Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 675
Siema dopiero wstałem laugh
I ja tu czegos nie rozumiem:

toto:

6933 Andersen-Protasiewicz H(0-1,5) KL 1.50 - 2.20 ??

2.20 na Protasa ? troche za duzo. Wg mnie warte gry smile Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
jezeli chodzi o stal to Monberg wczoraj na treningu prezentowal atomowe starty i byl jednym z lepszych gorzowian, a co do Tomka wyprobowal 5 maszyn i wyglada na to ze juz lepiej jest spasowany z torem, wczoraj na treningu startowal 40m za reszta i wygrywal, jest bardzo zmotywowany i to powinno zadecydowac dzis o zwyciestwie, mam nadzieje ze dzis zobaczymy Tomka takiego jakiego kibice by chcieli ogladac smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
Dawno nie grałem na ziemii. Zmieniło się w toto czy nadal liczymy w parach pięć pierwszych startów zawodnikom? I jak jest w meczach: 53-40 to jest 53-40 czy 53-37?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by mihal
Dawno nie grałem na ziemii. Zmieniło się w toto czy nadal liczymy w parach pięć pierwszych startów zawodnikom? I jak jest w meczach: 53-40 to jest 53-40 czy 53-37?

http://totolotek.pl/totomix/oznaczenia/12


Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Gorzow vs Czestochowa
Kusi mnie zagranie na czysta 2. Drugoligowy skald wsparty Holta i Gollobem moze nie dac rady dzis zaprawionym w boju ekstraligowym Czestochowianom. Jensen czy tez Ferjan moim zdaniem nie prezentuja dyspozycji takiej aby nadrobic wpadki liderow gospodarzy a tych moze ich dzis byc sporo. Beda dzis sie musieli zmierzyc z Pedersenem, Hancockiem i Ulamkiem. Poprzeczka zdecydowaniw wyzej niz w porzednim meczu z Crumpem na wlasnym torzea a trzeba przypomniec ze Crump i spolka zdobyli w Gorzowie 40 pkt. duzo bedzie zalezalo od postawy Ulamka na razie spisuje sie swietnie w tym sezonie zreszta nie tylko w lidze ale takze wygral w Toruniu silnie obsadzona eleminacje do GP. Wydaje mi sie ze stac tego zawodnika na dorobek w granicach 12-13 pkt. Jesli to osiagnie a Nicki zrobi 15 to Gorzow polegnie bo Hancock, Richardson i Gapinski powinni spokojnie punktowac na Jensenie i Ferjanie. Urwa cos tez zapewne PK i moze cos Golobowi lub Holcie. Jesli ta tojka zdobedzie razem 16 pkt to Cze-wa to wygra a w dodatku Bridger i Szczepaniak wydaja sie byc lepsi od juniorow gospodarzy i tu tez jakies 4-5 pkt tez jest spokojnie do zdobycia.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
chyba wart ryzyka bet w exp crazy
Davey Watt (-4) 2.60
Nierozstrzygnięty 7.00
Tomasz Jedrzejak (+4) 1.70
na ogora handi + 4 i ja to biore cool

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
zrzutka do 1.55

ale warte, warte wink

osobiscie zalapalem sie na 1.7 dzieki buszmenowi piwo

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
w BWin daja handi +4,5 do Czewy , a wogole to juz cala oferta sie pojawila.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
No i są typy w bet365 martwi mnie jednak to ze znowu nie mogę grać akumulatorów na polska ligę na EL mogę :/ ale mniejsza z tym.Tak jak myślałem z I ligo mecz KMu z Polonia i linia dla Emila 10 pkt. za 1,6 jak najbardziej do zagrania over hendi co prawda -4 na ostrów myślę że pokryją go gospodarze bez problemu ale z racji tego że po dwóch pierwszych kolejkach ciężko cokolwiek powiedzieć o dyspozycji Ostrowian lepiej nie grać lub grać lekko...i jeszcze ciekawa para H2H w hicie I ligi Jonas Kylmakorpi -2 Rafał Okoniewski +2 kurs na "korkiego" 1,72 jest bardzo szybki na ostrowskim torze a Okoń w ostatnich latach nie błyszczał w Ostrowie przegrywając nawet biegi z S.Brucheiserem...tyle z zaplecza Eligi!!!

