|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Dwa mecze tego samego dnia, zadna ze stron nie robi ani jestej zmiany:
Wolsztyn Disintegrators 5:0 Kwiaty i Sweet Serce scoring 14:1
Kwiaty i Sweet Serce 3:0 Wolsztyn Disintegrators scoring: 25:5
a dzien wczesniej odbyl sie mecz i:
Kwiaty i Sweet Serce 1:0 Wolsztyn Disintegrators scoring 7:9
z Wolsztynem gram dosc czesto i takie waly nie sa zadkoscia :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
Niech chcesz przez to, mam nadzieje, powiedziec, ze kazda moja wygrana to jest wal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Nie, ja w przeciwienstwie do kogos (chodzi o Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) nie uwazam swoj team za jakis super ktory nie powienien przegrywac meczy.
Mam na mysli ze jak juz wygrales 5-0 to jakim cudem mozna przegrac 3-0 tego samego dnia w nastepnym meczu.
Jakby mial teraz patrzec na takse to by nic z tego nie wyszlo, bo nie wiadomo czy jest dobra czy zla skoro mozna w****c ostro a potem wygrac na luzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 79 |
Hehe, nie uwazam, ze moj zespol jest tak dobry, ze nie powinien przegrywac meczow, tylko czasami jest to wielka przesada. Narzekalem tylko na puchary, ktore doprowadzily mnie do wscieklosci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 194 |
heh w tym sezonie bilans bramkowy 37-10 po 9 meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
No i znowu przegieli.
Okolo 3 tyg w ofercie pokazal sie marny trener (max. 5 w heading) nic gosciowi nie zaoferowalem. Ten odszedl i przyszedl nowy, tyle ze ten nowy okazal sie tym samym glabem!!!! Spokojnie ponownie odczekalem, tym razem proponujac mu 1000. Minal okres gosc nie przyjal oferty i s*******il. Dzis wchodze na trenerow i widze po raz trzeci tego samego glupiego ***a. Po*******eniec blokuje mi dojscie innych trenerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]No i znowu przegieli.
Okolo 3 tyg w ofercie pokazal sie marny trener (max. 5 w heading) nic gosciowi nie zaoferowalem. Ten odszedl i przyszedl nowy, tyle ze ten nowy okazal sie tym samym glabem!!!! Spokojnie ponownie odczekalem, tym razem proponujac mu 1000. Minal okres gosc nie przyjal oferty i s*******il. Dzis wchodze na trenerow i widze po raz trzeci tego samego glupiego ***a. Po*******eniec blokuje mi dojscie innych trenerow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] Też tak swego czasu miałem, można się pociąć. O ile pamiętam to zmieniłem kategorię trenera i pomogło (przyszedł jeszcze większy ćwok, hehe)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Czlowiek placi ciezkie pieniadze za analizaera ktorego uzywa sie tylko w meczach ligowych i lepszysz pucharowych a ci dzis na ten czas wylaczyli jego mozliwosc uzywania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
juz nie wspomne o fakcie ze zepol ktoryu jest tanszy o 30% rozgramia mnie na boisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
co za ***owata runda
hopples - oldboy 0-6 cos sie w mz musialo w kodach s*******ic
pomezania - hso 1:2 w akcjach 3:22 to mnie w****ia najbardziej, bramkarze ***e potrafia lapac pilki sam na sam
salem - evil 1:0 zespol wart 60% mojego roz******la mnie anwet w akcjach
nankatsu - kliny 1:2 to samo co u mnie tyle ze w druga strone
w kazdym meczu przegrali faworyci z****l sie mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 203 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]co za ***owata runda
salem - evil 1:0 zespol wart 60% mojego roz******la mnie anwet w akcjach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb] I to jest przykład ze nie grają wartosci zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , a faworytem byłeś tylko na papierze, pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
hahaha zobaczymy za tydzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
lol myslilem sie co do wartosci evil 4.096.344 salem 2.296.648
chyba wyznacze nagroda za glowe ktoregos z Twoich graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65 |
hehe, dlatego nie gram w mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mialem team w tej grze, zalozylem gdzies kolo grudnia 02 bodajze w 5 lidze...wszedlem pare razy, ale nie mialem czasu sie zajac wiec po jakims czasie zapomnialem wlasciwie o grze... i nic sie nie dzieje do mniej wiecej listopada 03, dostaje maila od mz ze moj team bankrutuje a ja sie nie logowalem prawie caly rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wchodze a tam chlopaki moje graja w najlepsze nawet awansowali po drodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie zebym mial cos do mz ale to np jest niezbyt miarodajne jesli potem ktos sie chwali iloscia userow w grze...bo takich trupow jakby liczono wszedzie to tez bylyby dzikie wartosci, np w ht po 7 tygodniach bez logowania kasuja zespol i spokoj
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał havay: [qb]hehe, dlatego nie gram w mz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mialem team w tej grze, zalozylem gdzies kolo grudnia 02 bodajze w 5 lidze...wszedlem pare razy, ale nie mialem czasu sie zajac wiec po jakims czasie zapomnialem wlasciwie o grze... i nic sie nie dzieje do mniej wiecej listopada 03, dostaje maila od mz ze moj team bankrutuje a ja sie nie logowalem prawie caly rok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wchodze a tam chlopaki moje graja w najlepsze nawet awansowali po drodze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie zebym mial cos do mz ale to np jest niezbyt miarodajne jesli potem ktos sie chwali iloscia userow w grze...bo takich trupow jakby liczono wszedzie to tez bylyby dzikie wartosci, np w ht po 7 tygodniach bez logowania kasuja zespol i spokoj
pozdro[/qb] Kiedyś Lech Janerka zaśpiewał:"Ta zabawa nie jest dla dziewczynek" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 65 |
Hehe mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> U mnie to jest glownie spowodowane brakiem czasu, w koncu jakbym kazda gre online mial rozgryzac od poczatku to bym w zadnej wynikow nie mial dlatego sie tez na ht skupilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Choc mz ma kilka fajnych opcji ktore chetnie bym w ht zobaczyl
|
|
|
Link skopiowany do schowka