|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921 |
hey twist dlaczego zostalem wykluczony skoro podalem czesc typow......?! Co bedzie dalej ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191 |
3 LIGA XVII kolejka lysy75*10:10*sieku21 typowałem i powinienem mieć chyba 11 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191 |
Skoda Xanthi FC # Aris Saloniki - 2 - 0 wynik 0-2 0pkt Olympiakos Pireus # AEK Athens - 2 - 1 0-1 1pkt FC Thun # FC Zurich - 2 - 0 5-1 2pkt Newcastle United # Middlesbrough FC - 2 - 1 0-0 0pkt Chelsea FC # Liverpool FC - 2 - 0 0-0 1pkt Osasuna # Villarreal - 1 - 2 3-2 1pkt FC Parma # CSKA Moscow - 1 - 1 0-0 3pkt Sporting Lisbon # AZ Alkmaar - 3 - 2 2-1 3pkt razem 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
faktycznie juz poprawiam, sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 480 |
wie ktoś może czy dzisiaj prof jest otwarty i od której?? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319 |
Postanowiłem tutaj wyrazić swoje niezadowolenie z powodu zorganizowania kolejki w dniach wtorek/środa/czwartek. Może nie nie jestem zawodnikiem który bawi się w ligę bardzo długo ale nie pamiętam aby koleja w środku tygodnia rozpoczynała się od wtorku. Ja mogę rozumieć ze jest uboga oferta ale może nikt nie zauważył że mieliśmy długi weekend. Należę do osób, które nie posiadają notebooka z dostępem do netu. Myślę że jeszcze jest więcej takich osób, które nie miały możliwości łaczenia się z Internetem a co za tym idzie startują z pozycji straconej. Gdzie równe szanse?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
no tak, niektorzy w ogole nie maja dostepu do internetu, robmy kolejki tylko wtedy, gdy maja czas pojsc do kafejki lub znajomego!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Na jakiej zasadzie nie uwzgldniono wyniku Grazu w Austri w wynikach Tuirnieju Drużynowego. Nie chce mówić że to skandal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale organizator zaczyna zachowywać się gorzej niż buki naziemne na których tak często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
twist robil wyniki, ja nic nie wiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Na jakiej zasadzie nie uwzgldniono wyniku Grazu w Austri w wynikach Tuirnieju Drużynowego. Nie chce mówić że to skandal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale organizator zaczyna zachowywać się gorzej niż buki naziemne na których tak często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Pozdrawiam Gdyby ten wynik uwzgledniono (0-3) to odrobilibyście do nas tylko 3 pkt, więc nic by to nie zmieniło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 107 |
robot w ostatniej kolejce nie podal typow moj wynik to: Lempus - robot 14-14*
czy to pomylka czy moze ja nie wiem o czyms;) moge nie wiedziec oczywiscie ale prosze o wyjasnienie:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
dlatego grales ze srednia rowna 14, stad gwiazdka przy 14 w miejscu ew. wyniku robota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
czemu ja teraz nie moge typowac w 4 lidze - mam 4 miejsce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
czemu ja teraz nie moge typowac w 4 lidze - mam 4 miejsce? Kaziu - wraz ze mną, timkiem i qlmanem awansowałeś o klasę rozgrywkową wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Typujesz teraz w 3.lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Sorry ale qrwa co wy za mecz wymyslacie do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
Sorry ale qrwa co wy za mecz wymyslacie do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> o co sie spinasz człowiek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
juz o nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127 |
również Cie pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
A ja pozdrawiam wszystkich III ligowych pilkarzy Mozambiku. Nie martwcie sie! Niedlugo i wasza liga zagosci w konkursie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka