Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#227899 26/04/2003 03:08
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Witam
Proszę o zamieszczanie linków do stron o tematyce związanej z Managerzone

Na początek zamieszczam link do pierwszego numeru MZ TRYBUNA http://mztrybuna.w.interia.pl - w dziale puchary zamieszczony jest obszerny artykuł na temat Platinum League

Bonus: Unibet
#227900 26/04/2003 03:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla redaktorów. :zobacz:

#227901 26/04/2003 04:32
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Także jestem pod wrażeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#227902 26/04/2003 04:39
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
I nasza liga ma osobe do kontaktow z mediami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tworcom strony naleza sie brawa.

#227903 26/04/2003 04:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Jako twórca oprawy graficznej MZ-Trybuny i jako członek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> redakcji serdeczne dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jeśli macie jakis pomysł na felieton może znacie kogoś zwiazanego z prawdziwą Polska piłką i moglibyscie jakiś ciekawy wywiadzik przeprowadzic to walcie z tym do mnie gg:1337048 lub do redakcji mail:[email protected] Zasada jest taka ze musi sie to miescic na jednej stronie A4 w wordzie czcionka 14 (w przypadku wiekszej liczby stron pojawia sie problem jak ten z 3div małe literki wszystko na kupie)
Aha i juz jutro najdalej pojutrze pojawia sie nowe tematy nie wiem dokładnie co tam malkiew z mundkiem stworzyli ale będa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Ryptol

#227904 28/04/2003 21:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja sie moge zając 4 i 5 ligą.

#227905 28/04/2003 23:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
G
gsg Offline
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
a ja troszke nie zwiazane z tematem ale....
w niedziele znalazlem swietnego managera on-line
TSM: www.tsmanager.com [tsmanager.com] - po meczu mozesz obejrzec highlights - skroty z meczu (takie ze CM4 przy nich to zart...) a wszystko to za darmo... gram w Europe18 - Freiburgiem... pozdr

#227906 29/04/2003 00:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Marekk masz gg ? Jesli tak to prosze o kontakt bardzo przydał by sie ktos kto zajał by sie 4 i 5ta liga gdyz tych lig jest najwiecej i roboty duzo (nie byłbys sam oczywiscie bo juz ktos cos w tej sprawie robi ale dodatkowa para rąk bardzo by sie przydała) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O ile masz naprawde checi to prosze zgłos sie do mnie lub do malkiewa jego gg:1759417 ,mój numer gg to :1337048.
A na mztrybuna juz sa nowe wiadomosci no i WYWIAD ZE ZWYCIĘZCĄ PLATINUM LEAGUE - wywiad znajduje sie w zakładce puchary platinum league Serdecznie polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Ryptol

#227907 29/04/2003 00:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dzieki gsg za namiary na tego managera, zapisalem sie gram u ciebie w Europe 18, Offenbachem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#227908 29/04/2003 00:39
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
G
gsg Offline
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 134
Ryptol - ja moge sie zajac takze kilkoma IV ligami... m in 4.35 (bo to moja) - a ile jest IV lig???

#227909 29/04/2003 01:07
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Spoko gsg fajnie by bylo zgłos sie do mnie na gg ok? A czwarych lig jest 3xtyle co 3cich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli 81


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Sensei, aker), 1,682 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1