|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Czesc,
Pytanie wydaje sie banalne ale nie moge wplacic karta VE Inteligo. Wydawalo mi sie i czytalem tez na forum, ze sie da ale kilka prob i za kazdym razem brak autoryzacji transakcji.
Moze ktos wplacal inna karta albo da sie zroibic jakis przelew wewnatrz MZ?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 506 |
Tak, wpłacałem Vasa Classic BZWBK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Wplacalem Visa Elctron jakies 2 tyg temu, jako kwota podalem funty i przeszlo bez problemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Dzieki za podpowiedz. Rzeczywiscie jak przelaczylem na funty to poszlo. W euro kilka prob i za kazdym razem brak autoryzacji. Ciekawe dlaczego?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...: [qb]Wplacalem Visa Elctron jakies 2 tyg temu, jako kwota podalem funty i przeszlo bez problemu[/qb] Znam to skądś z tym że mi nie udało się wpłacić ani w euro, ani w funtach - a prób było oj,oj,oj i jeszcze trochę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Próbowaliście wpłacać do MZ przez moneybookers?? Widze, że mają taką możliwość...Może sie skusze jak ktoś powie co i jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 18 |
Niedlugo prawdopodobnie w Polsce bedzie mozna placic za pomoca sms.W innych krajach juz od dluzszego czasu mozna tak placic. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka