|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Gdzieś ostatnio czytałem, że jakiś typ (Korwin? generalnie ktoś taki medialno-zakręcony) rzucił pomysł, żeby Euro 2012 najnormalniej Włochom sprzedać  Gość rzucił cenę 1 mln E, co moim zdaniem jest za mało ale za ok. 2.5 mld E to ja bym się zastanowił, oczywiście nikt nam tyle nie da oraz UEFA się nie zgodzi na taki deal, ale sam pomysł całkiem ciekawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To byl Misztal, byly posel Samoobrony, ten co sie hummerem rozbijal, a teraz uciekl do USA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A kto tutaj mówi o jakimś burżujskim piciu w ogródkach ? Kupujesz kratę browaru w markecie i jazda  To popieram!  Zgrzewka i na rynek, a tam i tak 95% pijących nie będzie siedzieć w oficjalnych ogródkach bo te są mało pojemne, tylko większość będzie chlała na stojąco na rynku. Pewnie będą też chodzić wokół rynku wolnym krokiem, niczym wierni w Mekce, lol. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Ghana - PKB na mieszkańca - 2'750 $ Kumasi - 51 500 widzów Akra - 40 000 widzów Sekondi - 20 0000 widzów Tamale - 21 000 widzów Polska - PKB na mieszkańca - 10,858 $ Chorzów - 48 000 widzów (relikt przeszłości) Poznań - 24 000 widzów Kraków - 21 000 widzów Kielce - 15 000 widzów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2007
Posty: 604 |
włosi ruszyli tematem teraz uefa nas przyciśnie i bardzo dobrze może sie w końcu cos ruszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jesli nam ktos cos odbierze, to wtedy bedzie to wspolny sukces Jarosława Kaczynskiego i Donalda Tuska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
15k to duzo , jak wywalic 70 % dzialaczy i gowno robiacych VIPow [pierwsze z brzegu - co Jarek K. wie o pilce jak nierozronia bramkarza z trenerem  ]. Ale na lidze dzialczy jest kilku a na wielkie imprezie caly stadion i gowno robia. Wiadomo organizator czy kolo od logistyki na stadionie wiadomo +troche policij nad bezpieczenstwem , ale nie caly stadiom. Na PNA kibice sie bawia jak pokazuja - jest orkiestra i graja i dopinguja , nasz doping jest dobry , ale stanie jeden kolek z drugim to niec niezrobia , jak na ostatnie MS 69 % biletow [chyba tykle] dotsali dziadki i dzialcze do IV ligi. JAK TAK MA BYC TO JA PODZIEKUJE
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Prezentacja Stadionu Narodowego odbyła się. Stadion jak stadion. Ciekawe było pytanie Bohdana Tomaszewskiego: Panie ministrze (do Drzewieckiego) dlaczego prezentacja tak ważnej rzeczy odbywa się w takich warunkach? To jest kompromitujące! [Na sali oklaski].  Ryszard Raczek: Dlaczego, jakie były trudności, ze na Stadionie Narodowym nie będzie bieżni? Minister: Nie zdążymy. Możliwe jest zrobienie tego po fakcie. itd...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Ghana - PKB na mieszkańca - 2'750 $ Kumasi - 51 500 widzów Akra - 40 000 widzów Sekondi - 20 0000 widzów Tamale - 21 000 widzów Polska - PKB na mieszkańca - 10,858 $ Chorzów - 48 000 widzów (relikt przeszłości) Poznań - 24 000 widzów Kraków - 21 000 widzów Kielce - 15 000 widzów  Co w tym śmiesznego ? Oni mają PNA teraz, my Euro w 2012.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
Kolejna - przykra niestety - odsłona spektaklu pt. Euro 2012:
"Polska": Z najnowszego raportu firmy PMR, do którego dotarła gazeta wynika jednoznacznie: jeśli do końca tego roku nie zaczniemy pełną parą budowy stadionów, autostrad, dróg i dworców, Euro 2012 w Polsce się nie odbędą.
http://wiadomosci.onet.pl/1693587,11,item.html
Można się było tego spodziewać. Po owocach Euro 2012 poznamy co warta Platforma Obywatelska, chyba że do tego czasu zrzekną się swej władzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Mnie cieszy to, że nasi jadą na zachód pracować a u nas będą budować Chińczycy. Tam to jest kultura pracy i każdy zasuwa we właściwym tempie... a nie jeden robi a 8 siedzi wokół i pije piwo, albo śpi. Kiedyś miałem okazję pracować w brygadzie na budowie, gdzie dołączył się sezonowo do pracy jakiś mołdawianin. Nie miał lekko, zasuwał, języka nie znał, byle murzarz go gonił jak chciał, Polacy to generalnie rasiści po każdym względem, no i lenie do pracy ( jeżeli pracować za funty nie muszą  ) Tacy Chińczycy jak będą pracować z Polakami to wrócą alkoholikami. Wogóle, że infrastrukturę wybudują nam kitajce to mit, głupi mit, którzy wierzą ostatni optymiści w Euro. Po początkowej euforii, wogóle nie wierzę w sens organizacji takiej imprezy i chciałbym żeby odebrali Polsce te Euro. I tak Polaków uważają wszedzie za pijaków i złodziei, dojdzie także sprawność nieudaczników
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Stadiony będą na czas, tylko czy będą to areny z prawdziwego zdarzenia, z których będziemy mogli być dumni. Czy taki tania lipa?
Z tego co wiem to Narodowy ma być przynajmniej kryty, tak więc nadzieja jest.
Jeśli Grecy mieli olimpiadę u siebie i spartaczyli sprawę strasznie to o nas się nie boję. Piłkarze będą mieli gdzie grać. Problem tylko z infrastrukturą, przez 2 lata niszczone były wszystkie plany autostrad, a teraz trzeba nadrabiać to...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
kiedys ktos powiedział, ze wystarczy dac nam władze i sami sie zniszczymy, chyba cos w tym jest bo od 90 roku sa wolne wybory a cały czas te same geby i nie ma na kogo normalnego zagłosowac... a z tym ze jestesmy lenie, pijacy i obiboki to sie zgadzam w 100 % ach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966 |
Eeee tam. Ciągłe biadolenie o opóźnieniach, że zagrożone Euro. Sranie w banię. Jakoś to będzie, nie dogoni się cywilizacyjnie reszty świata przez te cztery lata, ale... Dla zdrowotności dzisiejszy slajd z web-cam w Doniecku. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
no właśnie w Doniecku .... a u nas ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Eeee tam. Ciągłe biadolenie o opóźnieniach, że zagrożone Euro. Sranie w banię. Dokładnie. ME 2012 odbedą sie w Polsce i szkoda czasu na pieprzenie o "zagrozeniach". Opóźnienia wytłumaczy się dekoniunkturą ,której dno przypadnie na przełom 2010/2011. A po mistrzostwach.....wszystko sobie zgnije i co sie wtedy zrobi ? Protokół zniszczenia. Koniaczek ? Podwójny ! Stać nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735 |
To już rok. Ot takie przypomnienie dla optymistów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,889 |
dokładnie nie ma co dywagować, ME będą i tyle. Dróg nie będzie bo po prostu nie zdążymy tyle zrobić, co do hoteli nie ma co się martwić bo wybudują je prywaciarze żeby zarobić na tym, albo tak jak w gdańsku miasto wynajmie ekskluzywne promy, postawi je w porcie i będą jako hotele. Stadiony pewnie powstaną ale nie tak szybko i nie takie jak na ukrainie, bo tam największe pieniądze ładują w nie prywaciarze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Tia, a te ekskluzywne promy to staną w stoczni czy na Motławie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|