|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Beda jakies kary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ? Ja bym proponowal nakaz wyprzedazy podstawowej 11-ki z cena wywolawcza po 1 euro i wyburzenie stadionu wraz z infra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Elgato pewno kupil nowego kokosa i przez to calkiem zapomnial o meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Nie ma rzeczy niemozliwych, my i tak to juz wygralismy, teraz tylko trzeba odbebnic mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Raho kurde rezygnuje z MZ- nie wiem czemu... Pewno wszyscy go ogrywaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Co tam bedziemy walczyc 17. Mistrz hiszpaniu juz szykuje "kokosy" na nowy tytul <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Zmienilem nazwe zespolu na Kwiaty i Sweet Serce Osoba odpowiedzialna za klany prosze aby uwzglednila zmiane mego zespolu i w razie potrzeby dala o tym znac organizatorom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
C.F.MONTOM - KS Kosynierzy Holuczkow 1 - 4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
JEST SUPER BO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rywale nie zglosili pretensji wiec 2 mecze nasze nierozegrane nie licza sie wogóle liczy sie tylko klanówka grana czyli 3 mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jedziemy rywala 9:0 i remis mamy pewny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ganja Soccer Team - federacja Mecz.pl Platinium League Team 1:16
Chemis Czestochiwa 0:2 ; 0:3 Dubnik SA Gwardia Strzeszyn - Lech Poznan NIE LICZY SIE (rywale nie zglosili bledu) Elana Torun 0:6 ; 0:4 Evil Exterminator C.F MONTOM 1:4 ; 1:1 KS Kosynierzy Holuczkow MKS Kosmokwaki - Golden Dragons NIE LICZY SIE (rywale nie zglosili bledu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
hehehe nawet jakby zglosili bledy to i tak bysmy z nimi wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Nasz nastepny rywal czyli MZ Intruders ma jeszcze godzine na podanie skladu jak tego nie zrobi wygramy 30:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> szkoda ze ta klanówka taka niedorbiona jeszcze ale mysle ze 2 sezon ebdzie juz o wiele lepiej organizowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Chyba juz wygralismy walkowerem !!!!!!
ale narazie zostawcie sobie wolne termin - PIATEK bo moze cos sie zmienie wg. regulaminu nie podali skladu i powinni przegrac juz.
CYTUJE FORUM KLANOWE: Wogóle grupa B to zakała rozgrywek - cała grupa A i C to dobrze zorganizwane, rozsądne klany - w grupie są takie tylko dwa: Mecz.pl Platinum League Team i Ganja Soccer Team, został dodany trzeci, który mam nadzieje że też będzie rozsądny AKP Podkarpacie. Majestatic Clan i MZ Intruders mają chyba zapał do tej zabawy - ale z organizajcą są kompletnie na bakier. Także szczególnie moja powyższa prośba jest kierowana do tych rozsądnych z tej grupy. Przypilnujcie tych mniej rozgranietych.
