Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
bazyl #2265373 16/04/2008 22:01
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by bazyl
*jest

i to jego ogranie w lidze polskiej laugh

Bonus: Unibet
Sergio1 #2265377 16/04/2008 22:03
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by bazyl
*jest

i to jego ogranie w lidze polskiej laugh
Wolisz Matusiaka w super formie z super ograniem europejskim? laugh

bazyl #2265388 16/04/2008 22:09
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Sergio1
Originally Posted by bazyl
*jest

i to jego ogranie w lidze polskiej laugh
Wolisz Matusiaka w super formie z super ograniem europejskim? laugh

Nie, ale jeszcze nie jest powiedziane, że Matusiak pojedzie

Sergio1 #2265402 16/04/2008 22:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Roger juz jutro bedzie Polakiem laugh

Linc #2265425 16/04/2008 22:20
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
To, że nie będzie Jelenia to można było przewidzieć. Leo od początku nie stawiał na Irka. Według mnie to strata dla kadry, ale Holendra bronią wyniki.

W moim odczuciu minusem jest brak Grosickiego - dla mnie to jest przyszłość kadry i to on powinien się z "dziadkami" ogrywać, a nie Pazdan. Kokoszka wczoraj pokazał, że do kadry jeszcze mu sporo brakuje - jest bramkostrzelny, ma talent, ale pozycja obrońcy wymaga pewności i w tej formacji nie ma miejsca na eksperymenty z młodzieżą, bo Janczyk może zmarnować jedną czy dwie setki i wtedy jeszcze tragedii nie ma, ale jak Kokoszka zrobi dwa karygodne błędy, to jest już po meczu.

bazyl #2265434 16/04/2008 22:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by mgr
ta.. Sikora laugh chyba oszaleliście laugh
chyba nie... nie w najlepszej formie ze wszystkich polskich napastnikow na dzien dzisiejszy.

Czy w najlepszej formie to kwestia dyskusyjna..

Co najważniejsze - tak sobie nagle go ma wrzucić do kadry Beenhakker, bo strzelił pare bramek Zagłębiom Sosnowiec i innym rurom? Śmieszne to jest żeby ktoś go nie gra w kadrze nagle do niej wskakiwał i ma być jej zbawcą.. Chyba ma jakieś znaczenie ogranie, doświadczenie?

Gadacie o Zieńczukach, Sikorach i innych.. a jakby ich puścił Beenhakker na mecz z Niemcami, Chorwacją, czy nawet Austrią, to by kloca strzelili na środku placu i tyle by ich było.
A później byłby płacz, po co ich wystawił

mgr #2265452 16/04/2008 22:29
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
http://sport.onet.pl/0,1264200,1731267,wiadomosc.html

prosze bardzo jak Pan Prezydent szybko zareagowal na apel LEO smile

mgr #2265496 16/04/2008 22:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Originally Posted by mgr
Co najważniejsze - tak sobie nagle go ma wrzucić do kadry Beenhakker, bo strzelił pare bramek Zagłębiom Sosnowiec i innym rurom? Śmieszne to jest żeby ktoś go nie gra w kadrze nagle do niej wskakiwał i ma być jej zbawcą.. Chyba ma jakieś znaczenie ogranie, doświadczenie

to w takim razie dlaczego Beenhakker chce wziąć Rogera który ma zero ogrania w kadrze?

AnJay #2265518 16/04/2008 22:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Originally Posted by AnJay
to w takim razie dlaczego Beenhakker chce wziąć Rogera który ma zero ogrania w kadrze?

Dla mnie osobiście to jest nieporozumienie. Tylko atmosferę popsuje, a jego umiejętności też poddaję w wątpliwość.

mgr #2265521 16/04/2008 23:01
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by mgr
Originally Posted by AnJay
to w takim razie dlaczego Beenhakker chce wziąć Rogera który ma zero ogrania w kadrze?

Dla mnie osobiście to jest nieporozumienie. Tylko atmosferę popsuje, a jego umiejętności też poddaję w wątpliwość.
tez uwazam ze sie nie nadaje frown

mgr #2265533 16/04/2008 23:05
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
a mi sie wydaje ze Roger to jest bardzo dobre posuniecie...i wzmocni team...i nie gadjacie ze mamy lepszy polskich kopaczy czy cos takiego...bo sami widzimy ze po meczu z USA, ze jak zagramy słabsze spotkanie to dostajemy ostre lanie... Roger na pewno sie przyda.

ja byłbym za daniem paszportu jeszcze przynajmniej 1-2 zawodnikom jeżeli skauci by takich wynalezili...i byliby na poziomie reprezentacyjnym...

