|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Witam Proszę o zamieszczanie linków do stron o tematyce związanej z Managerzone Na początek zamieszczam link do pierwszego numeru MZ TRYBUNA http://mztrybuna.w.interia.pl - w dziale puchary zamieszczony jest obszerny artykuł na temat Platinum League
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla redaktorów. :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Także jestem pod wrażeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
I nasza liga ma osobe do kontaktow z mediami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Tworcom strony naleza sie brawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Jako twórca oprawy graficznej MZ-Trybuny i jako członek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> redakcji serdeczne dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeśli macie jakis pomysł na felieton może znacie kogoś zwiazanego z prawdziwą Polska piłką i moglibyscie jakiś ciekawy wywiadzik przeprowadzic to walcie z tym do mnie gg:1337048 lub do redakcji mail: [email protected] Zasada jest taka ze musi sie to miescic na jednej stronie A4 w wordzie czcionka 14 (w przypadku wiekszej liczby stron pojawia sie problem jak ten z 3div małe literki wszystko na kupie) Aha i juz jutro najdalej pojutrze pojawia sie nowe tematy nie wiem dokładnie co tam malkiew z mundkiem stworzyli ale będa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Ryptol
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja sie moge zając 4 i 5 ligą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134 |
a ja troszke nie zwiazane z tematem ale.... w niedziele znalazlem swietnego managera on-line TSM: www.tsmanager.com [ tsmanager.com] - po meczu mozesz obejrzec highlights - skroty z meczu (takie ze CM4 przy nich to zart...) a wszystko to za darmo... gram w Europe18 - Freiburgiem... pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Marekk masz gg ? Jesli tak to prosze o kontakt bardzo przydał by sie ktos kto zajał by sie 4 i 5ta liga gdyz tych lig jest najwiecej i roboty duzo (nie byłbys sam oczywiscie bo juz ktos cos w tej sprawie robi ale dodatkowa para rąk bardzo by sie przydała) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O ile masz naprawde checi to prosze zgłos sie do mnie lub do malkiewa jego gg:1759417 ,mój numer gg to :1337048. A na mztrybuna juz sa nowe wiadomosci no i WYWIAD ZE ZWYCIĘZCĄ PLATINUM LEAGUE - wywiad znajduje sie w zakładce puchary platinum league Serdecznie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Ryptol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Dzieki gsg za namiary na tego managera, zapisalem sie gram u ciebie w Europe 18, Offenbachem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134 |
Ryptol - ja moge sie zajac takze kilkoma IV ligami... m in 4.35 (bo to moja) - a ile jest IV lig???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Spoko gsg fajnie by bylo zgłos sie do mnie na gg ok? A czwarych lig jest 3xtyle co 3cich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli 81
|
|
|
Link skopiowany do schowka