Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 26 1 2 20 21 22 23 24 25 26
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Jak na golloba dadza linie 12.5 to mysle ze undera mozna grac bo nie lerzy mu tor gorzowski

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
A jak na leszno bedzie -40 to chyba tez nie warto tego ruszac lub na tarnow sprobowac

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Pomagaj bardziej bukom wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
oferta totomixa buahahahahahahah

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
W toto oferta wyskoczyla

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
TOTO-MIX:

6931 Toruń-Zielona Góra H(0-9,5) 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6932 Sullivan-Dobrucki H(0-1,5) KL 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6933 Andersen-Protasiewicz H(0-1,5) KL 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6934 Jaguś-Walasek H(0-2,5) KL 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6941 Leszno-Tarnów H(0-40,5) 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6942 Adams PKT 14,5 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6943 Hampel PKT 13,5 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6951 Gorzów-Częstochowa H(0,5-0) 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6952 T.Gollob-N.Pedersen H(1,5-0) KL 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6953 Holta-Ułamek H(0-0,5) KL 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6954 T.Gollob PKT 11,5 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00
6955 N.Pedersen PKT 13,5 1.80 - 1.80 - - - 20 kwi 16:00






Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Lopez
Pomagaj bardziej bukom wink


piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
szkoda ze za glupote banow nie dajecie ..... Ludzie po co dyskutujecie jak nie ma kursow ? Dajcei sobie na wstrzymanie i okazje do wykazania analitykom.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
milenium
6800 20.04.2008 17:00 Gorzow-Czestochowa(+2) 1.85 8.00 1.85
6801 20.04.2008 17:00 T.Gollob(+2)-N.Pedersen 1.80 6.00 1.90
6865 20.04.2008 17:00 R.Holta-S.Ulamek(+2) 1.85 6.00 1.85
6875 20.04.2008 17:00 P.Karlsson(+1)-G.Hancock 1.85 6.00 1.85
6876 20.04.2008 17:00 T.Gollob (11,5 pkt) 1.70 1.90
6877 20.04.2008 16:30 Torun-Zielona Gora(+10) 1.85 8.00 1.85
6878 20.04.2008 16:30 W.Jagus-N.K.Iversen(+2) 1.85 6.00 1.85
6879 20.04.2008 16:30 Sullivan-Protasiewicz(+1) 1.85 6.00 1.85
6880 20.04.2008 16:30 R.Kosciecha-G.Walasek 1.85 6.00 1.85
6881 20.04.2008 16:30 H.Andersen-R.Dobrucki(+2) 1.85 6.00 1.85
6882 20.04.2008 16:30 W.Jagus (10,5 pkt) 1.80 1.80
6883 20.04.2008 16:30 Rzeszow(+2)-Wroclaw 1.85 8.00 1.85
6884 20.04.2008 16:30 S.Nicholls(+2)-J.Crump 1.85 6.00 1.85
6885 20.04.2008 16:30 D.Watt-T.Jedrzejak(+2) 1.85 6.00 1.85
6886 20.04.2008 16:30 K.Bjerre (9,5 pkt) 1.90 1.70
6887 20.04.2008 17:00 Leszno-Tarnow(+39) 1.85 8.00 1.85
6888 20.04.2008 17:00 K.Kasprzak-J.Kolodziej(+3) 1.85 6.00 1.85

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
No to widze ze sie nagralem dzis frown Nic trzeba czekac na GP w Krsko tam sie zapewne STS popisze... Ciekawe czemu Rzeszowa nie daja eehh zenada

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Ciezko cos pewnego wybrac. Co proponujecie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Rzeszow-Wroclaw
Mecz ktory dzis wzbudza najwiecej emocji. Moim zdaniem Marma to wygra i to najmniej roznica 4 pkt. Atlas moze liczyc w zasdzie na Crumpa i Jedrzejaka. Jesli mecz bedzie na styku pojada po 5 razy i maxymalnie moga zdobyc 29 pkt. Do tego mozemy zliczyc 3 obowiazkowe pkt pary Jeleniewski-Wegrzyk i po 1 pkt w biegu 1,11,14. Razem Atlas ma ich teraz 35. Zakladam ze juniorzy podziela sie pkt po rowno wiec kolejne 3 dla gosci i junorzy Marmy przegraja wszystko z seniorami Atlasu wiec nastepne 3 dla gosci. razem pkt jest juz 41 i wydawloby sie ze 5 nastepnych punktow Slabon,Wegrzyk i Jeleniewski powinni zdobyc na seniorach gospodarzy. Moze to jednak byc zbyt trudne zadanie Nicholls powinien byc poza ich zasiegiem. Bjerre, Watt moze przegraja po 1 razie Zagar to chyba najwieksza niewiadomamoze zostac popkonany w/w trojke nawet 2 razy no i Woodword o ile pojedzie tez przegra 2 razy. Wychodzi mi 46 dla Atlasu i wariant wydaje mi mega optymistyczny. Aby weszlo moje handi Ogor musi przegrac conajmniej 4 razy z zawodnikami Marmy i sprawa zalatwiona pozattym juniorzy Marmy na swoim torze tez powinni byc lepsi od juniorow gosci i 2 pkt nastepne dla Marmy. A ten uklad to juz 50-40 dla gospodarzy. A wam jaki wariant wydaje sie bardziej prawdopodobny?

