Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20
_Goldi_ #2301753 29/04/2008 14:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Skusiła mnie promocja, a zawsze uwazalem Expekta za 2 ligowego buka. 4 dzien i nadal bez bonusa, wyslalem juz 3 maile. Zero odpowiedzi. ...zenada jak na razie. Dal przykladu w Unibicie czy Bwin bonus dostalem natychmiast, w GB po chyba 3 godzinach.

Bonus: Unibet
_Goldi_ #2302126 29/04/2008 19:14
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ja jeszcze nie dostałem (i pewnie nie dostanę) bonusa za promocję przelewy24. Musiałbym się prosić, a wolę na nich wyłożyć...

Napisz do nich maila, bo oni nie są za mocni technicznie i wszystko robią ręcznie.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
gdy chce wyplacic kase to wpisuje nazwe banku, nr konta i adres... banku czy swój ? jesli banku to głowny czy tam gdzie mam konto? dzieki
i jeszcze takie pytanie, jaki jest kod swift dla banku slaskiego ? dzieki za pomoc ... Marcin

cobra #2302418 29/04/2008 21:50
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
adres banku siedziba glowna, kody swift www.google.pl [google.pl] nie zaszkodzi na przyszlosc a slaskiego jest INGBPLPW

zxp #2302431 29/04/2008 22:00
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
a prowizja jest pobierana? dzieki zxp wielkie

cobra #2302458 29/04/2008 22:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
nadal bez bonusa pffff

_Goldi_ #2302495 29/04/2008 22:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 446
czy wiadomo o ktorej expekt da kursy na zuzel szwedzki?

pawelpo #2302621 29/04/2008 23:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
W koncu mam bonus !

_Goldi_ #2303074 30/04/2008 02:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Ten bonus na lige mistrzow do 10 euro. Czy w razie przegranej jest zwracana stawka ?

Bo nic nie pisze tylko w razie wygranej...

"Jeśli pierwszy taki kupon zostanie wygrany (oba zakłady na połowę czasu 1X2 zostaną poprawnie wytypowane) oprócz wygranej otrzymasz od nas zwrot stawki, aż do 35 PLN (10€)."


Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
W razie przegranej nic nie zwracają. Dają Ci bonus tylko w wypadku, gdy Twój kupon okaże się trafny i to aż do 35 PLN laugh laugh

krótko mówiąc -> ŻENADA grin

_Korver_ #2303430 30/04/2008 04:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Smiechu warte wink



choc z ostatniego bonusa 0,30 euro zrobilem 109 PLN smile

_Korver_ #2303866 30/04/2008 08:20
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Originally Posted by _Korver_
W razie przegranej nic nie zwracają. Dają Ci bonus tylko w wypadku, gdy Twój kupon okaże się trafny i to aż do 35 PLN laugh laugh

krótko mówiąc -> ŻENADA grin

w koncu polfinaly ligi mistrzow i uefa to musieli sie szarpnac laugh

żyła #2304367 30/04/2008 18:53
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
Wielki minus dla expekt...wczoraj o 20 zrobilem wyplate na MB, dzis rano o 9.30 rowniez wyplate na MB i do tej pory nie mam zadnej kasy frown wkur sie na maxa jak bede uziemiony i nie bede mogl dzis nic zagrac (chce kase do BF wplacic) bo o 16 jade na majowke... Wszystko pewnie przez to ze wplacilem 50zl zeby odebrac bonusa a wyplacam 300zl laugh

Ile Wam szla wyplata z expekt na MB?


RAM0S #2304451 30/04/2008 19:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
o 3 w nocy wyplacaja, ta zlecona wczoraj dostaniesz dzisiaj w nocy, ta zlecona dzisiaj jutro w nocy, a 250 zeta zysku...to dla nich grosze

yaaho #2304696 30/04/2008 20:42
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2008
Posty: 66
Originally Posted by yaaho
o 3 w nocy wyplacaja, ta zlecona wczoraj dostaniesz dzisiaj w nocy, ta zlecona dzisiaj jutro w nocy, a 250 zeta zysku...to dla nich grosze
Mam te 200 co wczoraj zlecilem wiec nie jest z nimi tak zle wink a te 250zl to raczej byla ironia bo wiem ze dla nich to kropla w morzu

RAM0S #2304845 30/04/2008 21:40
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
hmmmm, to o ktorej dostales ta wyplate? juz nie wyplacaja tylko o 3 w nocy? smile

yaaho #2305518 01/05/2008 01:49
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
biora jakas prowizje przy drugiej wyplacie w miesiace na konto bankowe?

jadanek #2305808 01/05/2008 03:25
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by termii
biora jakas prowizje przy drugiej wyplacie w miesiace na konto bankowe?


25% wyplacanej kwoty

zreszta na poprzedniej stronie o tym ktos pisal

ajdam #2305912 01/05/2008 04:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by ajdam
Originally Posted by termii
biora jakas prowizje przy drugiej wyplacie w miesiace na konto bankowe?


25% wyplacanej kwoty

zreszta na poprzedniej stronie o tym ktos pisal

nie wiesz....to lepiej nie pisz...


WSZYSTKIE wyplaty z expa sa DARMOWE!!!!!

yaaho #2306193 01/05/2008 06:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by yaaho
...

WSZYSTKIE wyplaty z expa sa DARMOWE!!!!!



naprawde? hmm nastepnym razem jak bede miec watpliwosci to sie spytam zamiast przeczytac 10 wczesniejszych postow...

Strona 13 z 20 1 2 11 12 13 14 15 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1