Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20
#226090 15/05/2005 19:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

Prosze o poprawienie wyniku III liga

grzech-Feher 20:17 a nie 19:15

Pozdrawiam

#226091 15/05/2005 19:16
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,639
twist popraw mój wynik przegrać przegrałem ale nie do 13

#226092 15/05/2005 19:35
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
na to wychodzi ze w calej III lidze jakies bzdury powychodzily.. eehh

#226093 15/05/2005 19:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Twist wygląda na to, że we wszystkich ligach bzdury powychodziły...
Przelicz punkty w jakiejś parze w jakiejkolwiek lidze...

#226094 15/05/2005 20:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
jeśli się nie myle to przeciwnik
nie może kserować typów :
na zasadzie kto pierwszy ten lepszy
a cukier kserował 2 spotkania

Liverpool FC # Aston Villa - 1 - 0
PSV-Feyenoord 3:1
proszę o poprawienie
pozd.
bobek_23

#226095 15/05/2005 20:40
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
faktycznie byki w kazdej lidze na całej linii
zgadza sie tez to, ze Cukier skerowal typki. Poprawilem wszedzie, pary nie zmieniałem

II liga:
marlon skserowal typy od Lechu44 Preston North End-Derby County 1:0 = 1:0
marlon skserowal typy od Lechu44 KRC Genk-SC Charleroi 2:0 = 2:0

III liga:

lysy75 skserowal typy od apofis Benfica Lissabon-Sporting Lisbon 1:1 = 1:1
cigar skserowal typy od Andrei AS Roma-Lazio 1:1 = 1:1
qlman skserowal typy od A.S.Romek Benfica Lissabon-Sporting Lisbon 1:1 = 1:1
qlman skserowal typy od A.S.Romek FC Schalke 04-Borussia Dortmund 2:1 = 2:1
qlman skserowal typy od A.S.Romek Atletico Madrid-Betis 2:1 = 2:1
viva skserowal typy od Nobody1111 FC Schalke 04-Borussia Dortmund 2:1 = 2:1

IV liga:

Cukier skserowal typy od Bobek_23 PSV Eindhoven-Feyenoord Rotterdam 3:1 = 3:1
Cukier skserowal typy od Bobek_23 Liverpool FC-Aston Villa 1:0 = 1:0

teraz musi byc dobrze, bo ide lulu

#226096 15/05/2005 22:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Twist proszę o odjęcie mi jednej gwiazdki z ostrzeżeniem w czwartej lidze. W tej kolejce typowałem, tylko troszkę się spóźniłem, niemniej jednak wydaje mi się, że ostrzeżenie mi się nie należy.
Pozdrawiam

#226097 16/05/2005 13:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 55
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 55
ej siema zgłaszam chec grania w 4lidze bo nie miałem neta i nie puszczałem TYPÓW sorryyy ale ja chce grac pozdro SIEKU ZIOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#226098 16/05/2005 15:41
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Dobra doooobraaaa !!!!!!!!! typuj w IV lidze
pozdro

#226099 20/05/2005 08:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 220
siemanko z moich obliczen powinnienem miec wiecej punktow i chyba wygrac w ostatniej kolejce jakbys mogl przeliczyc bede wdzienczny
Pozdrawiam

#226100 20/05/2005 16:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
przeliczylem jeszce raz i ciagle wychodzi mi 11 punktów

FK Austria Vienna # FC Kärnten - 2 - 0 3
Hammarby # Djurgardens IF - 2 - 1 5
Sporting Lisbon # CSKA Moscow - 2 - 1 0
Ipswich Town # West Ham United - 1 - 0 0
Landskrona BoIS # Mälmo FF - 0 - 1 2
FC Copenhagen # Odense BK - 2 - 0 0
FC Midtjylland # Brondby IF - 1 - 1 1
Derby County # Preston North End - 2 - 1 0

#226101 23/05/2005 05:49
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
Prosze o poprawienie wyniku - III liga
grzech - Paweł 10:11 a nie 10:14

Pozdrawiam

#226102 23/05/2005 10:33
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
jakby nie spojrzec wychodzi 14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Spartak Moscow # CSKA Moscow - 2 - 2 0
Stuttgart # FC Bayern Munich - 1 - 2 3
SC Bastia # RC Lens - 2 - 1 3
Roda Kerkrade # PSV Eindhoven - 0 - 2 1
Reggina # Lecce - 0 - 0 3
Fenerbahce # Galatasaray - 2 - 1 3
Legia Warsaw # Wisla Krakau - 1 - 2 0
FC Barcelona # Villarreal - 3 - 1 1

#226103 27/05/2005 14:09
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Dlaczego został unieważniony mecz Auda Riga-FC Dinaburg,przecież mecz został rozegrany w terminie.
Oto wyniki meczów:



stage 10
25.05 18:00 FC "Ventspils" - FHC "L. Metalurgs" 3 : 0
26.05 17:00 FC "Riga" - FC "Dinaburg" 3 : 0
26.05 18:00 FC "Jurmala" - FC "Skonto" 3 : 2
26.05 19:00 FC "Olimps" - FC "Venta" 2 : 1

Przez to że wynik nie zostal zaliczony raq82 pokonał delfiedora w konkursie "Wytypuj i Wygraj",w przeciwnym wypadku zwycięzcą zostałby delfiedor i mój typ w tym konkursie byłby poprawny.

#226104 28/05/2005 05:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Marlon - chodziło chyba o inny zespół ... w każdym badź razie o inne nazewnictwo ... dlatego zostało toanulowane .... sory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

#226105 29/05/2005 21:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
sorki ale wynik lokomotywy powinien chyba byc anulowany, w zestawie bylo ,ze zaczynal sie o 14, tymczasem jak wysylalem typy o 13.30 juz bylo 4-1. Dlatego oczywiscie nie podawalem tego wyniku , natomiast tuz po mnie typowal np woj68 i jemu zdaje sie zaliczyles wynik....

#226106 29/05/2005 21:25
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
potrafi to ktos udowodnic lub przynajmnije potwierdzic jakas strona czy cus?

#226107 29/05/2005 21:28
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,432
wierz mi nie klamie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> np na stronie expa 12:00

#226108 29/05/2005 21:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Mecz faktycznie został rozegrany o 12h, ale zmiany godzin miały juz miejsce i typy nie byly anulowane, typ byl anulowany tylko w przypadku zmiany dnia, godziny nie, wiec wg mnie problemu nie ma.

#226109 29/05/2005 21:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
no dobra niech ci bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
w takim razie trzeba looknac w regulamin czy mecz powinien byc uniewazniony czy tylko typki spoznialskich - poprawie jutro, moze bedzie czym oddychac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

odnosnie opinii Experto - fakt zmiany godz ale zmiany w tyl czy w przod czy bylo to bez roznicy, bo juz nie pamietam?

Last edited by twist; 29/05/2005 21:40.
Strona 18 z 20 1 2 16 17 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, burbon, Sensei, $-man), 1,621 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1