PioKing #2265539 16/04/2008 23:08
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,362
Originally Posted by PioKing
Powinni wylecieć - Żurawski, Garguła, Radomski, Janczyk, Piszczek, Radomski, Goliński

Wylecą : Golański, Kowalewski, Wawrzyniak, Jop, Golinski, Pazdan, Wichniarek, Janczyk
wytłumacz mi piomil dlaczego powinien wylecieć Garguła, tylko sensownie prosze, za to, że jak tylko dostaje szanse to jest najlepszy, badź jednym z najlepszych na boisku? Mowie o grze w kadrze, w klubie gra dziadostwo w tej rundzie jak i cały GKS.

adriano #2265550 16/04/2008 23:11
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jak wyjdziemy z grupy to będę miał taaaaaaką polewkę z tych komentarzy laugh laugh laugh
Czemu nie jesteście trenerami reprezentacji skoro wiecie wszystko lepiej od Leo?

micha$ #2265551 16/04/2008 23:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Przeciez Leo powoluje kadre po wypowiedziach na mecz.pl przyznal ostatnio w wywiadzie.

AnJay #2265570 16/04/2008 23:19
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Hmm, gdzie Zieńczuk? Jego brakiem się zdziwiłem.

W każdym bądź razie nie ma co narzekać, to Leo jest ekspertem i najlepiej wie kogo wziąć na Euro.

Podobała mi się wypowiedź Leo na temat sytuacji w naszej lidze i te chore spuszczanie klubów, itd. Brawo. Wreszcie normalny komentarz na temat tego cyrku...

Kylo #2265572 16/04/2008 23:19
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Originally Posted by Kylo
Przeciez Leo powoluje kadre po wypowiedziach na mecz.pl przyznal ostatnio w wywiadzie.


ja slyszalem nieoficjalnie ze sugeruje sie tez wypowiedziami z onet.pl

zxp #2265619 16/04/2008 23:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
a gdzie Drewniak frown ?

kelmaj #2265678 17/04/2008 00:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Nigdy nikt do końca nie będzie zadowolony z takich powołań, bo każdy ma jakąś inną, osobistą wizję zawodników, postrzega inaczej w każdym aspekcie. Beenhakker był najbliżej kadry, a nie my więc tak jak mówił wybrał najlepszą polską ekipę. W jego mniemaniu oczywiście. A że obecnie niektórzy zawodnicy prezentują słabą formę to już zupełnie inna sprawa. Niektórzy choćby spisywali się rewelacyjnie nie pasują do koncepcji jaką ułożył sobie Leo, albo w kadrze nie potrafią udowodnić tego co prezentują na boiskach ligowych i nie są przydatni dla kadry. Niech co niektórzy przypomną sobie słowa które kierowali pod adresem Leo na początku eliminacji. Jeden kroczek został zrobiony - zakwalifikowaliśmy się. Teraz główna część, czyli potwierdzenie pracy Leo, a przede wszystkim zweryfikowanie jej. Jak powiedział Beenhakker po losowaniu grup - 'inne drużyny są mocne, ale tylko na papierze, a papier nie gra' my musimy liczyć na kolektyw i drużynę. Osobiście chce, żeby nasza drużyna zaprezentowała się godnie i honorowo, abyśmy nie musieli się wstydzić, że 'sukcesem był awans, a sama postawa jest nieważna', a piłkarze pojadą odciąć kupony, zagrać mizerię bez chęci i wrócić. Nie wyznaczam celów, chce zobaczyć ambitną walkę, poświęcenie, pot i łzy. Wyjście z grupy nie jest najważniejsze. Ma być solidnie, zespołowo z poświęceniem w wierze i nadziei. Jeśli tak będzie wyjdziemy z grupy.

Cholo #2265688 17/04/2008 00:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,022
kurcze, rzeczywiscie, brakuje grzesia. bez niego dosrodkowania ze skrzydel nie maja sensu, a wszyscy wiemy, ze atak pozycyjny nigdy nie byl nasza najmocniejsza strona. złe mi się śni w takim razie, ech.

Cholo #2265690 17/04/2008 00:28
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,088
Originally Posted by Gvizdek
a gdzie Drewniak frown ?
Tez sie zalamalem frown Pojedzie jako maskotka moze

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1