Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20
nawoj #2258192 14/04/2008 05:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by DJ SOSNA
Podobnie jak Conrad zawsze myślałem że Centrebet jest w czołówce jesli o to chodzi ale po tym co czytam tutaj to sam już nie wiem.
I dobrze myślałeś. Tyle, że nic nie trwa wiecznie i teraz to się zmieniło.

Bonus: Unibet
z o ® r o #2258220 14/04/2008 05:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Hehe, tak jest, zmieniło się: właśnie zwiększyli limity na wszystkie główne ligi. piwo

Jedynie dla Zorro zmniejszyli. smile

Conrad #2258235 14/04/2008 05:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Conrad
Hehe, tak jest, zmieniło się: właśnie zwiększyli limity na wszystkie główne ligi. piwo

Jedynie dla Zorro zmniejszyli. smile

Problemy ze wzrokiem? cool

Originally Posted by SyKo
Tylko, ze sytuacja wyglada tak, ze jeszcze niedawno przyjmowali na "mniejsze" zdarzenia(chociaz nie wiem czy liga holenderska, czy portugalska to jakies egzotyczne ligi) sporo wiecej i jesli zmniejszyli limity na takie zdarzenia, to chyba proporcjonalnie bedzie sytuacja z LM, chociaz pewny nie jestem.. Tak czy inaczej nie przyjmuja juz takich stawek jak kiedys. Pozdr.

Originally Posted by Marcin
Dzis mialem pierwszy przypadek ze zaakceptowana stawka wyniosla 0 (słownie : zero). Juz od kilku tygodni kazdy zaklad mam akceptowany recznie, na poczatku bywalo ze przechodzily czterocyforwe stawki w $, teraz juz moge o tym pomarzyc.
Faktycznie kiedys BYŁ to buk z TOP3.....

Ja dziekuje za granie za 100 000 po kursie 2,4 gdy gdzies obok mam 2,5.

z o ® r o #2258244 14/04/2008 05:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Conrad
Hehe, tak jest, zmieniło się: właśnie zwiększyli limity na wszystkie główne ligi. piwo

Nic dodać, nic ująć. piwo

Super limity na wszystkie główne ligi. smile

Conrad #2258274 14/04/2008 05:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
smile

z o ® r o #2258283 14/04/2008 05:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To, że na LM czy Premiership mają wysokie limity to jeszcze nie świadczy o klasie buka. Oprócz wyżej wspomnianych istnieje jeszcze cała rzesza lig i dyscyplin sportowych, które ludzie chcą obstawiać i to właśnie tam pojawiają się problemy.

Na LM czy Premiership to prawie każdy bukmacher ma b. wysokie limity więc nie jest to żadnym wyznacznikiem.

tomo #2258306 14/04/2008 05:43
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na mniejsze rzeczy to wszędzie jest tak samo, nie da się tego ogólnie "grubo" zagrać.

Natomiast na LM czy Premiership to w Cbet możesz walić grubo, a to nie wszędzie możesz zrobić. Oni mają klientów, którzy walą po 100 tyś. na zakład i od razu przyjmują. A nawet tego się większość buków boi. smile

Rozmawiałem dzisiaj ze znajomym w Skandynawii i mówił mi, że Centrebet jest tam #1 bukiem. Czas podbić resztę Europy, choć ja u nich gram już od ponad 10 lat...

tomo #2258328 14/04/2008 05:50
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by tomo
Na LM czy Premiership to prawie każdy bukmacher ma b. wysokie limity więc nie jest to żadnym wyznacznikiem.
Wielu graczy nawet na to ma w Centrebet bazowy limit 0. Każda stawka - nieważne czy 50 euro czy 50 tys euro idzie do ręcznej akceptacji, która trwa do kilku minut. A teraz pytanie: po co? Skoro Conrad twierdzi, że nie ma możliwości aby 100 tys zł na te ligi nie zostało zaakceptowane?

Jeśli nie ma możliwości, żeby nie zaakceptowali 100 tys zł to po jaką cholerę każde 50 euro musi być ręcznie zatwierdzone przez pracownika? Brak tu elementarnej logiki.

z o ® r o #2258335 14/04/2008 05:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dla Ciebie ręcznie akceptują nawet 50 Euro dla Premiership? Jeśli na serio piszesz to daj znać to opiszemy tę sprawę szerzej na mecz.pl bo nie chce mi się w to wierzyć.

