Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
#229098 09/11/2003 00:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Skład AKP Podkarpacie na pojedynek z Mecz.pl Platinum League Team:

1. FC Krosno [kirath]
2. Orly Trebuha [trebuh9]
3. KS Green Hell [yaqb]
4. Kotlina [czarni]
5. FC HEPNAR [mcprzemko]

No to podali swoich dobieramy teraz parki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wszyscy moga grac czy ktos juz ma zaklepany termin??

Bonus: Unibet
#229099 09/11/2003 01:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Ja moge zagrać z którymś z tych drużyn Orly Trebuha; KS Green Hell; Kotlina; FC HEPNAR, mam wolny termin i moge zagrać, prezesie decyzje zostawiam tobie, z kim mnie wystawisz z tym zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229100 09/11/2003 01:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Prezesie ja odpadam zaklepałem już termin, a pozatym inni też chcą pograć.
Skopcie im tyłki, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229101 09/11/2003 01:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
i tak mialem cie nie wystawiac po twoim ostatnim załosnym wystepie hihihi zartuje oczywiscie ale powaznie to chcialem dac rokiego, picie, gerarda, raho i siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229102 09/11/2003 02:08
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Moze tak zagramy?? zbadalem teren <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1. FC Krosno [kirath] - FC Leopards [ryptol]
2. Orly Trebuha [trebuh9] - Dubnik S.A [picia_ms]
3. KS Green Hell [yaqb] - KS kosynierzy Holuczkow [gerardyo]
4. Kotlina [czarni] - Golden Dragons [roki]
5. FC HEPNAR [mcprzemko] - Asante Kotoko [raho]

#229103 09/11/2003 02:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Ok taki zestaw par może być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , chłopaki wygrywamy 30:0 i pokazujemy kto rządzi w lidze klanów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Do boju chłopaki....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#229104 09/11/2003 03:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Quote
Oryginalnie wysłał ryptol:
[qb]i tak mialem cie nie wystawiac po twoim ostatnim załosnym wystepie hihihi zartuje oczywiscie ale powaznie to chcialem dac rokiego, picie, gerarda, raho i siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Wiedziałem co się święci i wolałem uprzedzić fakty, hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229105 09/11/2003 05:29
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Jasne ze gram, zwlaszcza, ze sam jestem z Podkarpacia (ktore jest rulezz) i beda derby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229106 09/11/2003 05:32
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Aha moze mogbym zagrac z tymi z Krosna, bo tak jeszcze z pare dobrych lat temu Karpaty Krosno i Stal Sanok byla kosa "jak ta lala"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#229107 09/11/2003 22:12
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
no to umawiajta mecze wszyscy potwierdzili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229108 09/11/2003 23:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Prezesie
Na oficjalnej stronie ligi klanów zauważyłem błąd w tabeli. Powinniśmy być na pierwszym miejscu.

http://www.mzklany.republika.pl/strona/ligab.htm

Jak możesz to przy okazji wspomnij o tym Paszczakowi.

#229109 09/11/2003 23:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
juz mu wspominam 4ty dzien i ciagle obiecuje ze poprawi jak mu teraz wspone to sie nie pozbiera paszczak jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ))

#229110 11/11/2003 05:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Sto lat, sto lat niech Prezes żyje nam, niech żyje nam.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

PS. Chłopaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i zdrówko za Prezesa

#229111 11/11/2003 05:34
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Wszystkiego Najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i oby ta kasa (najwyzsza kwota) ktora miales na MZ urzeczywistnila sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229112 11/11/2003 14:56
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Juz zlozylem osobiscie( przez gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) , a teraz oficjalnie:

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Ryptol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#229113 11/11/2003 18:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Dziekuje wszystkim z całego serca
Wasz Prezesik

Lecz urodzinki nie do konca szczesliwe bo jeden z klanowiczów ROCKY (czyt.roki) zaprał sprawe i umowil zamiast klanowki meczyk z sebasem no by was poskręcało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> znowu trzeba bedzie odrobic 6 ptk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no chyba ze roki ma jakies wytłumaczenie np kolo odrzucił wyzwanie czy cos no i istnieje mozliwosc ze Podkarpacki klan nie zglosi tego na harz (takie przypadki juz byly ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229114 11/11/2003 19:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Ehhh moja wina
Nie mialem z kim grac w czw i piat to wyslalem zaproszenie do osoby ktora miala wolny termin i byla akurat na mz, wylecialo mi z glowy ze inni klanowicze maja grac mecza.

Ale i tak wygramy juz nie z takich opresji wychodzilismy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#229115 12/11/2003 15:14
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Spoznione wszytskiego najlepszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: :zobacz: :5gw:
Kiedy nastepne mecze???

#229116 14/11/2003 15:28
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 188
Straty odrobione do przerwy 10:7 i teraz zostaja tylko 4 mecze z ktorych trzeba wygrac 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#229117 14/11/2003 19:38
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Czemu paszczak dalej sie o******la i nie zrobil upgreada naszej ligi ?

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma), 1,285 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1