Eliga hmmmmmmmm wczoraj pisałem o leszczyńskich bykach ale handi -36 a na dodatek kurs 1,6 nie przekonuje mnie do gry na unistów...może lepiej zaryzykować w drugą stronę na Unie z Tarnowa...bo mam wrażenie że Leszczynianie nie podejdą do tego meczu w najsilniejszym zestawieniu...znalazłem bardzo ciekawa ofertę jeśli chodzi o sumę zdobytych punktów Rune Holta powyżej 11 za 2,50 biorę w ciemno!!!I może jeszcze z eligowego H2H T.Gollob -1 G.Hancock +1 typ na Tomka za 1,75...pisałem wczoraj o Rzeszowie jeszcze ale -6 jakie dał bet365 trochę mnie odstrasza i dla mnie nobet bo wszystko w kierownicy "ogóra" jeśli pojedzie na 12 pkt. to mecz będzie wyrównany i zacięty jeśli nie handi na Rzeszów powinien wejść...to tyle na dziś z mojej strony!!!

POWODZENIA!!!

P.S.Jak u was wygląda stawianie akumulatorów w bet365 na ligę polska ja próbowałem wszystkie kombinacje i wszystko na czerwono tylko single mogę...jeśli ktoś może niech odezwie się do mnie na PM...z góry dzięki!!!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
kompletnie sie z Toba magic nie zgadzam smile , 2 linia czewy wypada miernie w porownaniu z ferjanem, jensenem czy jonassonem. w gorzowie pewny holta, bardzo solidny PK i chyba coraz lepiej jezdzacy gollob + solidna 2 linia wystarcza. w czestochowie wyroznai sie pedersen i swietnie ostatnio jezdzacy ulamek. herbi jak wyskrobie 7-8 pkt to bedzie dobrze, lee w Polsce kompletnie nie istnieje mlodzicy slabsi niz w gorzowie, ja typuje 49-41 pozdrawiam smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by viper
kompletnie sie z Toba magic nie zgadzam smile , 2 linia czewy wypada miernie w porownaniu z ferjanem, jensenem czy jonassonem. w gorzowie pewny holta, bardzo solidny PK i chyba coraz lepiej jezdzacy gollob + solidna 2 linia wystarcza. w czestochowie wyroznai sie pedersen i swietnie ostatnio jezdzacy ulamek. herbi jak wyskrobie 7-8 pkt to bedzie dobrze, lee w Polsce kompletnie nie istnieje mlodzicy slabsi niz w gorzowie, ja typuje 49-41 pozdrawiam smile
Ja tu wlasnie widze duze mozliwosci w wyniku Herbiego. 7 to on wyskrobal w Lesznie ale chyba nie ma co porownywac zespolu leszna do gorzowian. Stac go rownie dobrze dzis na 11-12 pkt a tyle punktow Jankesa to raczej pewna wygrana gosci.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Czemu tak sadzisz? Na jakiej podstawie 11 punktow Hancocka to pewna wygrana gosci? Przeciez Greg to ma byc lider, Pedersen dzis przegra, pewnie nie raz. Ulamek jak przywiezie 10, to max. Lee bedzie sie wozil w ogonie, Gapa raczej tez nie popunktuje.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Jakis mecz jest jak na teraz zagrozony opadami deszczu?

Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 2,233
Ja wierze dzis w polonie i czewe! Emil spokojnie zrobi overa 10.5 a okonia to jakos nie widze w tym meczu

Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 63
Gorzów nie jest w stanie odskoczyc na wiecej niż 6 punktów, bo Czestochowa ma tyle pewnych zmian taktycznych, ze druga linia Gorzowa ich nie odeprze. Dlatego do nominowanych Czewa moze podchodzic co najwyzej z minimalna strata jak na moj gust, a w nominowanych maja kim jechac. Handi -4 na Gorzow moze byc pokryte tylko przy naprade swietnej postawie wszystkich gorzowian i nie wydaje mi sie ze maja na to 50% szans, tylko znacznie mniej.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
wierzysz w Polonie - ok
ale sam sobie przeczysz, bez Okonia nie wygraja, jesli on zawiedzie to po dupie bedzie
Sami mlodziezowcy meczu nie wygraja, AJ niby w Anglii dobrze, ale on nie jeden mecz zawalil jezdac po kontuzji
Ciekawy mecz - jedynie co z tego meczu to wzialem over Emilka po 1.73 jakis czas temu