I czy kiedykolwiek odrzucili Ci taki zakład za 50 Euro?

Conrad #2258336 14/04/2008 05:54
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Na serio, zrobię z tego aferę jeśli tak jest bo przecież firma się reklamuje że ma jedne z najwyższych limitów w branży na te zdarzenia.

Conrad #2258348 14/04/2008 06:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Conrad
Dla Ciebie ręcznie akceptują nawet 50 Euro dla Premiership?
Trudno mi się do tego odnieść bo mam na razie za mało danych, jako że sprawa jak już pisałem jest świeża. Akcja limitowania graczy rozpoczęła się prawdopodobnie dopiero w marcu. Mnie przycięli dosłownie parę dni temu. Od tego czasu każdy zakład biorą do ręcznej akceptacji. Na EPL zagrałem w tym czasie jeden zakład za 300 euro i on też poszedł.

Quote
I czy kiedykolwiek odrzucili Ci taki zakład za 50 Euro?
Wiele zakładów mi odrzucili, ale niektóre przyjęli. Ten, który zagrałem na EPL za 300 euro znalazł sie akurat w tej drugiej grupie.

z o ® r o #2258360 14/04/2008 06:11
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak Ci kiedykolwiek przytną zakład na EPL czy LM to daj znać, z chęcią zrobię z tego burzę skoro reklamy mówią o super limitach na te ligi.

Co do mniejszych lig/zdarzeń to nie wnikam. Tu każdy buk ma prawo przyjąć tyle ile uważa, nawet jeśli są to grosze.

Conrad #2258717 14/04/2008 15:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
mi sie wydaje czy mój post został wycięty... Jak w ten sposób ma wyglądac merytoryczna dyskusja o limitach, to sobie odpuszcze.

awax76 #2258748 14/04/2008 16:18
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by awax76
Originally Posted by Conrad
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN. piwo

chętnie zmieniłbym walutę konta z euro na złotówki, wie ktoś czy to możliwe? a może już ktoś to przeszedł?

odpisali mi coś takiego:
" Unfortunately we are unable to change this for you. If you would like to bet in a different currency, you will need to submit a new application and select the currency of your choice.

The new application will be temporarily suspended until customer services can determine that it is a currency change and activate it for you."

nie bardzo rozumiem, niby miałbym nowe konto otworzyć? i jak? na te same dane?

awax76 #2259207 14/04/2008 22:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
masz otworzyc sobie nowe konto, pozniej oni zamkna Ci stare i aktywuja nowe

yaaho #2259481 14/04/2008 23:59
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Dostałem freebeta od centrebet i postawiłem na GG Lopeza(krecz czyli zwrot) kupon mi rozliczyli tylko że freebet zniknął. Krecz=zużyty freebet(mam status freebeta-used)

Shanti #2259536 15/04/2008 00:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
To juz wiesz na jaki sport lepiej nie stawiać freebetów

awax76 #2264634 16/04/2008 15:32
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Originally Posted by awax76
Originally Posted by awax76
Originally Posted by Conrad
Wkrótce będzie strona po Polsku, a już teraz widzę, że można otwierać konta w PLN. piwo

chętnie zmieniłbym walutę konta z euro na złotówki, wie ktoś czy to możliwe? a może już ktoś to przeszedł?

odpisali mi coś takiego:
" Unfortunately we are unable to change this for you. If you would like to bet in a different currency, you will need to submit a new application and select the currency of your choice.

The new application will be temporarily suspended until customer services can determine that it is a currency change and activate it for you."

nie bardzo rozumiem, niby miałbym nowe konto otworzyć? i jak? na te same dane?

profesjonalna robota supportu! założenie nowego konta, mail z prośbą o zamknięcie starego konta i aktywacja nowego konta załatwione w ciągu 30 minut

awax76 #2271012 18/04/2008 14:29
Dołączył: May 2004
Posty: 514
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 514
Widzę że już pojawił się j. polski. Mam pytanie: czy są jakieś promocje dla nowych graczy. Nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

molek64 #2271176 18/04/2008 17:47
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by molek25
Widzę że już pojawił się j. polski. Mam pytanie: czy są jakieś promocje dla nowych graczy. Nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

W chwili obecnej nie (chyba że na pokera to może coś jest).

Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1