|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
Jeśli temat już był założony to przepraszam przekopalem troche forum i nic nie znalazłem
Ktoś korzysta z tego ? chciałbym wiedziec czy jest jakaś inna możliwość zasilenia konta ( kartą, przelewem , mb ) czy tylko transfer od innego użytkownika albo wyplata z jakis programów partnerskich, jeżeli ktoś korzysta z tego i ma jakies fundusze na koncie to chetnie sie wymienie (MB lub konto bankowe) bo potrzebuje troche kasy na E-goldzie, jakby co to prosze o PW
|
|
|
Link skopiowany do schowka