Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
#229078 25/10/2003 19:10
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
ryptol - mam propozycję. Jak wiadomo w meczu może grać tylko pięć drużyn, dlatego jeśli któraś chronicznie nie mieściałby się w składzie Mecz.pl Platinum League Team proponuję wypożyczenie do filialnego zespołu Mecz.pl Fighting Spirit Team <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#229079 27/10/2003 05:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
pamietalem zeby ci odpisac pamietalem i qfa zapomnialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mozna zmienic w klanie team ale nas jest i tak malo troche bo ledwo 8miu z czego domin bez netu w kraku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale wrazie czego to sobie pomoc mozemy widze ze dzielnie walczycie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Przeciez my to w sumie jedno.

#229080 27/10/2003 16:46
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Strona naszej federacji
http://www.kasyna.com.pl/mplt.htm

Jesli cos trzeba zmienic lub dodac dac znac

#229081 28/10/2003 11:53
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
Nastapila zmiana nazwy mojej drużyny teraz jestem reprezentantem Afryki a dokładnie Asante Kotoko

#229082 28/10/2003 17:21
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Uff właśnie zrobiłem sobie wagary i zjechałem na wszystkich świętych do domciu. Sorki panowie, że przezemnie tylko żeśmy zremisowali w klanówce. Do 10 listopada będę wiedział na czym stoję. Jak wszystko dobrze pójdzie to dostanę akademik na miasteczku, a wtedy będzie się działo.

#229083 28/10/2003 17:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał SebaS.... ...:
[qb]Strona naszej federacji
http://www.kasyna.com.pl/mplt.htm

Jesli cos trzeba zmienic lub dodac dac znac[/qb]
Niezła robota. Super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229084 30/10/2003 17:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Wprowadzimy nowa zasade potwierdzania udzialu w klanowce ja poinformuje w GB te teamy ktore wystawiam w klanowce i one do piątku do 23:59 musza potwierdzic ze wszystko wporządku i moga grac w przypadku nie odpisania wystawiam kogos innego. Odpisac mozna mnie w GB albo tutaj w tym temacie. Może być?
A wiec do nastepnej klanowki z Chili Killers wystawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Skład federacji Mecz.pl Platinum League Team na klanowke z klanem Chili Killers
Raprerzy Nowy Sacz - domin
Kwiaty i Sweet Serce (dawne Evil Exterminator) - seba_seba
Golden Dragons - roki
Asante Kotoko(dawne GKS Belchatow) - raho
FC Leopards - ryptol

Prosze o potwierdzenia w moim GB lub tutaj
Pozdrawiam
ryptol

#229085 31/10/2003 00:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
potwierdzam
ale jak ktos chce zagrac za mnie to prosze bardzo

#229086 31/10/2003 20:57
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229087 01/11/2003 15:31
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
no to gramy w skladzie takim jak pisalem.
Istanieje jedank duze prawdopodobienstwo ze nie zagramy bo ten klan cos lewy jest

#229088 01/11/2003 16:48
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Prezesie jak tylko będzie wiadomo, że meczy nie bedzie , daj znać na forum, abyśmy zdąrzyli kogoś na spara załapać.

#229089 01/11/2003 17:32
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
spoko gramy gramy klan Chilli Killers wypadł ale jest nowy Pierony z aniego i z nimi gramy

#229090 01/11/2003 18:49
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Rebook Team : FC Leopards
: Orly Bystrego : Asante Kotoko
: Al Kaida : Golden Dragons
: KS RUCH CHORZOW : Raperzy Nowy Sącz
: Polen Juve FC : Kwiaty i Sweet Serce

#229091 07/11/2003 20:38
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
idzie nam nieźle komplet punktów rano ja najslabszy jak zwykle ale udalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )))))))))

jedziem ejdziem przynajmniej 1 remis chlopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#229092 07/11/2003 22:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Sprężmy się i pojedżmy kelnerów 30:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229093 07/11/2003 22:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Rebook Team - FC Leopards (0:8 ; 1:4)
Orly Bystrego - Asante Kotoko (2:3 ; 0:1)
Al Kaida - Golden Dragons (0:3 ; 0:3)
KS RUCH CHORZOW - Raperzy Nowy Sącz (0:2 ; 3:1)
Polen Juve FC - Kwiaty i Sweet Serce (3:5 ; 1:4)

#229094 07/11/2003 23:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Dałem ciała moja podstawowa paka przerznęła 3:1 i do tego mój napastnik Brion doznał kontuzji. F..k.
Sorrki chłopaki.

#229095 07/11/2003 23:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Przeciez to bylo taktyczne zagranie - zmylenie przyszlego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

To nasze najwyzsze zwyciestwo 27:3
a jednoczesnie najlepszy bilans bramkowy (34:10)+24 ktory zreszta zawsze byl/jest na plusie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To teraz czas na zlanie Podkarpaciakoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

PS.
Czy my kiedys przegramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?

#229096 08/11/2003 15:16
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Żadnej przegranej chłopaki, nawet nie możemy o niej myśleć, trzeba pokazać który klan jest najlepszy w Polsce:). Możecie podać strone z ligi klanów, z góry dzięki.....

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229097 08/11/2003 16:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Strona ligi klanow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
http://www.mzklany.republika.pl/strona/ligaa.htm

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1