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Rzeszów - Wrocław. U naziemnych lekki hc na gospodrarzy, u netowych odwrotnie. Ponieważ biorę wygraną Marmy, to gram na pluowy hc i czystą jedynkę. Gospodarze nie mają dzisiaj słabych punktów i nawet jeśli Wrocław weźmie Z/Z za Darka Śledzia, to i tak nie wygrają meczu, bo maksymlanie mogą zdobyć 43 pkt. 18 Crumpa, 13 Jędrzejaka + reszta, choć Nicholls wczoraj w Anglii w ostatnim starcie pokonał Jasona.
Leszno - Tarnów. W sportingbecie znalazłem najlepszy hc -30 i jak dla mnie to dobra promocja. Goście nie powinni wyjść z 25 pkt. Teksty typu, że Unii Leszno nie będzię zależeć itp. wkładam między bajki. Każdy jedzie o pieniądze i jeśli nadarza się okazja łatwego zarobienia, to trzeba ją wykorzystać. U naziemnych zagrałem jeszcze Kasprzaka z Kołodziejem +3, Janusz z całym szacunkiem nie ma praktycznie z kim wygrać, a nawet na złotej rezerwie może przyjechać trzeci.
Gorzów - Częstochowa. Mecz na styku. Kto wygra, tego nie podejmuję się typować, ale zagrałem Golloba +2 z N. Pedersenem. Dla Tomka gorzowski tor, to nadal spora zagadka i tutaj upatruję szansy. Poza tym Gollob jeździ zespołowo w przeciwieństwie do Nickiego, który lubi wygrywać.
Meczu Toruń - Zielona Góra również nie czuję. O ile zwycięstwo Aniłów jest pewne, o tyle jego rozmiary, to dla mnie zagadka. Wiem, że dopiero dzisiaj okaże się, jaka jest faktycznie siła Falubazu, ale puki co nie bedę eksperymentował.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Ja zagralem w mixie tripla:

Nicki-1,5 z Tomkiem 1 Mysle ze Nicki powinein cos kolo kompletu zrobic jakies 13-15 oka Tomek mimo lepszej juz dyspozycji z tegfo co wszysc mowia to zapewne bedzie puszczal przed siebie zawodnika z pary no i bedzie jechal 3 razy z Nickim ktory moim zdaneim jest poza jego zasiegiem jak na obecna chwile

Gorzow - Czewa -0,5 Nie bede orginalny i mysle ze druga linia zdecyduje plus wlasny tor sam Nicki nei pwoinien udzwignac meczu nawet przy pomocy Ulamka i Herbiego.

Torun -9,5 - Zielona Przy wyrywoanych druzynach specyficzny tor w trouniu i jednak pzewaga indywidualana poszczegolnych zawodnikow powinna dac wieksze niz 10 punktowe zwyciestwo gospodarzom.

Oprocz tego dobra opcja wydaje mi sie oferta w Bwinie:
Leszno -34,5 - Co tu pisac zeby tylko im sie chcialo.
Nicki Over 13,5 - Nicki powinein moim zdaneim pojechac 6 biegow a to wystarczy do spokojnego pokrycia tej lini

Tyle ode mnie zbyt orginalny nie jestem raczej ale co tam wink za gdozine startujemy !

Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 20
Jeśli chodzi o Polonie...hmmmm jak pisze HAGIi bez Okonie tego meczu nie wygracie...ale i ja sam go w tym meczu nie widzę...sporo będzie zależało od Buczka...jeśli on pojedzie na przyzwoitym poziomie mecz będzie zacięty...jeśli nie...pozostanie tylko AJ i Emil...a to za mało...bo w Ostrowie na chwilę obecna widzę tylko Daniela Kinga jako słabsze ogniwo choć niekoniecznie bo on zawsze walczy na całej szerokości i długości toru...mecz będzie wielkim widowiskiem i już nie mogę się doczekać..niech wygra lepszy!!!

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
ano niech wygra lepszy i niech bedzie piekne widowisko!!

Come Emil grin

piwo

Strona 24 z 26 1 2 22 23 24 25 26

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1