Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
No i kur...czę na grillu nie zdążyłem zatypować ... :-(
Myślałem, że przynajmniej wieczorkiem podam jakieś typy na niedzielę i nie dostanę w ten sposób ostrzeżenia, a tu jak na złość wszystko na sobotę... Tragedia ...
W związku z tym zwracam się z prośbą, żeby nie przyznawano mi ostrzeżenia w ramach okazania skruchy... Nie przypuszczałem, że nie ma w zestawie nic na jutro... Jurorzy chyba przyznają mi rację co do tego, że sytuacja kiedy cały weekendowy zestaw składa się z meczów sobotnich jest niecodzienna i zdarza się rzadko, a więc mam nadzieję, że może być podstawą do odstąpienia od wymierzenia kary jako okoliczność łagodząca (jako student prawa do takiego wniosku obrony bym się przychylił i liczę na to, że Wy uczynicie podobnie :-))...
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Akurat niezgodzę się w jednym punkcie: mianowicie, zazwyczaj na weekend podajemy mecze tylko z soboty, a rzadko są mecze niedzielne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale po takiej skrusze, nie zostaje nic innego jak prychylić się do prośby. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Od niedawna bawię się z Wami w typowanie wyników. Fajna zabawa. Jednak jestem zdziwiony zestawem meczów. wczoraj np. graliśmy jakiś mecz z ligii walijskiej. Przyznam szczerze, że dopiero teraz się dowiedziałem że istnieją takie zespoły. Można oczywiście obstawiać również ligę nigeryjską, Republiki Południowej Afryki, Srilanki czy tez Papuy Nowej Gwinei. Ja jednak uważam, że wiele ciekawsze byłoby obstawianie bardziej znanych lig. Jestem przekonany że duża część z Was mecz w lidze walijskiej potraktowała jak "chybił trafił", a przecież w tej zabawie nie o to chodzi. Jest ogrom meczów i nie wierzę w to że nie można wybrać nic atrakcyjszego. Fajną nowelizacją regulaminu byłoby np. obstawianie jednego meczu wybranego przez siebie, ale to oczywiście temat na nową edycję.
Generalnie zabawa mi się podoba i dziękuję prowadzoncym to forum za ich ciężką pracę. Naprawdę dobra robota. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Poniewaz PLK ma być jak jo-jo, bawic i jednoczesnie uczyc; nie mamm bladego pojecia czego uczy jo-jo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nawiazujac do propozycji - jeden mecz wybrany przez siebie. Gramy w parach, wiec raczej odpada. Ale jak ktos chce, moze sie zglosic do mnie lub Terrora i wyslac swoje propozycje dla dowolnej kolejki.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
ja tez moge? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D

#225916 31/01/2005 12:42
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
[color:"blue"]Widze Bartek że chyba ostatnio mi ufasz jeśłi chodzi o typowanie:) I z tego co widze dobrze na tym wychodzisz:) Oby tak dalej:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
ciiii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#225918 02/02/2005 22:57
Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
W lidze mistrzów w meczu
sirlukas - bolec25
wydaje mi się że jest błąd.
podane jest 7:7
a mi wyszło 7:4
Jak się mylę to przepraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#225919 03/02/2005 08:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
według moich obliczeń Experto wygrał z reetoxem 15-14 a nie przegrał 15-16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jeśli się mylę to sory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#225920 03/02/2005 08:11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Sprawdzę zaraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> thx

#225921 03/02/2005 08:16
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Experto

Kalamaria - OFI Crete - 1 - 0 -> 1
PSV Eindhoven - RBC Roosendaal - 2 - 0 -> 2
Charleroi - Lierse - 1 - 0 -> 3
Siena - Cagliari - 1 - 1 -> 3
Udinese - Chievo - 1 - 0 -> 3
Birmingham City - FC Southampton - 1 - 0 -> 3
Fulham - Aston Villa - 1 - 0 -> 1
Cean - Monaco -0 - 2 -> 0

16 pkt

-------------------------

retoox

Kalamaria - OFI Crete - 1 - 1 -> 5
PSV Eindhoven - RBC Roosendaal - 3 - 1 -> 3
Charleroi - Lierse - 1 - 1 -> 1
Siena - Cagliari - 2 - 1 -> 1
Udinese - Chievo - 2 - 1
Birmingham City - FC Southampton - 2 - 0 -> 3
Fulham - Aston Villa - 2 - 1 -> 1
Cean - Monaco - 1 - 2 -> 0

15pkt.

