Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20
Conrad #2297946 27/04/2008 21:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Aha, info z ostatniej chwili, od 1.05 (czwartek) rusza nowy bonus i firma wypuści nowy kod promocji dla kampanii online. pogodnie

Tak więc z rejestracją można zaczekać te kilka dni.

Bonus: Unibet
Conrad #2297992 27/04/2008 21:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Conrad
kfjatek , masz u nich napisane, że polski support jest od pon-pią ale możesz pisać do angielskiego supportu w weekend.
Gdzie? Ja widzę tylko w dzialke "kontakt" - "ferujemy całodobową pomoc telefoniczną i mailową w jęz. angielskim. W innych językach nasi pracownicy są do dyspozycji w godzinach 10:00 CET - 18:00 CET."
---
Dostałem też odpowiedz od supportu.

"Hello Szymon,

I have passed your query onto our marketing team.
They will endeavor to correct this within the next 2 days.
We apologise for any inconvenience."

Jak dla mnie kpina. Nie zagram u nich ani 1 zakładu.

kfjatek #2298689 28/04/2008 00:39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja zaczynałem tam grę to zawsze korzystałem z angielskiego supportu, tylko ten jest całodobowy, 7 dni w tygodniu.

18.02.2002 postawiłem pierwszy zakład w Centrebet, na to że Szwajcaria pokona Norwegię (nie zapisałem tylko w jakiej dyscyplinie). Ale zakład wygrany. smile

kfjatek #2299739 28/04/2008 16:11
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Originally Posted by kfjatek
Dla wszystkich kombinatorów.

"Zgodnie z wymogami licencyjnymi, zanim zrealizujemy Twoją pierwszą wypłatę środków z konta gracza, musimy potwierdzić Twoją tożsamość.

Zostaniesz poproszony o przesłanie do nas skanu/ksero paszportu lub prawo jazdy abyśmy mogli potwierdzić Twoją tożsamość i datę urodzenia, oraz dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania."

Ok ale co to oznacza, czy jest to poprostu wysłanie im skanu dowodu osobistego, czy też coś na wzór Iasbet, że wysyłamy całe sterty papierów a im ciągle mało?

terkin #2299808 28/04/2008 17:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tylko skan prawka czy dowodu i po sprawie. Najlepiej wysyÅ‚ać na [email protected] to wtedy po kilku dniach także freebet siÄ™ pojawi na koncie. smile

Conrad #2300643 29/04/2008 01:17
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Przy probie wplaty przez moneybookers, pojawia sie komunikat "Konto odbiorcy nie może odbierać płatności. Prosimy o skontaktowanie się z odbiorcą w celu uzyskania dalszych informacji. Proszę NIE kontaktować się z naszym serwisem obsługi klienta w tej sprawie." Ktos wie o co chodzi i jak moge wplacic.

MichalTD #2305335 01/05/2008 00:31
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Dostał ktoś bonus z promocji Przeglądu Sportowego? Ile trzeba czekać na dopisanie bonusa?

nowik #2305380 01/05/2008 00:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W ciągu 1 dnia przydzielają. Ale radzę poczekać do północy bo będzie minimalnie wyższy bonus dla kampanii online, która rusza w tej firmie od północy dzisiaj.

Conrad #2305392 01/05/2008 00:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Ok , dzięki Conrad smile

nowik #2305495 01/05/2008 01:43
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 209
Originally Posted by nowik
Dostał ktoś bonus z promocji Przeglądu Sportowego? Ile trzeba czekać na dopisanie bonusa?
Czekam od poniedzialku, bonusa ciagle nie ma. Suport mowi zeby czekac, bo bonusy sa ksiegowane recznie i chwile to trwa. Moze czekaja zeby przyznac mi ten wiekszy smile

MichalTD #2305530 01/05/2008 01:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
Może i tak... :)Poczekamy , zobaczymy wink

MichalTD #2305816 01/05/2008 03:33
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by MichalTD
Originally Posted by nowik
Dostał ktoś bonus z promocji Przeglądu Sportowego? Ile trzeba czekać na dopisanie bonusa?
Czekam od poniedzialku, bonusa ciagle nie ma. Suport mowi zeby czekac, bo bonusy sa ksiegowane recznie i chwile to trwa. Moze czekaja zeby przyznac mi ten wiekszy smile
Wpłaciłem w sobote, dostalem jakos po weekendzie.

Słabe buk.

kfjatek #2305928 01/05/2008 04:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 33
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 33
Nie ma to jak wysokie limity w centrebet, dzisiaj chciałem zagrac na lige polską under/over chciałem sobie wziąc 150e @1.82 zaakceptowali 80 euro, kolega miał to samo. Na prawde szanują polskich klientów warto tam grac, brawa za rekomendacje tego buka!

No i support angielski też sie niezle sprawuje, napisalem w tej sprawie 2 mejle do [email protected] i [email protected] i brak odpowiedzi...

Radeku #2305938 01/05/2008 04:36
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
obstawiałes na ligę Polską czy na puchar Polski? Zresztą to chyba bez różnicy bo faktycznie trochę "przesadzili" z tym limitem. Trzeba było spytać w mailu czy to stały limit na ta lige czy "jednorazowa" akcja ; )

Radeku #2306101 01/05/2008 05:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by Radeku
Nie ma to jak wysokie limity w centrebet, dzisiaj chciałem zagrac na lige polską under/over chciałem sobie wziąc 150e @1.82 zaakceptowali 80 euro, kolega miał to samo. Na prawde szanują polskich klientów warto tam grac, brawa za rekomendacje tego buka!

No i support angielski też sie niezle sprawuje, napisalem w tej sprawie 2 mejle do [email protected] i [email protected] i brak odpowiedzi...
Sprawa limitów była już omawiana w tym temacie nieco wcześniej. Fakt, że limity są niskie na mniej popularne rzeczy. Generalnie przycinają do 50-100 euro w zależności od kursu, choć nie ma reguły.

Conrad napisał, że na główne ligi limity są wysokie i ja jak na razie nie mogę tej tezy obalić bo faktycznie biorą to co chcę. Czekamy, aż pierwsza osoba napisze, że odrzucili jej część stawki na EPL, Serie A, La Liga czy ChL. Na razie dowodów na to brak.

z o ® r o #2306120 01/05/2008 05:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jeśli ktoś myśli, że pogra sobie OE czy PP za więcej niż 50-100 euro to może się przeliczyć.

Na razie nie jest jeszcze tak źle, bo niektóre rzeczy biorą, ale skoro kierunek zmian jest jaki jest to obawiam się, że może być tylko gorzej. Obym się mylił.

z o ® r o #2306291 01/05/2008 07:43
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
podobno mieli ruszyć od 1 z nową promocją, jest 1 i nic nie widzę na ich stronie frown

neoximek #2306293 01/05/2008 07:44
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by neoximek
podobno mieli ruszyć od 1 z nową promocją, jest 1 i nic nie widzę na ich stronie frown

laugh laugh laugh dobrze gada polać mu! laugh laugh

javapl #2306389 01/05/2008 15:58
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
I gdzie ta promocja?
Pewnie nie ma kto strony zaktualizowac bo wszyscy na majówke wyjechali...

CarlosMarc #2306391 01/05/2008 16:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, rymoholik, ANZELMO, rafal08, alfa, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, $-man), 1,954 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,378
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1