Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#228746 29/11/2003 18:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Dwa mecze tego samego dnia, zadna ze stron nie robi ani jestej zmiany:

Wolsztyn Disintegrators 5:0 Kwiaty i Sweet Serce
scoring 14:1

Kwiaty i Sweet Serce 3:0 Wolsztyn Disintegrators
scoring: 25:5

a dzien wczesniej odbyl sie mecz i:

Kwiaty i Sweet Serce 1:0 Wolsztyn Disintegrators
scoring 7:9

z Wolsztynem gram dosc czesto i takie waly nie sa zadkoscia :rolleyes:

Bonus: Unibet
#228747 01/12/2003 20:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Niech chcesz przez to, mam nadzieje, powiedziec, ze kazda moja wygrana to jest wal?

#228748 02/12/2003 03:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Nie, ja w przeciwienstwie do kogos (chodzi o Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) nie uwazam swoj team za jakis super ktory nie powienien przegrywac meczy.

Mam na mysli ze jak juz wygrales 5-0 to jakim cudem mozna przegrac 3-0 tego samego dnia w nastepnym meczu.

Jakby mial teraz patrzec na takse to by nic z tego nie wyszlo, bo nie wiadomo czy jest dobra czy zla skoro mozna w****c ostro a potem wygrac na luzie.

#228749 02/12/2003 04:26
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
Hehe, nie uwazam, ze moj zespol jest tak dobry, ze nie powinien przegrywac meczow, tylko czasami jest to wielka przesada. Narzekalem tylko na puchary, ktore doprowadzily mnie do wscieklosci...

#228750 05/12/2003 23:28
Dołączył: Nov 2003
Posty: 194
O
member
member
O Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 194
heh w tym sezonie bilans bramkowy 37-10 po 9 meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#228751 29/12/2003 18:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
No i znowu przegieli.

Okolo 3 tyg w ofercie pokazal sie marny trener (max. 5 w heading) nic gosciowi nie zaoferowalem.
Ten odszedl i przyszedl nowy, tyle ze ten nowy okazal sie tym samym glabem!!!!
Spokojnie ponownie odczekalem, tym razem proponujac mu 1000. Minal okres gosc nie przyjal oferty i s*******il.
Dzis wchodze na trenerow i widze po raz trzeci tego samego glupiego ***a. Po*******eniec blokuje mi dojscie innych trenerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#228752 29/12/2003 18:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]No i znowu przegieli.

Okolo 3 tyg w ofercie pokazal sie marny trener (max. 5 w heading) nic gosciowi nie zaoferowalem.
Ten odszedl i przyszedl nowy, tyle ze ten nowy okazal sie tym samym glabem!!!!
Spokojnie ponownie odczekalem, tym razem proponujac mu 1000. Minal okres gosc nie przyjal oferty i s*******il.
Dzis wchodze na trenerow i widze po raz trzeci tego samego glupiego ***a. Po*******eniec blokuje mi dojscie innych trenerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Też tak swego czasu miałem, można się pociąć. O ile pamiętam to zmieniłem kategorię trenera i pomogło (przyszedł jeszcze większy ćwok, hehe)

#228753 29/02/2004 22:15
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Czlowiek placi ciezkie pieniadze za analizaera ktorego uzywa sie tylko w meczach ligowych i lepszysz pucharowych a ci dzis na ten czas wylaczyli jego mozliwosc uzywania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#228754 29/02/2004 22:16
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
juz nie wspomne o fakcie ze zepol ktoryu jest tanszy o 30% rozgramia mnie na boisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#228755 29/02/2004 22:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
co za ***owata runda

hopples - oldboy 0-6 cos sie w mz musialo w kodach s*******ic

pomezania - hso 1:2 w akcjach 3:22 to mnie w****ia najbardziej, bramkarze ***e potrafia lapac pilki sam na sam

salem - evil 1:0 zespol wart 60% mojego roz******la mnie anwet w akcjach

nankatsu - kliny 1:2 to samo co u mnie tyle ze w druga strone

w kazdym meczu przegrali faworyci
z****l sie mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#228756 01/03/2004 02:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]co za ***owata runda

salem - evil 1:0 zespol wart 60% mojego roz******la mnie anwet w akcjach
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
I to jest przykład ze nie grają wartosci zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a faworytem byłeś tylko na papierze, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#228757 01/03/2004 02:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
hahaha zobaczymy za tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#228758 01/03/2004 02:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
lol myslilem sie co do wartosci
evil 4.096.344
salem 2.296.648

chyba wyznacze nagroda za glowe ktoregos z Twoich graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#228759 07/03/2004 06:42
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
hehe, dlatego nie gram w mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mialem team w tej grze, zalozylem gdzies kolo grudnia 02 bodajze w 5 lidze...wszedlem pare razy, ale nie mialem czasu sie zajac wiec po jakims czasie zapomnialem wlasciwie o grze...
i nic sie nie dzieje do mniej wiecej listopada 03, dostaje maila od mz ze moj team bankrutuje a ja sie nie logowalem prawie caly rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wchodze a tam chlopaki moje graja w najlepsze nawet awansowali po drodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie zebym mial cos do mz ale to np jest niezbyt miarodajne jesli potem ktos sie chwali iloscia userow w grze...bo takich trupow jakby liczono wszedzie to tez bylyby dzikie wartosci, np w ht po 7 tygodniach bez logowania kasuja zespol i spokoj

pozdro

#228760 07/03/2004 11:58
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał havay:
[qb]hehe, dlatego nie gram w mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mialem team w tej grze, zalozylem gdzies kolo grudnia 02 bodajze w 5 lidze...wszedlem pare razy, ale nie mialem czasu sie zajac wiec po jakims czasie zapomnialem wlasciwie o grze...
i nic sie nie dzieje do mniej wiecej listopada 03, dostaje maila od mz ze moj team bankrutuje a ja sie nie logowalem prawie caly rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wchodze a tam chlopaki moje graja w najlepsze nawet awansowali po drodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie zebym mial cos do mz ale to np jest niezbyt miarodajne jesli potem ktos sie chwali iloscia userow w grze...bo takich trupow jakby liczono wszedzie to tez bylyby dzikie wartosci, np w ht po 7 tygodniach bez logowania kasuja zespol i spokoj

pozdro[/qb]
Kiedyś Lech Janerka zaśpiewał:"Ta zabawa nie jest dla dziewczynek"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#228761 07/03/2004 22:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
Hehe mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
U mnie to jest glownie spowodowane brakiem czasu, w koncu jakbym kazda gre online mial rozgryzac od poczatku to bym w zadnej wynikow nie mial dlatego sie tez na ht skupilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Choc mz ma kilka fajnych opcji ktore chetnie bym w ht zobaczyl

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, bukma, $-man, Sensei, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,094 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,752
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1