Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#22827 16/09/2002 20:17
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
Czesc !!
Pozdrowienia dla wszystkich.
Od pewnego czasu przegladam na forum prawie wszystkie tematy. W sieci jestem nowicjuszem ale zaklady obstawiam od dawna, w dostepnych u mnie trzech firmach. Zagladajac tu szukalem pomocy, wskazowek co obstawiac...... ostatnio jakis pech. Niestety, kazdy typuj po swojemu, kazdy z was ma inne typy a z tego ciesza sie tylko wspomniane trzy firmy no i jeszcze te w sieci. Bogata oferta, roznorodnosc typow - wiekszosc przegranych, dlatego powstaja i tylu ich jest. I co mam robic ? Srednia z typow czy zaufac jednemu ? Juz nawet chcialem ale tylko, jak poczatek czytalem. Mam propozycje, wykorzystajcie swoja wiedze, intuicje, doswiadczenie a moze i talent przeciez znacie sie na calym foum, znacie mozliwosci kazdego z was. Proponuje wybrac grupe expertow, im wiecej tym lepiej i niech oni po wymianie zdan, glebokim namysle, przdstawiaja wybrane typy. Typy dla kazdego wiec opierajace sie na poczatek tylko na firmach gotowkowych. Dla kazdego, wiec z poczatkowym kapitalem 20-tu jednostek. Jak myslicie obstawiajac bezpiecznie po 1 jednosce mozna dojsc do 40-tu? Jezeli tak, to majac juz 40 mozna grac po dwie jednostki i tak dalej. Jak uda sie to na niskim poziomie to i na wyzszym bedzie dobrze. Zrobmy szkole dla wszystkich poczatkujacych i dajmy szkole tym firmom. To sa tylko propozycje teraz wszystko zalezy od waszej dobrej woli i checi. Jestesci fachowcami, oddaje to w wasze rece, napewno zrobicie to dobrze.

Bonus: Unibet
#22828 16/09/2002 21:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
Wydaje mi się że cała zabawa w bukmacherke
polega na osobistym zaangażowaniu się w dobieraniu typów , szukaniu statystyk i własnej analizie spotkań . Bezmyslne spisywanie typów od innych osób nie wzbogaca doświadczenia gracza .
Najlepsza metoda to metoda prób i błedów czyli szukanie własnej drogi na podstawie osobistych doświadczeń.

#22829 16/09/2002 22:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Kiedyś ktoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> skorzystał z porad fachowca-eksperta od siatkówki no i jak to się skończyło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#22830 16/09/2002 23:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]Kiedyś ktoś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> skorzystał z porad fachowca-eksperta od siatkówki no i jak to się skończyło... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ten gość o krórym mowa jest "świetny" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#22831 16/09/2002 23:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
jakieś żaluzje?

#22832 16/09/2002 23:37
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]jakieś żaluzje?[/qb]
ja mam rolete.....

#22833 17/09/2002 01:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#22834 17/09/2002 02:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał barabasz:
[qb]jakieś żaluzje?[/qb]
ja mam rolete.....[/qb]
Heheheh, ale ubaw, poprawiles mi humor Kejsper! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mysle ze jest to zakrecony pomysl, ktory wymaga duzego poswiecenia, spozycia ogroma wolnego cennego czasu.
Moze znajda sie doswiadczeni chetni?

#22835 17/09/2002 02:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 147
Aby ta sonda miała sens (jako sonda, nie wnikając w szczególy planu)

powinna mieć 3 opcję:

Chcę zobaczyć wyniki.

a może i więcej opcji:

typu: tak, ale pod warunkiem, że np. ...

Tej sondzie i zamiarom Autora nie wróżę sukcesów.

#22836 17/09/2002 02:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Sonda to i tak jest tylko prowizorka.
Jesli autor sie mocno zaangazuje, to ma szanse cos pujsc do przodu, a z czasem kolejni chetni dojda.

#22837 17/09/2002 04:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Sonda to i tak jest tylko prowizorka.
Jesli autor sie mocno zaangazuje, to ma szanse cos pujsc do przodu, a z czasem kolejni chetni dojda.[/qb]
tutaj zachodzi pewne nieporozumienie ja jestem "na razie" za slaby w te klocki aby sie produkowac. Proponwalem, to Wy korzystajac z tego miejsca wybierzcie grupe expertow i oni niech dzialaja.
Chyba mozna udowodnic ze jest to mozliwe.

#22838 17/09/2002 05:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]... pujsc ...[/qb]
"lojalnie" :eek:

#22839 17/09/2002 12:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Oryginalnie wysłał wuzz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]... pujsc ...[/qb]
"lojalnie" :eek: [/qb]
Fakt, wczoraj mialem zly dzien, wrocilem zrabany ze szkoly, tak jakos z pospiechu wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> sorry.

#22840 17/09/2002 14:18
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#22841 18/09/2002 01:52
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
o co chodzi w tej sondzie?
ilosc pytań 1
tak
nie
i o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#22842 18/09/2002 02:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 474
Zapewne chodzi oto czy powołać "Radę Ekspertów"
ktora by miała pomagać nowicjuszom i innym forumowiczom w zbijaniu majątku na bukmacherce .
Moja opinia została już wcześniej wyrażona.

#22843 18/09/2002 03:40
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
Quote
Oryginalnie wysłał smoq34:
[qb]o co chodzi w tej sondzie?
ilosc pytań 1
tak
nie
i o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
...wiec,o co chodzi w koncu??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:

#22844 18/09/2002 06:09
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
Quote
Oryginalnie wysłał Adpal:
[qb]Zapewne chodzi oto czy powołać "Radę Ekspertów"
ktora by miała pomagać nowicjuszom i innym forumowiczom w zbijaniu majątku na bukmacherce .
Moja opinia została już wcześniej wyrażona.[/qb]
masz rację tyle tylko ze nie do konca, chodzi o to aby ta "Rada Ekspertow" udowodniła że mozna zaczynajac grę z 20-ma dojsc do 40-tu 80..160 w co mało kto wierzy a nie tylko trafiac 1 czy 2 razy na 5 przy szczęsciu 3.
Czy młodzi adepci tej sztuki maja brać za przykład cudowny sposób utopienia w kilku szybkich ruchach okragłej sumy.
A może naprawdę to jest niewykonalne ?

#22845 18/09/2002 11:32
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Tak stary to jest prawie niewykonalne, bo widzisz kto by sie jeszcze chrzanił gadaniem na forum jeśli umiałby swoje konto powiekszyć 8 razy tak jak to pisze u Ciebie z 20 na 160 ,a wogóle to jeszcze kropkowałeś dalej. Takiego czegoś nie da się zaprogramować można to osiągnąc ,ale by tak się stało musi zadziałac jakis czynnik nadludzki.

#22846 18/09/2002 13:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Cel jest szczytny, ale teraz trzeba sie chyba zastanowiac nad organizacja.
Sami "eksperci" forum mecz.pl nie przyjda i nie wzniosa apel: "ja ekspert forum mecz.pl zamierzam podniesc rekawice i udowodnic amatorom (<- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) ze da sie powielic maly kapital. Przeciez to wymaga sporo wolnego czasu ,a nei sadze aby znalezli go dla Nas, moze sie myle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Wiec jak bedzie?

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rymoholik, $-man, Sensei, rafal08, alfa, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1