-Cornet już nie wroci to tego meczu. żal -juz po secie. -Coż syndrom masówki buki zrobią swoje coś tak czuje zresztą Mr Eco to przeczuwał już przed meczem 3 set izii dla Vesniny \:\( -Oj Alizze żle to się skończy \:\( -przegra tego seta i przegra mecz . -moze i ustawka bo vesnina teraz bardzo często wystempuje w takich meczach ;p
i to wszystko w polowie seta bylo
Cornet wygrala 6:1 7:5 a komentarze troche wyzej byly przy 6:1 2:3*
O tenisowej imprezie Suzuki Warsaw Masters (Warszawa, 4 maja):
"Rozpatrywaliśmy różne kandydatury, a nawet prowadziliśmy zaawansowane rozmowy z Serbkami Aną Ivanovic i Jeleną Jankovic, które już w Warszawie grały. Uznaliśmy jednak, że większą atrakcją będzie Lindsay Davenport (...)"
Ale dalsza część zdania jest dość ważna.. Bo wyrwałeś tylko pierwszą część, a dalej leci "(...)bo może to być jedyna okazja, żeby zobaczyć ją na żywo.". To jest akurat prawda.. Ale w dalszym ciągu lepiej było ściągnąć Ivanovic, która na pewno gra na wyższym poziomie niż Davenport, która swoje najlepsze dni ma dawno za sobą..