Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Skusiła mnie promocja, a zawsze uwazalem Expekta za 2 ligowego buka. 4 dzien i nadal bez bonusa, wyslalem juz 3 maile. Zero odpowiedzi. ...zenada jak na razie. Dal przykladu w Unibicie czy Bwin bonus dostalem natychmiast, w GB po chyba 3 godzinach.
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ja jeszcze nie dostałem (i pewnie nie dostanę) bonusa za promocję przelewy24. Musiałbym się prosić, a wolę na nich wyłożyć... Napisz do nich maila, bo oni nie są za mocni technicznie i wszystko robią ręcznie.
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
gdy chce wyplacic kase to wpisuje nazwe banku, nr konta i adres... banku czy swój ? jesli banku to głowny czy tam gdzie mam konto? dzieki i jeszcze takie pytanie, jaki jest kod swift dla banku slaskiego ? dzieki za pomoc ... Marcin
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
adres banku siedziba glowna, kody swift
www.google.pl [
google.pl ] nie zaszkodzi na przyszlosc a slaskiego jest INGBPLPW
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
a prowizja jest pobierana? dzieki zxp wielkie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
czy wiadomo o ktorej expekt da kursy na zuzel szwedzki?
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Ten bonus na lige mistrzow do 10 euro. Czy w razie przegranej jest zwracana stawka ? Bo nic nie pisze tylko w razie wygranej... "Jeśli pierwszy taki kupon zostanie wygrany (oba zakłady na połowę czasu 1X2 zostaną poprawnie wytypowane) oprócz wygranej otrzymasz od nas zwrot stawki, aż do 35 PLN (10€)."
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
W razie przegranej nic nie zwracają. Dają Ci bonus tylko w wypadku, gdy Twój kupon okaże się trafny i to aż do 35 PLN
krótko mówiąc -> ŻENADA
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Smiechu warte
VIDEO
choc z ostatniego bonusa 0,30 euro zrobilem 109 PLN
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
W razie przegranej nic nie zwracają. Dają Ci bonus tylko w wypadku, gdy Twój kupon okaże się trafny i to aż do 35 PLN
krótko mówiąc -> ŻENADA
w koncu polfinaly ligi mistrzow i uefa to musieli sie szarpnac
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
Wielki minus dla expekt...wczoraj o 20 zrobilem wyplate na MB, dzis rano o 9.30 rowniez wyplate na MB i do tej pory nie mam zadnej kasy
wkur sie na maxa jak bede uziemiony i nie bede mogl dzis nic zagrac (chce kase do BF wplacic) bo o 16 jade na majowke... Wszystko pewnie przez to ze wplacilem 50zl zeby odebrac bonusa a wyplacam 300zl
Ile Wam szla wyplata z expekt na MB?
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
o 3 w nocy wyplacaja, ta zlecona wczoraj dostaniesz dzisiaj w nocy, ta zlecona dzisiaj jutro w nocy, a 250 zeta zysku...to dla nich grosze
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
o 3 w nocy wyplacaja, ta zlecona wczoraj dostaniesz dzisiaj w nocy, ta zlecona dzisiaj jutro w nocy, a 250 zeta zysku...to dla nich grosze
Mam te 200 co wczoraj zlecilem wiec nie jest z nimi tak zle
a te 250zl to raczej byla ironia bo wiem ze dla nich to kropla w morzu
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
hmmmm, to o ktorej dostales ta wyplate? juz nie wyplacaja tylko o 3 w nocy?
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
biora jakas prowizje przy drugiej wyplacie w miesiace na konto bankowe?
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
biora jakas prowizje przy drugiej wyplacie w miesiace na konto bankowe?
25% wyplacanej kwoty
zreszta na poprzedniej stronie o tym ktos pisal
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
biora jakas prowizje przy drugiej wyplacie w miesiace na konto bankowe?
25% wyplacanej kwoty
zreszta na poprzedniej stronie o tym ktos pisal
nie wiesz....to lepiej nie pisz...
WSZYSTKIE wyplaty z expa sa DARMOWE!!!!!
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
... WSZYSTKIE wyplaty z expa sa DARMOWE!!!!!
naprawde? hmm nastepnym razem jak bede miec watpliwosci to sie spytam zamiast przeczytac 10 wczesniejszych postow...
Link skopiowany do schowka