Experto - retoox 16-15 mhmh sorki, już poprawiam

Last edited by [T]-error; 03/02/2005 08:16.
#225922 03/02/2005 08:18
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Kalamaria - OFI Crete - 0 - 0 sorki - muszę poprawić wszystkie wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#225923 03/02/2005 08:20
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Experto

Kalamaria - OFI Crete - 1 - 0 -> 1
PSV Eindhoven - RBC Roosendaal - 2 - 0 -> 2
Charleroi - Lierse - 1 - 0 -> 2
Siena - Cagliari - 1 - 1 -> 3
Udinese - Chievo - 1 - 0 -> 3
Birmingham City - FC Southampton - 1 - 0 -> 3
Fulham - Aston Villa - 1 - 0 -> 1
Cean - Monaco -0 - 2 -> 0

15 pkt

-------------------------

retoox

Kalamaria - OFI Crete - 1 - 1 -> 3
PSV Eindhoven - RBC Roosendaal - 3 - 1 -> 3
Charleroi - Lierse - 1 - 1 -> 1
Siena - Cagliari - 2 - 1 -> 1
Udinese - Chievo - 2 - 1 ->2
Birmingham City - FC Southampton - 2 - 0 -> 3
Fulham - Aston Villa - 2 - 1 -> 1
Cean - Monaco - 1 - 2 -> 0

14pkt.


powinno być tak:) no ale i tak szacunek dla Ciebie Terror za ciężką pracę jaką tutaj wykonujesz:)

#225924 03/02/2005 10:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Ufff chyba już wszystko ok ... normalnie wariatkowo z kocborowem mam dziś w pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr)

#225925 03/02/2005 10:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 781
miszelek - wesul 13-18
a nie 13-20
ale może się mylę

#225926 03/02/2005 11:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Ufff chyba już wszystko ok ... normalnie wariatkowo z kocborowem mam dziś w pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pzdr)

..no nie wszystko..

II Liga. wygralem mecz 18-10, a punktow w tabeli mi nie przybylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam
Pi

#225927 03/02/2005 11:26
Dołączył: May 2003
Posty: 896
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 896
A czy ktoś poprawi to?

W lidze mistrzów w meczu
sirlukas - bolec25
wydaje mi się że jest błąd.
podane jest 7:7
a mi wyszło 7:4
Jak się mylę to przepraszam

#225928 03/02/2005 11:32
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Grzesiek zajmuje się LM i pewnie on to poprawi - cierpliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#225929 03/02/2005 13:35
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
Bolec25

Motherwell - Hearts -1-1 3pkt
Arsenal - Man.United -2-1 1pkt
Osasuna - Betis -1-1 0pkt
Numancia - Ath. Madrid -1-2 0pkt
Lokeren - Gent 1-1 1pkt
Lecce - Roma -1-2 1pkt
Fiorentina - Palermo -2-1 0pkt
Man.City - Newcastle -2-1 1pkt
RAZEM 7pkt

sirlukas

Motherwell - Hearts -0-1 0pkt
Arsenal - Man.United -1-0 0pkt
Osasuna - Betis -X-X 0pkt
Numancia - Ath. Madrid -0-1 1pkt
Lokeren - Gent 1-0 3pkt
Lecce - Roma -0-1 1pkt
Fiorentina - Palermo -1-0 1pkt
Man.City - Newcastle -1-0 1pkt
RAzem 7pkt

Chyba wszytko jest dobrze sory że tak późno ale dopiero ze szkoły wróciłem

Last edited by grzesiek2; 03/02/2005 13:38.
Strona 9 z 20 1 2 7 8 9 10 11 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1