|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
ryptol - mam propozycję. Jak wiadomo w meczu może grać tylko pięć drużyn, dlatego jeśli któraś chronicznie nie mieściałby się w składzie Mecz.pl Platinum League Team proponuję wypożyczenie do filialnego zespołu Mecz.pl Fighting Spirit Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
pamietalem zeby ci odpisac pamietalem i qfa zapomnialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mozna zmienic w klanie team ale nas jest i tak malo troche bo ledwo 8miu z czego domin bez netu w kraku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale wrazie czego to sobie pomoc mozemy widze ze dzielnie walczycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przeciez my to w sumie jedno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Strona naszej federacji http://www.kasyna.com.pl/mplt.htm Jesli cos trzeba zmienic lub dodac dac znac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
Nastapila zmiana nazwy mojej drużyny teraz jestem reprezentantem Afryki a dokładnie Asante Kotoko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Uff właśnie zrobiłem sobie wagary i zjechałem na wszystkich świętych do domciu. Sorki panowie, że przezemnie tylko żeśmy zremisowali w klanówce. Do 10 listopada będę wiedział na czym stoję. Jak wszystko dobrze pójdzie to dostanę akademik na miasteczku, a wtedy będzie się działo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Niezła robota. Super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Wprowadzimy nowa zasade potwierdzania udzialu w klanowce ja poinformuje w GB te teamy ktore wystawiam w klanowce i one do piątku do 23:59 musza potwierdzic ze wszystko wporządku i moga grac w przypadku nie odpisania wystawiam kogos innego. Odpisac mozna mnie w GB albo tutaj w tym temacie. Może być? A wiec do nastepnej klanowki z Chili Killers wystawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Skład federacji Mecz.pl Platinum League Team na klanowke z klanem Chili Killers Raprerzy Nowy Sacz - domin Kwiaty i Sweet Serce (dawne Evil Exterminator) - seba_seba Golden Dragons - roki Asante Kotoko(dawne GKS Belchatow) - raho FC Leopards - ryptol
Prosze o potwierdzenia w moim GB lub tutaj Pozdrawiam ryptol
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
potwierdzam ale jak ktos chce zagrac za mnie to prosze bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
no to gramy w skladzie takim jak pisalem. Istanieje jedank duze prawdopodobienstwo ze nie zagramy bo ten klan cos lewy jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Prezesie jak tylko będzie wiadomo, że meczy nie bedzie , daj znać na forum, abyśmy zdąrzyli kogoś na spara załapać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
spoko gramy gramy klan Chilli Killers wypadł ale jest nowy Pierony z aniego i z nimi gramy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Rebook Team : FC Leopards : Orly Bystrego : Asante Kotoko : Al Kaida : Golden Dragons : KS RUCH CHORZOW : Raperzy Nowy Sącz : Polen Juve FC : Kwiaty i Sweet Serce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
idzie nam nieźle komplet punktów rano ja najslabszy jak zwykle ale udalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))
jedziem ejdziem przynajmniej 1 remis chlopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Sprężmy się i pojedżmy kelnerów 30:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Rebook Team - FC Leopards (0:8 ; 1:4) Orly Bystrego - Asante Kotoko (2:3 ; 0:1) Al Kaida - Golden Dragons (0:3 ; 0:3) KS RUCH CHORZOW - Raperzy Nowy Sącz (0:2 ; 3:1) Polen Juve FC - Kwiaty i Sweet Serce (3:5 ; 1:4)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Dałem ciała moja podstawowa paka przerznęła 3:1 i do tego mój napastnik Brion doznał kontuzji. F..k. Sorrki chłopaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Przeciez to bylo taktyczne zagranie - zmylenie przyszlego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
To nasze najwyzsze zwyciestwo 27:3 a jednoczesnie najlepszy bilans bramkowy (34:10)+24 ktory zreszta zawsze byl/jest na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
To teraz czas na zlanie Podkarpaciakoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
PS. Czy my kiedys przegramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Żadnej przegranej chłopaki, nawet nie możemy o niej myśleć, trzeba pokazać który klan jest najlepszy w Polsce:). Możecie podać strone z ligi klanów, z góry dzięki.....
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka