|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Skoro nie ma kontaktu z zalayeta to wpisujemy walkowery: zalayeta-Giertyszek 0:3 Giertyszek-zalayeta 3:0 Tak samo walkowery z nocnym, który jak sam napisał "woli popisać z koleżanką na gg niż grać w fifę"  a więc: nocny-Giertyszek 0:3 Giertyszek-nocny 3:0 I tak zakończyłem rozgrywki ligowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
ty tez nie miales czas na bieżaco grać wiec nie mów nic o walkowerach ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
giede - nocny 0-1 giede - nocny 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 395 |
2 liga
giede - kuba5 0-1 kuba5 - giede 2-1
z zalayeta dalej brak kontaktu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ty tez nie miales czas na bieżaco grać wiec nie mów nic o walkowerach ... a tobie co do tego? z toba mecze rozegrane, a poniewaz rozgrywki konczymy dzisiaj wiec kogo nie ma to walkowery. pilnuj swojego nosa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
1 liga tych rozgrywek chyba nie skonczy :/ Gib01 nie pisze, do vialego pisalem i cisza. Inni coś też nie za bardzo mają chęć chyba dalej grać. Trzeba będzie chyba uznać że zwycięzcą jest Pav i zakończyć rozgrywki. Ja już raczej nie pogram w ligę bo nie będę miał już tyle czasu. Dobrze będzie jak w ogóle będę miał stały dostęp do neta. Dzięki za wspólną zabawę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Jak nie pisze ..napisalem ze czekam na jakies info ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Anjay u mnie tez chyba mecze wszystkie rozegrane, ale nie wpisales. Dzieki za gre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
to może coś przegapiłem  Przypomnij mi Kylo te wyniki których nie wpisałem... A Gib01 jak możesz to odezwij się to zagramy.. Mój nr jest tutaj: http://www.fixturelist.com/leagueinfo.php?l=2665
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Zwracam honor jeszcze 1 mecz ze Skrzypo musze zagrac, choc bylem pewny ze juz oba zagralismy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781 |
green_grass_of_tunnel 1-1 Muczaczo Muczaczo 4-4 green_grass_of_tunnel
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
To może i ja zagram jeszcze jakieś zaległe mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
ty tez nie miales czas na bieżaco grać wiec nie mów nic o walkowerach ... a tobie co do tego? z toba mecze rozegrane, a poniewaz rozgrywki konczymy dzisiaj wiec kogo nie ma to walkowery. pilnuj swojego nosa. ok pilnuje swego nosa , zwracam honor . Nie doczytałem sie, że dzis sie liga konczy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Liga powinna być skończona, ale nie wiem czy może nie poczekać na jakies deklaracje czy ktoś zamierza dokonczyc wszystkie mecze czy nie. Ja tymczasem zagrałem z gibem, niestety bez rewanżu.
AnJay - Gib01 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Nie fair ze taki Giertyszek teraz bierze za kogos w/o. Sam bym rzadko dysponowany i nie mial ochoty grac. Teraz na ostatni termin udaje niewiniatko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Nie fair ze taki Giertyszek teraz bierze za kogos w/o. Sam bym rzadko dysponowany i nie mial ochoty grac. Teraz na ostatni termin udaje niewiniatko. walkowerów nie wpisałem do wyników, choć pewnie tak trzeba zrobić w przypadku zalayety i vialego, bo nie dają znaku życia. Natomiast co mam zrobić z całą resztą która nie gra ostatnich kolejek to nie wiem. Dziś zagram jeszcze z Gib01 rewanż i 2 walkowery z vialim i koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279 |
Ja tam mogę zagrac zaległe mecze. Zostały mi jeszcze mecze z Gibem i grassem. Mogę zagrać, ale raczej później, jeżeli jesteście chętni to czekam za sygnał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Skoro nie ma kontaktu z zalayeta to wpisujemy walkowery: zalayeta-Giertyszek 0:3 Giertyszek-zalayeta 3:0 Tak samo walkowery z nocnym, który jak sam napisał "woli popisać z koleżanką na gg niż grać w fifę"  a więc: nocny-Giertyszek 0:3 Giertyszek-nocny 3:0 I tak zakończyłem rozgrywki ligowe. L tyle komentarza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Nie fair ze taki Giertyszek teraz bierze za kogos w/o. Sam bym rzadko dysponowany i nie mial ochoty grac. Teraz na ostatni termin udaje niewiniatko. kolejny co wtyka nos w nie swoje sprawy. ja z kazdym kto chcial rozegrac mecze rozegralem a kolega zalayeta nie daje znaku zycia to co w nieskonczonosc bedziemy na niego czekac? natomiast nocny napisal mi na gg ze nie chce grac bo woli pogadac z dziewczyna, mam to w archiwum moge udostepnic.
|
|
|
Link skopiowany do schowka