|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,356 |
Oki, oki. Mi to tam wisi, ale zastosowałem się do zasady Fair play i poinformowałem uczestników o zmianie gospodarza meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
Dlaczego przegralem z Timkiem 3 liga .On wcale nie postawil wynikow i dlaczego tak malo punktow mam? pozdro.Kazik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dlaczego przegralem z Timkiem 3 liga .On wcale nie postawil wynikow i dlaczego tak malo punktow mam? pozdro.Kazik W przypadku nie podania typów przez przeciwnika, grasz automatycznie ze średnią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Patrz "Regulamin" pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
dlaczego zostalem wykluczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
sorki, umknely mi typy wyslane przez ssebkosia. Juz poprawilem, zagrasz w parze z apofisem pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Witaj Twist - popraw wyniki ponieważ Armenia przegrała z Macedonią 1-2 (a nie jak dałeś 0-0). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka