|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Skład AKP Podkarpacie na pojedynek z Mecz.pl Platinum League Team:
1. FC Krosno [kirath] 2. Orly Trebuha [trebuh9] 3. KS Green Hell [yaqb] 4. Kotlina [czarni] 5. FC HEPNAR [mcprzemko]
No to podali swoich dobieramy teraz parki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wszyscy moga grac czy ktos juz ma zaklepany termin??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Ja moge zagrać z którymś z tych drużyn Orly Trebuha; KS Green Hell; Kotlina; FC HEPNAR, mam wolny termin i moge zagrać, prezesie decyzje zostawiam tobie, z kim mnie wystawisz z tym zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Prezesie ja odpadam zaklepałem już termin, a pozatym inni też chcą pograć. Skopcie im tyłki, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
i tak mialem cie nie wystawiac po twoim ostatnim załosnym wystepie hihihi zartuje oczywiscie ale powaznie to chcialem dac rokiego, picie, gerarda, raho i siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Moze tak zagramy?? zbadalem teren <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1. FC Krosno [kirath] - FC Leopards [ryptol] 2. Orly Trebuha [trebuh9] - Dubnik S.A [picia_ms] 3. KS Green Hell [yaqb] - KS kosynierzy Holuczkow [gerardyo] 4. Kotlina [czarni] - Golden Dragons [roki] 5. FC HEPNAR [mcprzemko] - Asante Kotoko [raho]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
Ok taki zestaw par może być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , chłopaki wygrywamy 30:0 i pokazujemy kto rządzi w lidze klanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Do boju chłopaki....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Oryginalnie wysłał ryptol: [qb]i tak mialem cie nie wystawiac po twoim ostatnim załosnym wystepie hihihi zartuje oczywiscie ale powaznie to chcialem dac rokiego, picie, gerarda, raho i siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Wiedziałem co się święci i wolałem uprzedzić fakty, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Jasne ze gram, zwlaszcza, ze sam jestem z Podkarpacia (ktore jest rulezz) i beda derby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Aha moze mogbym zagrac z tymi z Krosna, bo tak jeszcze z pare dobrych lat temu Karpaty Krosno i Stal Sanok byla kosa "jak ta lala"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
no to umawiajta mecze wszyscy potwierdzili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Prezesie Na oficjalnej stronie ligi klanów zauważyłem błąd w tabeli. Powinniśmy być na pierwszym miejscu. http://www.mzklany.republika.pl/strona/ligab.htm Jak możesz to przy okazji wspomnij o tym Paszczakowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
juz mu wspominam 4ty dzien i ciagle obiecuje ze poprawi jak mu teraz wspone to sie nie pozbiera paszczak jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Sto lat, sto lat niech Prezes żyje nam, niech żyje nam.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
PS. Chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i zdrówko za Prezesa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Wszystkiego Najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i oby ta kasa (najwyzsza kwota) ktora miales na MZ urzeczywistnila sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555 |
Juz zlozylem osobiscie( przez gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) , a teraz oficjalnie:
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Ryptol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Dziekuje wszystkim z całego serca Wasz Prezesik
Lecz urodzinki nie do konca szczesliwe bo jeden z klanowiczów ROCKY (czyt.roki) zaprał sprawe i umowil zamiast klanowki meczyk z sebasem no by was poskręcało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> znowu trzeba bedzie odrobic 6 ptk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no chyba ze roki ma jakies wytłumaczenie np kolo odrzucił wyzwanie czy cos no i istnieje mozliwosc ze Podkarpacki klan nie zglosi tego na harz (takie przypadki juz byly ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Ehhh moja wina Nie mialem z kim grac w czw i piat to wyslalem zaproszenie do osoby ktora miala wolny termin i byla akurat na mz, wylecialo mi z glowy ze inni klanowicze maja grac mecza.
Ale i tak wygramy juz nie z takich opresji wychodzilismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Spoznione wszytskiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz: :5gw: Kiedy nastepne mecze???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188 |
Straty odrobione do przerwy 10:7 i teraz zostaja tylko 4 mecze z ktorych trzeba wygrac 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Czemu paszczak dalej sie o******la i nie zrobil upgreada naszej ligi ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka