|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741 |
Watt-K.Kasprzak H(0,5-0) KL 9:10 2
nie kumam tego, czemu watt ma na stronie toto 9 pkt a na wszyskich innych pisze ze zdobyl 12 pkt, a kasprzak 10+2.... ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
Co do rzeszowa sie to kadus mylisz.Wez pod uwage to ze jechali w kazdym meczu bez nicholsa to raz,dwa jechali wlasnie z tymi zespolami o ktorych piszesz "poza zasiegiem".Rzeszow powalczy z atlasem o 6 miejsce,8 zarezerwowane dla tarnowa ktory z tak oslabionym zkz nieumie wygrac u siebie.Nawet jesli rzeszow 7 miejsce i baraze to sobie z 1 ligowcem poradza,byle tylko kontuzje im niedokuczaly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Watt-K.Kasprzak H(0,5-0) KL 9:10 2
nie kumam tego, czemu watt ma na stronie toto 9 pkt a na wszyskich innych pisze ze zdobyl 12 pkt, a kasprzak 10+2.... ?? Bo Watt w oficjalnych wynikach zdobyl 12 pkt(2,2,2,1,4!,1,0) z tym ze , do zakladow na under/over lub na zklady h2h np.zK.Kasprzakiem liczy pierwsze 5 startow,a jokera pojedynczo tj. nie 4! a 2*pkt..Tak wiec zdobyl 2,2,2,2*,1=9 .Warto czasem poczytac regulamin buka , bo te czasem sie roznia np. milenium liczy jokera , wiec tam mialby 4! zaliczone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Watt-K.Kasprzak H(0,5-0) KL 9:10 2
nie kumam tego, czemu watt ma na stronie toto 9 pkt a na wszyskich innych pisze ze zdobyl 12 pkt, a kasprzak 10+2.... ?? W Toto nie licza Jokera i taktycznej .A wiec masz 12-2(za Jokera) - 1 za taktyczna. Tak mi sie wydaje Kasper 22303 jak byk (leszczyński) wychodzi 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Watt-K.Kasprzak H(0,5-0) KL 9:10 2
nie kumam tego, czemu watt ma na stronie toto 9 pkt a na wszyskich innych pisze ze zdobyl 12 pkt, a kasprzak 10+2.... ?? Bo Watt w oficjalnych wynikach zdobyl 12 pkt(2,2,2,1,4!,1,0) z tym ze , do zakladow na under/over lub na zklady h2h np.zK.Kasprzakiem liczy pierwsze 5 startow,a jokera pojedynczo tj. nie 4! a 2*pkt..Tak wiec zdobyl 2,2,2,2*,1=9 .Warto czasem poczytac regulamin buka , bo te czasem sie roznia np. milenium liczy jokera , wiec tam mialby 4! zaliczone. zle kolejnosc wpisalem , wiec poprawie jak toto policzylo (2,2,2,1,2*)=9pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Co do rzeszowa sie to kadus mylisz.Wez pod uwage to ze jechali w kazdym meczu bez nicholsa to raz,dwa jechali wlasnie z tymi zespolami o ktorych piszesz "poza zasiegiem".Rzeszow powalczy z atlasem o 6 miejsce,8 zarezerwowane dla tarnowa ktory z tak oslabionym zkz nieumie wygrac u siebie.Nawet jesli rzeszow 7 miejsce i baraze to sobie z 1 ligowcem poradza,byle tylko kontuzje im niedokuczaly oczywiscie, kazdy moze wyrazic swoje zdanie, jezeli to jednak z Bydgoszcza lub Ostrowem przyjdzie mierzyc sie Rzeszowianom w walce o ekstralige (nadal sadze,ze Atlas jest dla was poza zasiegiem) to jakos nie widze , aby Marma sie utrzymala, na wyjezdzie i od jednej i drugiej druzyny szykuje sie ostre lansko, bo zawodnicy pokroju : Jonsson,Saifutdinov,Buczkowski,Okoniewski,Davidsson sa moim zdaniem lepsi niz Watt,Bjerre,Nicholls -> reszta druzyny praktycznie nie istnieje. To samo mozna napisac o Ostrowie: Harris,Dryml,Kylmaekorpi,Ruud,Miskowiak jak dla mnie kandydat nr 1 do awansu (gdyby nie te ujemne punkty) tak czy siak mamy dopiero poczatek sezonu, tor zweryfikuje wszystkie wypociny. I niech wygra lepszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Ja tez uwazam, ze Rzeszow z Wrocławiem nie powalczy o 6-te miejsce, 7-me jest dla nich zarezerwowane i szczerze to sie boje o nich czy dadza rade w barazu. Bo niby kto ma tam ciagnac ekipe? Nicholls, spoko i kto dalej Watt i Bjerre jezdza obecnie gorzej od jezdzcow zarownow z Ostrowa, jak i z Bydgoszczy. A przeciez Nicholls to tez nie Crump i 20 punktow w zadnym z tych wyjazdow nie przywiezie,a chyba o to sie gadka rozchodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