JESTEŚMY W GRUPIE "B" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Skłąd podlai wiec zagramy by nie bylo ze chcemy wygrywac przy stoliku:
ich sklad to:
SKŁAD KLANU MZ INTRUDERS
1.KRYPY Szczecin - Kosynierzy (na zyczenie) 2.M.J Szczecin - Dubnik SA 3.MKS Red Devils Szczecin - FC Leopards (jeszcze mozna zmienic) 4.KS NIKEFOOTBALL 5.PKS Bolciosy
Czy ktos chce zagrac z kims szcególnie i czy ktos nie moze zagrac prosze o UWAGI tutaj !!!!! czekamna golden dragons lub Lecha poznan bo Sebas ma termin juz zajety !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Chetnie zagram i obiecuje zostawić wolny termin....Po dwoch nowych zakupach i dobrej szkółce, dzis WhiteStarZ pojechany wiec nie bedzie chyba problemow i w federacjowce;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
ja nie moge qrwa nie bylo mnie i zaakceptowalem co mi wyslali sorka w nastepnej na bank gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
1.KRYPY Szczecin -KS Kosynierzy Holuczkow 2.M.J Szczecin - Dubnik SA 3.MKS Red Devils Szczecin - GKS Belchatow 4.KS NIKEFOOTBALL - Raprerzy Nowy Sacz 5.PKS Bolciosy - Lech Poznan Moze byc ?? sorry qr.a mać debil ze mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Juz wyzwalem mojego rywala!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Poszło na harz wiec juz odwolan nie ma mam nadzieje ze kazdy z was moze grac bo tym razem to ja za****lem sorki duze ale mam urwanie dupy 4 dni mnie nie bylo i sie syf zrobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
Witam przejrzalem temat i widze ze narazie ladnie biegnie, sorki ze nie moglem zagrac w tamtym spotkaniu, ale pisalem zeby mnie nie brac narazie pod uwage bo wyjezdzam i z netem ciezko ok ale jestem juz, wiec jakby co to mozecie juz moje smoki brac pod uwage przy obsadzie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Moi drodzy parafianie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mecz raho z dzisiaj wieczorem sie nie liczy (nie dało sie zaakceptowac bug MZta)wiec na teraz mamy 2 zwyciestwa 2 porazki i remis a wieczorem liczą sie tylko 4 mecze. Mam nadzieje ze pokazecie charakter jak w ostatniej klanowce gdzie mimo zakladanego 12-0 w tył wygralismy w pieknym stylu (wygralibysmy nawet gdzyby im przyznali te 12-0 na wejsciu). W nastepnym tygodniu mamy wolne spokojnie mozecie sobie umawiac mecze na 31.10 nasza ukochana ferderacja pauzuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Prezesik super ultra klanu ryptolek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Mecz.pl Fighting Spirit Team prowadzi do przerwy 7:4 ze Spoconymi z Betlejem.
To mogą być nasze pierwsze historyczne punkty w Lidze Klanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
MECZ.PL FIGHTING SPIRIT TEAM - Spoceni z Betlejem 14:11
Varminia Masuria - Piast Gliwice 4:1, 2:1 FC Mrufki Kielce - Domaszno 1:3, 2:5 Skala Tumlin - FC Bayern Munchen 0:0, 0:2 Nadzieja Speed Elbląg - FC Ustronie 1:1, 2:1 Rokita Brzeg Dolny - FC Zielone Gruszki 3:0 (walkower), drugi mecz nie odbył się
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: za pierwsze zwycięstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 260 |
Moji piłkarze odwalili kawał dobrej roboty. W pierwszym meczu na wyjeździe mieliśmy 8 strzałów przy 4 FC Ustronia, a mecz zakończył się 1-1 więc troche pechowo dla nas. W rewanzu na Park Traugutta Stadium szybko strzeliliśmy bramkę, potem w 37 min. druga żółta (w konsekwencji czerwona) kartka dla bocznego obroncy Gacka. Grając w dziesiątkę zdobywamy w 60 minucie bramkę na 2-0 i po kilkunastu minutach szok.... ofensywny pomocnik Pryputnicki podobnie jak Gacek dostaje drugą żółtą kartkę. Dowieźliśmy zwycięstwo ale strzelili nam bramkę jedną w 92 minucie.
Będzie jeszcze lepiej ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: gratuluję nam zwycięstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Mecz.pl Platinum League Team - MZ Intruders 13:13
1.KS Kosynierzy Holuczkow - KRYPY Szczecin 1:4 (0:0,2:3) 2.Dubnik SA - M.J Szczecin 3:3 (2:3,3:1) 3.GKS Belchatow - MKS Red Devils Szczecin 0:3(2:3,drugi nie liczy sie bug MZ) 4.Raprerzy Nowy Sacz - KS NIKEFOOTBALL 3:3(3:2,0:2) 5.Lech Poznan - PKS Bolciosy 6:0 (2:0,2:1)
qfa remis. Bo u domina akurat liczy sie mecz ten wrypany bo ma najnizszy numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> !!! a mecz wieczorny raho zostal uznany za niewazny.
|
|
|
Link skopiowany do schowka