pierwszej godzinie w promocji, w nocy, to dopiero będzie podejrzane jak się nie załapię smile. Choć akurat przypomniało mi się, że expekt rozsyłał kiedyś na maila ankietę za wypełnienie której rzekomo miałobyć bodajże 5 euro dopisane w ciągu chyba 72 godzin (jak teraz) i z ciekawości sprawdziłem historię transakcji, czy czegoś nie przeoczyłem, ale żadnych 5 euro czy równowartości nie było ...

Farciarz #2249064 11/04/2008 21:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by Farciarz
Choć akurat przypomniało mi się, że expekt rozsyłał kiedyś na maila ankietę za wypełnienie której rzekomo miałobyć bodajże 5 euro dopisane w ciągu chyba 72 godzin (jak teraz) i z ciekawości sprawdziłem historię transakcji, czy czegoś nie przeoczyłem, ale żadnych 5 euro czy równowartości nie było ...

Patrząc na to co wyprawia ta firma jeśli chodzi o promocje, to wcale mnie ta sytuacja nie dziwi.


Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by Pizza-man
napisz cos wiecej o tej promo?? to dla wszystkich bonus? dla Polaków tylko? i w jakiej kwocie?

- Promocja ważna jest w dniach 11- 18 kwietnia 2008
- Oferta ograniczona jest do pierwszych 1000 klientów, którzy wyślą zgłoszenie i spełnią warunki promocji. - Maksymalna wartość bonusa to 50 PLN
- Nowi klienci, mogą najpierw skorzystać z promocji od pierwszego depozytu a potem z promocji Przelewy 24. W takim przypadku konieczne jest dokonanie obrotu bonusem od pierwszego depozytu aby moc ubiegać się o bonus Przelewy24.
- Bonusy będą przyznawane w ciągu 72 godzin od zgłoszenia.
- Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu + kwota otrzymanego bonusu (maksymalnie 50 PLN) muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Przykład: Depozyt 50 PLN = Bonus 50 PLN. Wymagany obrót: (50PLN + 50PLN) x 3 = 300 PLN
- Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza. Najpierw dotyczy on prawdziwych wpłaconych środków/depozytu, a następnie bonusu.
- Jeżeli wypłata zostanie zlecona przed dokonaniem wymaganego w promocji obrotu - nie zostanie ona dokonana a bonus anulowany
- Jeżeli wymagany promocją obrót nie zostanie zrealizowany w ciągu 6 miesięcy od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza (jeżeli nie stanowią inaczej odrębne przepisy regulaminu w konkretnej promocji) - kwota bonusu zostanie anulowana na koncie gracza, a gracz utraci tym samym do niego prawo.
- Tylko jeden bonus/zwrot może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo/jeden adres IP.
- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.

- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku kiedy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.

- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.

- Konto gracza w expekt.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je rejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego wymogu może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.

- Powyższe przepisy i warunki promocji są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków (Regulaminu) expekt.com. Expekt.com Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzanie brzmienia warunków oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.

- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy brzmieniem tych przepisów a ich angielską wersją - obowiązuje wersja anglojęzyczna

Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 32
jest jeszcze jedna promocja. na ten weekend:

"Przegrałeś? Głowa do góry! Zwrócimy Ci aż do 50 PLN (15 EUR)!

Było blisko, wydawało się, że masz pewniaki... ale jednak przegrałeś? To zdarza się każdemu. Ale w ten weekend oferujemy Ci specjalną ofertę “Lucky Loser Bonus”!

Na dwa piłkarskie hity tego weekendu proponujemy Ci 50PLN (15€) zwrotu w przypadku przegranej! Najpierw, we Włoskiej Serie A Juventus zmierzy się z AC Milan - sobota wieczór (20:30 CET), a następnie (niedziela 17:00 CET) będziemy świadkami dramatycznej rozgrywki w Premier Legue pomiędzy jej liderem Manchester United a plasującym się na drugiej pozycji w lidze Arsenalem.

Nie przegap tej oferty oraz szansy na grę bez żadnego ryzyka:
Złóż zakład na żywo na jedno z tych dwóch spotkań za kwotę pomiędzy 20 PLN (6 EUR) a 90 PLN (25 EUR).
Jeżeli Twój pierwszy złożony taki zakład live okaże się przegrany - my zwrócimy Ci zainwestowaną w niego stawkę aż do 50 PLN (15 EUR).

Przykład: Przegrany zakład na żywo na Man U v Arsenal (X). Stawka €15 = €15 zwrot!"

Farciarz #2249243 11/04/2008 22:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Farciarz
Na pewno tylko Polacy. Ja wpłaciłem w pierwszej godzinie w promocji, w nocy, to dopiero będzie podejrzane jak się nie załapię smile. Choć akurat przypomniało mi się, że expekt rozsyłał kiedyś na maila ankietę za wypełnienie której rzekomo miałobyć bodajże 5 euro dopisane w ciągu chyba 72 godzin (jak teraz) i z ciekawości sprawdziłem historię transakcji, czy czegoś nie przeoczyłem, ale żadnych 5 euro czy równowartości nie było ...

zaloguj sie do kasyna, tam te 5 euro powinno czekac, mozesz bez obrodu na zaklady je przelac

yaaho #2249312 11/04/2008 23:01
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
no to czekamy do poniedziałku.
expekt jest tak hojny że starym wyjadaczom da po 50 zł... smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
jak komus te 50 zl dadza to niech napisze ok?

Strona 3 z 20 1 2 3 4 5 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,585 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1