nie ma co gdybac na poczatku sezonu co bedzie za pare miesiecy Zuzel to kontuzjogenna dyscyplina. W kazdym badz razie Bydgoszcz za rok w ekstralidze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Hagi tak samo jak mieliscie nie spasc  Prawda jest taka ze jak wyleci EjDżej albo Emil to w Ostrowie czy Gdansku nie za duzo zdzialacie  A zuzel to sport kontuzjogenny jak wspomniales  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ano owszem, tam nie powalczymy, ale spokojnie sezon jest dlugi, bedzie dobrze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Ja jeszcze wroce do postu Capone. Wedlug mnie wcale nie byl on taki zly.Ogladalem Dollana w zeszlym sezonie w EL. Widzialem wyniki tegorocznych sparingow i sam myslalem ze Doolan bedzie tego dnia lepszy od Zengoty. Nie wiem jak to wygladalo ze strony kibicow Tarnowa ale mi sie wydaje ze niepotrzebnie robione byly na nim zmiany taktyczne. Predzej wymienialbym Ljunga. No ale coz.... Co do sily Rzeszowa to uwazam ze sa oni porownywalnie mocni z druzynami ktore beda ewentualnie walczyly w barazach. Nichols, Bjerre, Watt, Zagar, dobry na swoim torze Lampart. Zobaczymy co to bedzie. Znacznie odstaje w tej naszej ekstralidze niestety Tarnow, ktory pewnie nie zalapal by sie do pierwszej 4 takze w 1 lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Elbisi ale co ma EL do naszej ligi zadne odwierciedlenie mozliwosci zawodnika i tego jak on bedzie jezdzil w polsce (np Richardsson, Shlein czy tez Nichols itd, itp) wiec skonczcie porownywac te dwie ligi bo to calkiem inna bajka i jakiekolwiek porownywanei nie ma sensu ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
Wiem ze to zupelnie inne liga. Oczywiscie nie wszyscy zawodnicy sprawdzaja sie na polskich torach. Ale chyba tego nie mozemy powiedziec o kangurach , ktorzy to sprawdzaja sie w polskich ligach. Nie bede tutaj wymienial nazwisk bo napewno jak sie interesujesz zuzlem to je znasz. Pewnie ze nikt od Doolana nie oczekiwal 10 puntkow. To ze wczoraj pojechal slabiej wcale nie znaczy ze w nastepnych meczach nie bedzie zdobywal okolo 6-8 punktow w meczu na tle slabiutkiej druzyny jaka jest Tarnow.
PS. Zaznaczam ze nie jestem z Tarnowa ani tez specjalnie nie kibicuje Doolanowi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
tipsport wystawil o dziwo kursy na zuzel 3301 (+) Rzeszow-Wroclaw.2-0 1,85 8 1,85 - - 2008-04-20, 16:30 3304 (+) Torun-Zielona G.0-11 1,85 8 1,85 - - 2008-04-20, 16:30 3302 (+) Leszno-Tarnow.0-37 1,85 8 1,85 - - 2008-04-20, 17:00 3303 (+) Gorzow-Czestoch.0-3 1,85 8 1,85 - - 2008-04-20, 17:00 Wroclaw i gorzow wygladaja smakowicie , co o tym myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
bajbus wyluzuj niech sie inni tez odkryja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
bajbus wyluzuj niech sie inni tez odkryja  ok ale sadze ze na te 2 mecze beda wieksze linie i to o duzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Obys mial racje nie bede plakal z tego powodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20 |
Witam...jutro kolejna żużlowa niedziela w naszym kraju na chwilę obecną myślę że warto będzie zagrać Unie z Leszna z handi...o ile buki nie przesadza z naliczeniem go...i mimo wszystko skłaniałbym się do zagrania handi na Rzeszów...wróci już Nicholls do tego Watt Bjerre Zagar i Woodword wydaje się być bardziej kompletnym zestawieniem niż drużyna gości w której widze Crumpa i Ogóra (któy potrafo w Rzeszowie jeździc)ale to moze być za mało...narazie to takie luzne spostrzeżenia bo bez oferty ciężko cokolwiek powiedzieć...
Jedno czego jestem pewien to że Bet365 wystawi jutro hit I ligi czyli KM Ostrów vs. Polonia Bydgosz...i wydaje mi się ze napewno wystawią ilość zdobytych punktów dla Emila Saifutdinova...mimo że sercem jestem za KMem to twierdze że Rosjanin jutro wygra wszystkie swoje wyścigi...zreszta było widać że odpowiada mu ostrowski tor na finale IMŚJ...można poszaleć po "orbicie" tak jak w Bydgoszczy a i początek sezonu w jego wykonaniu fenomenalny i myślę że w jutro nie znajdzie swojego pogromcy...choć tak naprawde ciężko powiedzieć na co stać ostrowska drużynę...
Jutro jak zobacze oferte postaram się napisać coś konkretniejszego...Pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Toruń-ZKŻ- handicap: 0-11 1,88 12,00 1,88 Gorzów-Częstochowa- handicap: 0-4 1,88 12,00 1,88 Leszno-Tarnów- handicap: 0-40 1,90 10,00 1,90 Widac handicap na Tarnów ciagle rosnie  kursy z betgun.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
moim zdaniem -40 nie do gry. jak juz to +40
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|