Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
#226070 29/04/2005 13:22
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 921
hey twist dlaczego zostalem wykluczony skoro podalem czesc typow......?! Co bedzie dalej ze mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ?

#226071 30/04/2005 14:01
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
3 LIGA XVII kolejka
lysy75*10:10*sieku21
typowałem i powinienem mieć chyba 11 pkt

#226072 30/04/2005 14:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
L
member
member
L Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 191
Skoda Xanthi FC # Aris Saloniki - 2 - 0 wynik 0-2 0pkt
Olympiakos Pireus # AEK Athens - 2 - 1 0-1 1pkt
FC Thun # FC Zurich - 2 - 0 5-1 2pkt
Newcastle United # Middlesbrough FC - 2 - 1 0-0 0pkt
Chelsea FC # Liverpool FC - 2 - 0 0-0 1pkt
Osasuna # Villarreal - 1 - 2 3-2 1pkt
FC Parma # CSKA Moscow - 1 - 1 0-0 3pkt
Sporting Lisbon # AZ Alkmaar - 3 - 2 2-1 3pkt
razem 11

#226073 01/05/2005 06:49
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
faktycznie juz poprawiam, sorki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#226074 01/05/2005 06:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 480
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 480
wie ktoś może czy dzisiaj prof jest otwarty i od której??
dzieki

#226075 04/05/2005 07:49
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,319
Postanowiłem tutaj wyrazić swoje niezadowolenie z powodu zorganizowania kolejki w dniach wtorek/środa/czwartek. Może nie nie jestem zawodnikiem który bawi się w ligę bardzo długo ale nie pamiętam aby koleja w środku tygodnia rozpoczynała się od wtorku. Ja mogę rozumieć ze jest uboga oferta ale może nikt nie zauważył że mieliśmy długi weekend. Należę do osób, które nie posiadają notebooka z dostępem do netu. Myślę że jeszcze jest więcej takich osób, które nie miały możliwości łaczenia się z Internetem a co za tym idzie startują z pozycji straconej. Gdzie równe szanse?

#226076 04/05/2005 14:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
no tak, niektorzy w ogole nie maja dostepu do internetu, robmy kolejki tylko wtedy, gdy maja czas pojsc do kafejki lub znajomego!

#226077 06/05/2005 05:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Na jakiej zasadzie nie uwzgldniono wyniku Grazu w Austri w wynikach Tuirnieju Drużynowego. Nie chce mówić że to skandal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale organizator zaczyna zachowywać się gorzej niż buki naziemne na których tak często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Pozdrawiam

#226078 06/05/2005 05:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
twist robil wyniki, ja nic nie wiem...

#226079 06/05/2005 09:32
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
na www.livescore.com [livescore.com] obok tego meczu pisze Susp. a na www.tbwsport.com [tbwsport.com] Abandoned - to pewnie przerwali/przełozoli/zaniechali. Bardziej nie drazylem tematu

#226080 06/05/2005 09:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Quote
Na jakiej zasadzie nie uwzgldniono wyniku Grazu w Austri w wynikach Tuirnieju Drużynowego. Nie chce mówić że to skandal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale organizator zaczyna zachowywać się gorzej niż buki naziemne na których tak często <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Gdyby ten wynik uwzgledniono (0-3) to odrobilibyście do nas tylko 3 pkt, więc nic by to nie zmieniło.

#226081 08/05/2005 11:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 107
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 107
robot w ostatniej kolejce nie podal typow moj wynik to:
Lempus - robot 14-14*

czy to pomylka czy moze ja nie wiem o czyms;) moge nie wiedziec oczywiscie ale prosze o wyjasnienie:D

#226082 08/05/2005 12:37
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
dlatego grales ze srednia rowna 14, stad gwiazdka przy 14 w miejscu ew. wyniku robota.

#226083 09/05/2005 17:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
czemu ja teraz nie moge typowac w 4 lidze - mam 4 miejsce?

#226084 09/05/2005 17:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Quote
czemu ja teraz nie moge typowac w 4 lidze - mam 4 miejsce?
Kaziu - wraz ze mną, timkiem i qlmanem awansowałeś o klasę rozgrywkową wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Typujesz teraz w 3.lidze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#226085 12/05/2005 15:17
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Sorry ale qrwa co wy za mecz wymyslacie do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#226086 12/05/2005 17:09
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Quote
Sorry ale qrwa co wy za mecz wymyslacie do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

o co sie spinasz człowiek?

#226087 12/05/2005 21:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
juz o nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#226088 12/05/2005 21:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
również Cie pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#226089 12/05/2005 21:49
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
A ja pozdrawiam wszystkich III ligowych pilkarzy Mozambiku. Nie martwcie sie! Niedlugo i wasza liga zagosci w konkursie.

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1