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Mysle ze zielonka powalczy i pokryje hendi!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Originally Posted by bookmacherska bydzia
Mysle ze zielonka powalczy i pokryje hendi!
Dlatego ze nie lubisz Torunia? Moze kilka zdan dlaczego tak sadzisz/?

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Bydgoszcz i torun od zawsze za soba nie przepadaja hehe. Mecz bedzie wyrownany a hendi 9.5 to duzo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
podyskutujmy za godzinke jak sobie pogramy smile


Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by HAGIi
podyskutujmy za godzinke jak sobie pogramy smile

bardzo madrze piwo

kiedys jak dalem razem z Riva w Biatlonie typ to kurs polecial z 8 na 2,5 shocked shocked

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Stal Gorzow +0,5 @1.8 + T.Gollob - Nicki 2 @1.8 + Holta - Ulamek 1 @1.8

Dzisiaj patriotycznie smile

Nie wierze, ze Stal ten mecz przegra, zawsze swietnie jezdzilo nam sie z Wlokniarzem niezaleznie od tego kto w nim wystepowal. Zle wrazenie po sobie zmazac musi zarowno Tomasz Gollob jak i Rune Holta , bardzo dobrze spisuje sie PiKej, Monberg na wlasnym torze prowadzony do przodu przez Golloba rowniez jest calkiem innym zawodnikiem, jezeli do tego dodac 5-7 pkt Ferjana to niemozliwoscia bedzie przegranie tego meczu. Oczywiscie po stronie Czestochowskiej mamy Nickiego Pedersena,Grega Hancocka i Sebastiana Ułamka ... ale tez dlugo dlugo nic jesli chodzi o druga linie. Ponowna szanse dostanie Lee Richardson ktory wskoczy do skladu za M.Szczepaniaka, jednak nie przewiduje po nim zdobyczy wiekszej niz ostatnio smile ... Gapa rowniez mnie nie przekonuje. Wynik ? Mysle ze na 47-43 powinno sie zatrzymac

T.Gollob - Nicki Pedersen 2 Tomek od poczatku sezonu nie prezentuje formy chociazby z ubieglego, Nicki natomiast znowu wariuje w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, ze to pierwsze i jedyne starcie tych zawodnikow przez zblizajacym sie GP Slowenii w Krsko. Tomkowi wyraznie tor w Gorzowie nie lezy i watpie aby dzisiaj przekroczyl 11pkt. Nicki w okolicach kompletu jak na niego przystalo.

Rune - Colgate 1 @1.8 Holta z Wroclawiem zdobyl 12 pkt, dzisiaj jezdzi z mlodziezowcem , ktory punktow mu nie bedzie zabieral (choc kto wie Jonasson wywozil go po bandach w ZG smile ) Ulamek w Gorzowie nie czuje sie najlepiej, jezeli nie wyjdzie mu start , na dystansie nie zdziala nic.


Mozna tez sprobowac: Adams under 14.5 i T.Gollob under 11.5 , ja jednak zostane przy opcji Gorzowskiej smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Rzeszow(+2)-Wroclaw typ-1 1.85
P.Karlsson(+1)-G.Hancock typ-2 1.85
Sullivan-Protasiewicz(+1) typ-1 1.85
H.Andersen-R.Dobrucki(+2) typ-1 1.85
K.Bjerre (9,5 pkt) under 1.70
AKO 19.91
Taki lajtowy kupon z Millenium
O Rzeszowie pisalem, PK licze ze straci punkty z partnerem w przeciwienstwie do Grega, zawodnicy z Zielonej Gory beda punktowc rowno i sytuacja 5*8 pkt wcale mnie nie zdziwi wiec Andersen i Kangor powinni zdobyc nieco wiecej, Bjerre 3*Nicholls 2*Crump 1*Watt 1*Jedrzejak mam nadziej ze wygra tylko 1 z tych pojedynkow

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Kursy w totoi juz sie pozmienialy ..... w nastepna niedziele bede tam stal od 10 i czekal na oferte choc dzis i tak bym nie zagral bo sie nastawialem na troszke inny mecz wink

Strona 22 z 26 1 2 20 21 22 23 24 25 26

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1